صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

Junior Member

پیش فرض ایمیل به استادان

hi
    i have a basic question:
    as far as i understand first i must send e-mail to Ostad but
    i am wondering how can i find the e-mail adress of Ostad ?
    kholase che jori mishe ostade marbot be reshte khodam peida konam?
    thanks
    تا روپود هستي را سوختيم و خرسنديم<br />رند عافيت سوزي ، همچو ما كجا بيني

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : ایمیل به استادان

سلام
    باید بری تو سایت دانشکده. faculty & staff یا reasearch باید بگردی دیگه.

بچه ها یه سوال...این مهمه که به استاد با چه مرتبه ای میل می زنیم؟ مثلن بهتره به professer میل بزنیم یا به associate professer هم میشه میل زد؟ درصد قبول شدن از طرف کدومشون بیشتره؟ مقدار fund ای که می دن با هم فرق داره؟ ممنون...
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Senior Member

نه الان به درجه استادا توجه نکنين ، هر کي fund داشته باشه خوبه. بعدا انتخاب کنين. نمي شه گفت که assistant professor يا professor کدوم fund دارن. مقدار fund هم مشخص نيست. فقط بايد mail زد. خوب مسلما professor با تجربه تره. ولي الان به اين چيزا فکر نکنين. بعدا که admission و fund گرفتين اون موقع انتخاب کنين.

سلام بچه ها...به نظر شما این جمله ای که من نوشتم اولن محترمانه است؟ و ثانین بد نیست اگه با این جمله آمادگی خودم رو برای TA شدن به استاد اعلام کنم؟اونم تو اولین ایمیلی که دارم بهش می زنم...البته چون هنوز این کار رو نکردم اگه زود جواب بدین ممنون می شم....

Since I have some experiences as an English teacher and I love teaching, maybe it would be great if we have some cooperation in this
    category, too
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

I think you should change the word cooperation, all of them know that you are seeking a position as a RA or some thing else. you should just write about yourself, not saying about what the professor should do

پیش فرض پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

سلام.واسه ایمیل دادن به یه استاد باید آدرس ایمیلش رو از کجا پیدا کرد؟ منظورم کدوم قسمت سایت دانشگاه هست. و اینکه آیا میشه با ایمیل یاهو هم براشون میل فرستاد یا نه؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن آدرس ایمیل استادا

بهترین راهش اینه که بری توی پروفایلشون توی سایت دانشگاه و department مربوط به اونا .. حتمآ توی خود سایت دانشگاه ایمیل و حتی شماره تماسشون هست ... اگه نبود حتمآ یه لینکی گذاشتن که می ره توی web page اساتید .. اگه بازم نبود اگه لینک دانلود resume شون باشه دیگه توی رزومه حتمآ نحوه تماس گرفتن باهاشون رو گفتند ...

با یاهو و gmail مشکلی پیدا نمی کنین .. اما ممکنه بر حسب دانشگاهی که میل می زنید این mail service های مجانی رو به عنوان bulk mail حساب کنه و اگه دیدن یه استاد جواب نمیده راه های دیگه رو امتحان کنین ..
    بهتره اگه دانشجو هستین یه ایمیل از دانشگاه بگیرین و با خیال راحت از اون استفاده کنین .. .. من که این کار رو کردم !

یه نگاهی هم به این بنداز :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2066.0.html

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن آدرس ایمیل استادا

البته سایت دانشگاه های ما خیلی وقت ها down می شه و ممکنه ایمیل ها رو دریافت نکنیم. من فکر می کنم با gmail امتحان کنید خیلی خوبه.

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

1. در dapartment خودتون توی قسمت faculty and staff

2 . بله آدرس ایمیل دانشگاه بهترین گزینه است. یه چیزی میگم نخندین. من با همین آدرس ایمیلم که تو مشخصاتمه به استادا ایمیل زدم ! (man_modiram@yahoo.com)
    بعضیا بهم گفتند آدرس ایمیل دانشگاه ممکنه اون طرف شناخته نشه و بره توی spam و البته این حرف بی اساس و کذبه و من همینجا توی دهن آمریکا میزنم

غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)