صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

می خواستم تجربه خیلی بدم رو از ایمیل همزمان به اساتید یک دانشگاه رو خدمتتون عرض کنم بلکه هم درس عبرتی بشه شما این کار رو نکنید خواهشن. تقریبا بیشتر این تاپیکو خوندم این قدر نظرات متفاوت بودن که تصمیم گرفتم تا وقتی از کسی جواب نگرفتم یا به کسی قول ندادم این کارو بکنم که همین دو ایمیل اول به دو نفر از یک دانشگاه و پاسخی که گرفتم خورد تو ذوقم:
    باورتون نمیشه یکی از اونا در عرض دو ساعت این جوابو داد که:

Dear x,

Just a point of clarification. It would appear from your note that you are contemplating doing a second Ph.D at the University of X. Is this correct?

Best regards,

من هم در حد توان با مهارت ایرانی خودم توجیه کردم که شاخه اصلی رشتم این موضوعه و کارام بیشتر در زمینه اون یکی موضوع هستش بنابراین دنبال یکی از این دو موضوع هستم و در پایان هم عذر خواهی کردم ولی خیلی خیلی خیلی خیلی...... شرمنده شدم.
    جان مه ران مدی ری نکنید این کارو.
    حالا خدا می دونه چه فکر کنی و شایدم چه جوابی بده!
    ویرایش توسط marjan912 : November 16th, 2011 در ساعت 08:37 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام . لطفا اگه میشه فوری جواب اینو بدین تا کار را خراب نکردم!!
    من یه دانشگاه به دو تا استاد که تو یه lab کار می کنن و زمینه کاریشون یکیه همون اول ایمیل زدم تا ببینم کدوم جواب میدن. از قضا هر دو جواب دادن و خوششون اومد. یکیشون گفت اپلای کن و دیگه مکاتبات باهاش قطع شد. ولی با یکیشون در ارتباطم. حالا دارم فکر می کنم اون یکی استاده بهتر بود و می خوام مکاتباتم را با اون یکی ادامه بدم و potential supervisor را اول اون بنویسم.
    این کار ناجوریه؟ که بخوام اسم هر دو را به عنوان potential supervisor برنم؟ خوب اومدیم اون یکی نشد

سلام،

ببخشید دوستان بعد از ادمیشن گرفتن هم خیلی تابلوئه که به استادا بصورت همزمان ایمیل بزنیم؟ دیگه خودشون درک میکنن که من دنبال سوپروایزر هستم دیگه نه؟
    ویرایش توسط Armik : February 22nd, 2012 در ساعت 12:28 PM

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

سلام دوست عزیز.
    شاید هم منظورش این بوده که "به نظر میرسه که در نظر دارید دکترای دوم رو در دانشگاه ما بگذرونید."
    امکان داره که استاد از میلتون برداشت کرده که دکترا دارید و دوباره قصد دارید که یه دکترای دیگه هم بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    می خواستم تجربه خیلی بدم رو از ایمیل همزمان به اساتید یک دانشگاه رو خدمتتون عرض کنم بلکه هم درس عبرتی بشه شما این کار رو نکنید خواهشن. تقریبا بیشتر این تاپیکو خوندم این قدر نظرات متفاوت بودن که تصمیم گرفتم تا وقتی از کسی جواب نگرفتم یا به کسی قول ندادم این کارو بکنم که همین دو ایمیل اول به دو نفر از یک دانشگاه و پاسخی که گرفتم خورد تو ذوقم:

Dear x,

Just a point of clarification. It would appear from your note that you are contemplating doing a second Ph.D at the University of X. Is this correct?

Best regards,

من هم در حد توان با مهارت ایرانی خودم توجیه کردم که شاخه اصلی رشتم این موضوعه و کارام بیشتر در زمینه اون یکی موضوع هستش بنابراین دنبال یکی از این دو موضوع هستم و در پایان هم عذر خواهی کردم ولی خیلی خیلی خیلی خیلی...... شرمنده شدم.
    ویرایش توسط mohammad9 : February 22nd, 2012 در ساعت 02:04 PM

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها

Dear x,

Best regards,

برداشت منم هیمنه که فکر کرده شما دکترا دارید و دوباره قصد دارید دکترا بخونید
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    سلام،

ببخشید دوستان بعد از ادمیشن گرفتن هم خیلی تابلوئه که به استادا بصورت همزمان ایمیل بزنیم؟ دیگه خودشون درک میکنن که من دنبال سوپروایزر هستم دیگه نه؟
    سلام
    همزمان نفرستید. با فاصله چند روزه بفرستید. اگه جواب ندادن توی چند روز اول، یکبار دیگه بفرستید و اگه جواب نگرفتید برای بعدی بفرستید.

Senior Member esf11 آواتار ها

دوستان خوبم من تجربم را میگم. من به حدود 250 دانشگاه آمریکا میل دادم. یعنی میرفتم تو دپارتمان و هر کسی که زمینه اش بم نزدیک بود میدادم و اگه ایرانی هم بود واسم مهم نبود زمینمون یکیه یا نه و میل میدادم. اساتیدی که مشترک نبود اینترست هامون خودشون میگفتن میلتو دادیم به فلانی. حتی تو این بین گاهی سوتی میدادم مثلا اسم دانشگاه قبلی و میزاشتم و حواسم نبود و سند میکردم! اما خیلی محترمانه میگفتن اینجا فلان جا نیس و باز هم نظرشون را میگفتن. کلا حدود 500 600 تا زدم همه اونایی که جواب دادن عالی برخورد میکردن. بیرون آمریکا هم حدود 300 تا دادم. اما مثلا به همه اساتید 1 دانشکده میل میزدم!!!!! lol (شدیدا این کار رو توصیه نمیکنم، این داستان مال اوایل مهر بود که من داغ بودم. بعدش که آمریکا را شروع کردم مفید تر کار میکردم) باز هم مشکلی پیش نیومد و اونایی که میخواستن با من ادامه میدادن و کامینوکیت میکردن و ... . کلا میخواستم نتیجه بگیرم که خیلیاشون واقعا شرایط را درک میکنن و اونقد خودشون را محترم میدونن که مثل عقده ای ها اگه فهمیدن با کسی دیگه بودی خون خودشون کثیف نکنن. و در منتها الیه راحت و رک میگن که نه دانشجو نمیخوایم یا ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : mail زدن به چند استاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط arash نمایش پست ها
    همزمان میل نزن، ممکنه میل رو به هم فوروارد کنن!
    ولی اگه یکی جواب نداد، بعد از مدتی که مطمئن شدی دیگه جواب نمیده میتونی به نفر بعدی میل بزنی!

شاد و پیروز باشید
    مثلا 4-5 روز خوبه صبر کنیم؟

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

دوستان، من دارم رو پروژه کارشناسی ام روی هیدروژل ها کار میکنم که تو غشای مصنوعی،دارورسانی و مهندسی بافت کاربرد دارن و واقعا همشون جالبن و موضوعات مورد علاقه ام هستند. چه طوری میشه شانسی تو یه دانشگاه تو فیلد های مختلف داشت بدون اینکه مثل تجربه برخی دوستان آخرش آبرو ریزی بشه؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    دوستان، من دارم رو پروژه کارشناسی ام روی هیدروژل ها کار میکنم که تو غشای مصنوعی،دارورسانی و مهندسی بافت کاربرد دارن و واقعا همشون جالبن و موضوعات مورد علاقه ام هستند. چه طوری میشه شانسی تو یه دانشگاه تو فیلد های مختلف داشت بدون اینکه مثل تجربه برخی دوستان آخرش آبرو ریزی بشه؟
    سلاله جان، اگر همه اینا توی یه دپارتمان هستن باید بزاری که یکی جواب بده بعد واسه بعدی اقدام کنی. ولی اگر دانشگاهش خیلی بزرگه که چندتا انستیتو و لابراتوار و چیر (صندلی!) واسه هر موضوعی داره مشکلی پیش نمی یاد اگر به دو نفر همزمان ایمیل بدی (البته این نظر منه) مگر اینکه هر دو در یه لابراتوار باشن. مثلا یکی از دانشگاههای رنک بالا که من دنبالش بودم واسه یه موضوع کلی آدم بودن که تحقیق می کردن توی چند تا لابراتوار جدا که همه به موضوع کار من می خورد. این جور وقت ها خود استادها معمولا می گن که به استادهای دیگه همین دپارتمان ایمیل بزنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)