صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : mail زدن به چند استاد!

همونطور که بقيه هم گفتن اصلا کار درستی نيست. استاد اگه بخواهد جواب بدن حداکثر دو روزه جواب می ده اگه نداد می تونی شانستونو برا بقيه امتحان کنيد.

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام

خوب مواقعی که یه استادی یه تعارفی می زنه که خیلی جدی نیست چی؟ ??? یعنی اگه یه استاد جواب بده اما روش نشه حساب وا کرد چی؟ آخه خیلی به ندرت پیش اومده استادی جواب منو نده ولی همیشه گفتن ممنون از علاقه ات به این لینک اپلای کن.یا من کاره ای نیستم باز به این لینک اپلای کن.
    خوب آدم نمی تونه کلی استاد توپ رو تو یه دپارتمان به خاطر وعده سر خرمن یه استاد از دست بده. تو رشته ما هم یا کلی استاد تو یه دپارتمان هست و یا می بینی چند تا دانشگاه اصلا کسی کار مورد نظر مارو انجام نمی ده. با وجودیکه من خیلی نتونستم mail بزنم ولی گاهی پیش اومده به یه دپارتمان 5-6 تا mail زدم. حتی گاهی معلوم بوده کار دو تا استاد کاملا با هم مرتبطه!!!

یکی واسم تعریف میکرد که تو کانادا با استادا نشسته بوده سر ناهار، استادا میخندیدن به اینایی که یه ایمیلو به چندتا استاد در آن واحد میزنن. میگفتن طرف میخواد به هر قیمتی فقط بیاد اینجا!
    من اصلا کاری نمیکنم یه مشت کافر بشینن سر ناهار بهم بخندن >
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member maryamf آواتار ها

:-\ یعنی به من هم خندیدم. به قیافشون نمیومد این تیپی باشن .

من که در آن واحد نزدم بین بعضی هاشون 15 روز تا 1 ماه فاصله افتاده. تازه دپارتمانایی که می گم 40 تا اینا استاد داشته. ولی منم جایی اینکارو کردم که واقعا علاقه داشتم به کارشون وگرنه گفتم برید بابا کی اصلا خواست با شما کار کنه! تازه علاقم هم کاملا مشخصه و این چیزی که شما میگید در مورد کسی صدق می کنه به هر کی با هر تیپ کاری mail می زنه.

Senior Member

ببیندی بعضی ها میل می زنند به یک استاد و می گن من به زمینه کاری شما علاقه زیادی دارم و مقالاتتون رو خوندم و ........ بعد همین میل رو به استاد دیگه می زنند. خوب این رفتار خوبی نیست. می شه به چند تا استاد میل زد و فقط گفت که آیا موقعیتی برای همکاری هست یا نه؟ نه اینکه در آن واحد قربون صدقه چند تا استاد با زمینه های کاری متفاوت رفت.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

یکی از دوستای من این کارو کرد دو جا گندش دراومد. جریمش نکردن ولی بهش گفتن این کارت درست نیست
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

این کار طبیعتا درست نیست اما اگه بخوایم یه نتیجه گیری واسه بحث داشته باشیم با فاصله یک هفته تا دوهفته (با در نظر گرفتن safty factor!!) میتونی به استادای یه دانشکده هم میل بزنی
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

من يه بار به 6-7 تا استاد يه دانشكده ميل زدم . همشون فوروارد كردند واسه مسول graduate ! اونم ميل زد كه اينقدر ميل نزن . توي دانشكده ما graduate committee تصميم گيرنده است ، نه استاد ...
    فكر كنم كسي كه بيشتر از همه خنديد خودم بودم ;D

البته من دانشكده مهندسي ميل نزدم ها ... اونا شايد برخوردشون بدتر باشه !

Junior Member

یک program coordinator خودش به من اینجوری پیشنهاد کرده

Should you decide you are seriously interested in our program you would want to contact one or more faculty that it appears you might want to work with as your major advisor,

میل زدن همزمان به چند استاد مشکلی نداره ولی میل زدن به هرکی گیرتون اومد، از هر تخصصی و با هر گرایش خیلی زشته!
    خاطرم هست Manitoba اساتید از من میپرسیدند که آیا به استاد دیگه ای میل زدی یا نه؛
    منم مینوشتم آره به 4، یا مثلا 5 نفر از اساتیدی که گرایششون یک کخصص خاصیه ایمیل زده ام.
    مشکلی پیش نیومد.
    همشون پروسس کردند و جوابهای رد و قبولشونو فرستادند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)