صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Junior Member

پیش فرض ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

سلام.
    در مورد email زدن به استاد ها چند سوال دارم.

1. اگه آدم به چند استاد یک research group در یک دانشگاه به طور همزنان email بزنه کار غیر اخلاقی ای یه؟ یعنی اگه اون استاد ها با خبر بشن ( که نمی دونم کلا جو چه جوریه و اصلا ممکنه که با خبر بشن؟) این کار رو زشت تلقی می کنن؟

2. در ادامه ی سوال اول اگر که به چند استاد از research group های مختلف یه دانشگاه به طور همزمان email بزنیم کار غیر اخلاقی ای یه؟

3. تقریبا استاد ها جواب email ها رو چند روزه می دن؟ مثلا اگه که استادی یه هفته جواب نده منظورش اینه که خوشش نیومده و مایل نیست که دیگه بهش email بزنیم یا اینکه صرفا ممنکنه به دلیل کمبود وقت و گرفتار استاده بوده باشه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

معمولا اساتید ایمیل ها رو واسه هم فوروارد میکنن. واسه همین اگه به دو تا استاد میل بزنید و یکیشون میل شما رو به اون یکی استاد فوروارد کرده باشه ممکنه ناراحت بشه و دیگه جواب نده خصوصا اگه به هر استاد گفته باشین من فقط از research شما خوشم اومده و از این حرفا.
    من بعضی وقتا در عرض 1 ساعت از استاد جواب گرفتم و بعضی وقتا هم 1 ماه طول کشیده. معیار خاصی نداره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

خوب همون طور که گفتم هر دوشون تو یک research group هستن و من به استاد گنده تره ای میل زدم که جواب نداده ! حالا نمی دونم که اون استاده اصلا خونده، ignore کرده یا چی شده! و فکر کردم که به استاد کوچیک تره ای میل بزنم....ولی می ترسم کار بدی باشه....حالا چی کار کنم؟

wow.oops
    Guest

سلام. فقط یه بار یه استاد ایرانی email منو forward کرد. اینی که میگن معمولا email ها رو forward میکنن درست نیست. میشه گفت گاهی اوقات این کارو میکنن. تا اونجایی که من تجربه کردم امریکایی ها تا آخر هفته اگه جواب ندن دیگه جواب نمیدن ولی کانادایی ها شده بعد از دو هفته خواب دادن.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

کلا من تقریبا از همه آمریکایی ها و کانادایی ها جواب گرفتم ولی استادای اروپایی خیلی کم بهم جواب دادن این قضیه فروارد کردن مخصوصا زمانی اتفاق میفته که یه استاد ایرانی تو دپارتمان باشه شما به یه غیر ایرانی میل بزنی و اون میل شما رو واسه استاد ایرانیه فروارد کنه واسه خود من 2-1 بار تا حالا پیش اومده ولی اگه دیدی تا 1 هفته جواب نداد میتونی باز میل بزنی و اگه بعد 3-2 بار جواب نده بدون دیگه نمیده (البته واسه من پیش اومده که بعد 1 ماه بهم جواب دادن)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

آخه با اين وقت كمي كه تا deadline ها مونده، ما نمي تونيم براي هر استادي 10روز صبر كنيم و 2 3 بار email بزنيم تا شايد جواب بدن!

پیش فرض mail زدن به چند استاد!

آيا mail زدن همزمان به چند استاد در يك دپارتمان كار درستيه؟ با هم در مورد دانشجو ها صحبت نميكنند؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : mail زدن به چند استاد!

توصیه نمی شه .اساتید گاهی این میل ها رو به هم فوروارد می کنند.

همزمان میل نزن، ممکنه میل رو به هم فوروارد کنن!
    ولی اگه یکی جواب نداد، بعد از مدتی که مطمئن شدی دیگه جواب نمیده میتونی به نفر بعدی میل بزنی!

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

من یکدفعه این کارو کردم خیلی ضایع شد چون همه آنها ایمیل منو برای مدیر گروه فوروارد کرده بودند اصلا این کارو نکن
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)