صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

سلام ، دوستان کسی هست منو برای ارزانترین و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ من 41سال سن دارم،کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم میگه با 27000دلار کانادا (14000دلار هزینه تحصیل و 13000هزار دلار هزینه زندگی) از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله ، بعدش دوباره باید برای سال بعد معادل همین پولو پرداخت کنم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اون طریق تامین کنی.ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. ضمناً دستمزد خود شرکت هم 1800دلار آمریکاست که به 27000دلار کانادا اضافه میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saber21 نمایش پست ها
    سلام ، دوستان کسی هست منو برای ارزانترین و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ من 41سال سن دارم،کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم میگه با 27000دلار کانادا (14000دلار هزینه تحصیل و 13000هزار دلار هزینه زندگی) از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله ، بعدش دوباره باید برای سال بعد معادل همین پولو پرداخت کنم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اون طریق تامین کنی.ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. ضمناً
    دستمزد خود شرکت هم 1800دلار آمریکاست که به 27000دلار کانادا اضافه میشه.

مساله اینجاست که اگه شما پذیرش هم بگیرید افسر که میخاد ویسا بده نگاه میکنه که آیا شما واقعن میخاید برای درس خوندن بیاید یا نه. اگه باد از تهصلتون زیاد میگذاره افسر قانه نمیشه که میخاید واقعن برای درس خندان برد

با سلام و عرض ادب به همه دوستان
    من قصد دارم از کالج Humber توی تورنتو یه دوره دوساله پذیرش بگیرم ، رشتش تخصصی هستش ، مدارک مالی خیلی خوبی میتونم ارائه بدم ، رشتم مربوط به سابقه کارم هستش و از دوتا شرکت پیمانکاری معتبر هم میتونم نامه بگیرم که بعد از برگشت استخدام بشم.
    مدرک زبان ندارم ، لیسانس مکانیک دارم و ۴ سال سابقه کار مرتبط

میخواستم ببینم شانس ویزام چقدر هست ؟
    این رو هم میدونم همه چیز به آفیسر بستگی داره ، اما میخوام ببینم کجاها باید دقت کنم و کدوم گزینه ها اهمیت بیشتری دارن و اینکه مورد بوده اینجوری ویزا بگیره یا نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    در ضمن ، متاهل هستم و اول میخوام خودم تنها اقدام کنم ، بعد اگر خودم یزا گرفتم ، برای همسرم هم اقدام کنم
    به همسرم که ویزا میدن ؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه

سلام
    دوستان کسی در مورد کالج جان ابوت اطلاعاتی داره ؟ در مونترال‌ ؟ دوره های متعدد داره ..
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

سلام

لیست کالج های معتبر کانادا رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟ برای هر کدوم از استان های مختلف ؟

بیشتر برای BC، آنتاریو و کبک رو میخواستم. رشته های فنی مهندسی.
    ویرایش توسط elhameli : February 6th, 2017 در ساعت 11:47 AM

سلام،وقتتون بخير
    من يه سوال داشتم ممنون ميشم منو راهنمايي كنين،من الان در حال اپلاي واسه مستر هستم،من سوالم اينه كه ميتونم با پذيرش مسترم كه اكي بشه برم كانادا بعدش واسه كالج اقدام كنم؟تحصيل در كالج جزء سالهاي مورد نياز براي گرفتن اقامت محسوب ميشه يا اينكه نه؟

Junior Member

سلام

فقط اومدم که بگم به حرفای منفی افراد گوش ندید، به گفته خیلیا از جمله حتی وکیلا، گرفتن ویزای من شانسش حتی ۱۰ درصد هم نبود و می گفتن اصلا اقدام نکن چون واضحه که ریجکتی، چون بیش از ۶ سال گپ تحصیلی داشتم، بیش از ۱۰ سال ایران نبودم و ثابت کردن تای برام غیر ممکن بود، متاهل بودم، ۳۰ ساله، پذیرش از کالج، همسرم هم اپن ورک پرمیت. ولی برخلاف گفته همه، کمتر از ۱ ماه ویزای من و همسرم اومد و بار اول بود که اقدام می کردیم. به نظرم همه چیز برمیگرده به استادی پلن قوی که اونم خودم نوشتم. امیدوارم ویزای همه شما بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Web Design

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazdst نمایش پست ها
    سلام

فقط اومدم که بگم به حرفای منفی افراد گوش ندید، به گفته خیلیا از جمله حتی وکیلا، گرفتن ویزای من شانسش حتی ۱۰ درصد هم نبود و می گفتن اصلا اقدام نکن چون واضحه که ریجکتی، چون بیش از ۶ سال گپ تحصیلی داشتم، بیش از ۱۰ سال ایران نبودم و ثابت کردن تای برام غیر ممکن بود، متاهل بودم، ۳۰ ساله، پذیرش از کالج، همسرم هم اپن ورک پرمیت. ولی برخلاف گفته همه، کمتر از ۱ ماه ویزای من و همسرم اومد و بار اول بود که اقدام می کردیم. به نظرم همه چیز برمیگرده به استادی پلن قوی که اونم خودم نوشتم. امیدوارم ویزای همه شما بیاد

سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که ویزاتون اومده و تشکر از انرژی مثبتتون
    من هم تقریبا شرایط شما رو دارم با این تفاوت که من 40 سالمه و اروپا هستم می خوام برای کالج اقدام کنم
    امکان داره یکم بیشتر در مورد مراحل کارت بخصوص مصاحبه سفارت توضیح بدین

بسیار سپاسگزارم

Junior Member

با سلام
    من از سه کالج George Brown,Seneca وHumber پذیرش گرفتم.بین این سه کالج کدوم یکی تو رشته های مرتبط با Business بهتره؟

Junior Member

سلام

تا جایی که من می دونم دو کالج seneca و brown بهترین کالج های تورنتو هستند
    جورج برون به نظرم بهتره و دوستانم که در این کالج درس می خونن از این کالج خیلی راضی بودند
    از نظر موقعیت مکانی هم بهتره و در قلب شهر قرار دارد

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)