صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 256

موضوع: پذیرش از کالج در کانادا

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کالج در کانادا

من لیسانس زبان فرانسه دانشگاه آزاد و فوق لیسانس باستان شناسی از کشور هندوستان را دارم ،که فوق را به زبان انگلیسی گذراندم.حدود ۶ سال پیش مدرک فوق لیسانسم را گرفتم و الان دختری ۴۱ ساله و مجرد هستم.تمایل دارم از کالجی در کانادا پذیرش در حوزه حفاری یا باستان شناسی یا موزه شناسی دریافت کنم.چند سوال دارم که ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید:
    1) کدام کالج که لزوما خیلی معتبر هم نباشد ،سریعتر ، در حیطه د رسی من ،پذیرش میدهد؟.با توجه به سنم که وقت زیادی برای تلف کردن ندارم.
    ۲) آیا کالج کمک هزینه هم میدهد یا خیر؟ اگر نه ،چقدر باید هزینه کنم؟ هزینه زندگی چقدر میشود؟
    ۳) لطفا اگر کالجی در این حیطه درسی من سراغ دارید به اطلاعم برسانید
    ۴) آیا بعد از اتمام کالج ،میتوانم تقاضای اقامت بکنم یا خیر ؟
    با تشکر فراوان

ببخشید یه سوالم جا موند....آیا رشته ای که در کالج میخوانم ،باید مرتبط با تحصیلات قبلی من باشد؟ یعنی حتما در مورد زبان فرانسه یا باستان شناسی باشد یا میتواند موضوعی جدید باشد؟

سلام دوستان
    چرا اين فروم اينقدر غير فعاله، بيشتر سوالات متاسفانه بي پاسخ مونده.
    من و همسرم حدود ٢/٥ هست كه با ويزا توريستي در كانادا هستيم،خانواده ي همسرم سيتيزن هستن، به محض ورود براي گرفتن استادي پرميت اقدام كرديم، البرتا و در شهر كلگري كالج معتبر و معروفي در منطقه nw هست به نام sait, متاسفانه درخواست ويزاي استادي ما ريفيوز شد. همسر بنده دوره هاي زبانشون رو ثبت نام و در حال گذراندن كورسهاي زبان هستن، ادوايزر sait راهنمايي كردن كه با اين اكسپ زبان ميشه براي استادي اپلاي كرد، ولي متاسفانه ريجكت شد، ويزاي ما مولتيپل هستش و دورهاي زبان همسرم ٩ ماه زمان ميخواهد تا بشه بعدش رشته اي در كالج انتخاب كرد، خيلي شوك شديم، از ٦ ماه اقامت ما زماني نمونده، و با وكيلي صحبت كرديم گفتن براي ورود دوباره به كانادا افيسر متوجه اين ركورد منفي كه ثبت شده ميشه و مي فهمن كه شما قصد موندن داشتيد، بنابراين حتي احتمال اينكه رامون ندن و ويزاي ٥ سالمونم باطل كنن وجود داره.
    خواهش مي كنم اگه كسي هست كمك كنه كه ايا ما احتمال اپلاي كردن دوباره توي اين مدت كوتاه رو داريم؟ چه كار كنيم درخواست ويزاي ما رد نشه!!

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من 29 سال سن دارم کارشناسی عمران دارم با 3 سال سابقه کار مرتبط
    بک گراند زبانم خوبه و الان مشغول خوندن هستم و به زودی به امید خدا آیلتس حداقل 6.5 میگیرم (باتوجه به نمره ماکی که دادم)
    مدارک مالیم بد نخواهد بود (حد کفایت )
    میخوام برای یک دوره Diploma یک ساله مربوط به رشته ی خودم تو تورنتو اقدام کنم.
    1. چقدر شانس گرفتن ویزا برام متصورین؟!
    2. آیا کالجی مثل George Brown شرط معدل داره؟
    3. اگه به جای دوره یک ساله دوره ی دو ساله اقدام کنم چقدر شانس ویزام بیشتر میشه؟ Master چطور؟
    4. و اینکه آیلتس نمره بالا میتونه معدل کم رو جبران کنه یا نه؟

ممنون میشم اگر هر کس بر حسب تجربه یا اطلاع بتونه هر کدوم از سوالاتم رو جواب بده واقعا کمک بزرگی به من کرده.

ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من با وکیل در مورد ویزا دوره یکساله کالج پرس و جو کردم، وکیل گفت که برای دوره یکساله ویزا نمی دهند، دوره باید حداقل دوساله باشد. بنظر شما این مسئله صحت دارد؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    دوره دوساله بهتر است

Junior Member

سلام ببخشید من میخواستم برای رشته آرایشگری برای کالج ونکوور اپلای کنم. به نظر شما میتونم آفیسر رو مجاب کنم که بعد از تحصیل برمی گردم. راستش متاهل هستم و یه بچه هم دارم و قصد دارم بعد از پایان تحصیل همون جا کار پیدا کنم. به نظر شما این کار شدنی هست؟ البته مدرک شیمی محض دارم ولی چون شنیدم ادامه تحصیل در کانادا بیشتر آکادمیک هست و از زمان فارق التحصیلیم 10 سال میگذره ترجیح میدم که در زمینه کاری وارد بشم. ممنون میشم یکی کمک کنه بهم

[QUOTE=shiva9314;2323639]سلام من ویزای توریستی کانادا م حاضرشده البته نمیدونم مدتش چقده میخوام بدونم
    1-اگه مولتی 5 ساله باشه میتونم دوره زبان انگلیسی با این ویزا بگذرونم؟
    اگه بله ...
    2_کدوم ایالت و کالج برام ارزونتر در میاد
    میشه راهنماییم کنید
    ممنون[/QUOT
    سلام و احترام
    من همه مدارکام واسه ویزای ۵ ساله کامل هستش اما دلم میخواد مدارکمو دست یک آژانس یا وکیل بسیار خوب بسپارم که بتونن و قدرتشو داشته باشن این ویزارو برام بگیرن. توروخدا شما که این ویزارو گرفتید من رو راهنمایی بفرمایید . خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

چرا اینجا کسی کمک نمیکه من واقعا نیاز دارم درباره کالج هر کی هر چی میدونه بگه. اینکه چطور آفیسر راضی کرد. ممنونم میشم

Junior Member

الان دوباره برای کالج ویزا میدن؟ یعنی با پذیرش کالج ویزای دانشجویی میدن؟

ویزای تحصیلی کانادا عموما به دوره های بیش از 6 ماه تعلق میگیره.
    برای ویزای تحصیلی اطلاعاتی در این لینک رسمی موجود است:

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp

www.cic.gc.ca/english/information/applications/student.asp

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)