صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

با gmail بهتره منم با جی میل موافقم من دیدم ایمیل دانشگاه دائون می شه حتی به استادای دانشگاه خودم نمی رسه : با جی میل زدمو خیلی خوب جواب گرفتم کمتز استادی جواب نداد خودمم تعجب کردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایمیل به استادان

با سلام خدمت دوستان
    من چند تا سوال داشتم
    برای اینکه به استادها ایمیل بزنیم چون اینجور که بچه ها میگفتند بهتر ه به یک استاد در هر دانشکده بزنیم
    اول اینکه از کجا بفهمییم کدوم استاد بهتره که بهش ایمیل بزنیم ؟ یعنی اینجا دیگه شانس دیخیله که کدومشون جوابمون را بدهند؟
    دوم اینکه من توی سایت دانشگاهها القابی مثل Assistant Professors ،Associate Professors،Professors دیدم که هر بخش اون هم چندتااستاد داره به نظرتون به کدومشون ایمیل بزنیم بهتره
    ممنون می شوم راهنمایی کنید
    رفتن همواره برای رسیدن نیست&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ولی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; برای رسیدن همواره باید رفت !!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gabian82
    با سلام خدمت دوستان
    من چند تا سوال داشتم
    برای اینکه به استادها ایمیل بزنیم چون اینجور که بچه ها میگفتند بهتر ه به یک استاد در هر دانشکده بزنیم
    اول اینکه از کجا بفهمییم کدوم استاد بهتره که بهش ایمیل بزنیم ؟ یعنی اینجا دیگه شانس دیخیله که کدومشون جوابمون را بدهند؟
    دوم اینکه من توی سایت دانشگاهها القابی مثل Assistant Professors ،Associate Professors،Professors دیدم که هر بخش اون هم چندتااستاد داره به نظرتون به کدومشون ایمیل بزنیم بهتره
    ببینید کدوم استاد زمینه کاریش به شما می خوره و برای اون ای میل بزنید. نمی شه گفت کدوم استاد بهتره یا بدتره. همه بستگی داره به زمینه کاری شما و علائقتون و زمینه کاری اون استاد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gabian82
    با سلام خدمت دوستان
    من چند تا سوال داشتم
    شما بايد ببينين که چه کاري ميخواين بکنين. طبق اون بگردين و استاد پيدا کنين. از بين اساتيدي که زمينه کاري مشابه دارن، بايد به مقالاتشون، پروژه هايي که انجام ميدن، امکانات آزمايشگاهشون، تعداد دانشجوها و ... توجه کنين. حتي بعضي از اساتيد نوشتن که دانشجو ميخوان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن آدرس ایمیل استادان

سلام میشه ایمیل استاد روشنک کلیشادی را در اختیارم بگذارید ایشون حکم خواهر بزرگ من را دارند . ومن شاگردشون توی دانشگاه خمینی شهرم ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)