صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

سلام به دوستان عزیز
    من چندتا سوال داشتم
    اینطور که بچه ها تو فروم میگفتند بهتره فقط به یک استاد ایمیل بزنیم از هر دانشکده حالا اگر به چندتا استاد بزنیم چقدر شانس گرفتن پذیرش بیشتر و چقدر کمتر می شود مثلا اگر از هر عنوان با یک استادش تماس بگیریم موردی نداره ؟ مثلا ازProfessorsبه یکی شون از Associate Professors به یکی شون و ... و اگر بعنوان مثال به یک استاد زدیم و گفت من fundندارم اشکالی نداره به استاد های دیگه ایمیل بزنیم؟
    ممنون می شوم کسانیکه در این زمینه تجربه دارند راهنمایی کنند.
    رفتن همواره برای رسیدن نیست&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ولی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; برای رسیدن همواره باید رفت !!!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

خود استادها میدونند ممکنه چند نفر تو یک دانشکده زمینه های تحقیق مناسبی واسه یک اپلیکانت باشند بنابراین خیلی چیز عجیب و غریبی نیست همزمان ایمیل دادن به اونها
    بخصوص اگر زمینه های اساتید یکی باشند که دیگه اصلا اشکال نداره به نظر من
    این سوال من هم بود یک روز ولی من اینکارو کردم- من خودم خیلی این کارو میکردم- دیگه اونجا این موضوع اهمیت داره که کار با یک استاد دیگه داره نهایی میشه و معلومه که بقیه اساتید رو دیگه نمیشه ادامه داد
    در بدترین حالتش اینه که استاد میبینه به همکارش در یک Lab شما ایمیل دادید- در این حالت ها من خودم بهشون میگفتم به فلان استاد ها هم ایمیل دادم-زودتر میگفتم)

اینقدر گیر ندین به این چیزها و فکر خودتونو مشغول نکنین. به هر کی دوست دارین ایمیل بزنین اگه واقعا شما رو بخوان این چیزا که به دیگران هم میل زدین اصلا مهم نیست.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Senior Member

به نظر من اگر در ای میلهاتون صادق باشید هیچ وقت مشکلی پیش نمی آد . اما مثلا من دیدم یه نفر از دوستام ای میل زده به یک استادی که من مقالاتتون رو خوندم و عاشق کارهای شما هستم. بعد همزمان ای میل زده به یکی دیگه تو همون دپارتمان با زمینه کاری کاملا متفاوت که من مقالاتتون رو خوندم و عاشق کارهای شما هستم. این دیگه قابل قبول نیست.........

Junior Member

سلام
    من ميخوام تو ايميلام به استاد بگم كه "من به زمينه كاري شما و البته چند تا ديگه از همكاراتون توي دانشكدتون علاقه مند شدم كه البته شما گزينه اول من هستي و ... "
    اينجوري اگه گفت جا ندارم يا نميخوامت راحتتر به يه استاد ديگه توي همون دانشكده ايميل ميزنيم. البته در هر زمان فقطي به يه دونشون ايميل ميزنم. به اون يكي استادا هم ديگه نمي گم كه تو گزينه اول من هستي.
    حالا لطفا نظرتون راجع به اين نحوه ايميل زدن بگيد.

Senior Member

اگر صداقت داشته باشید هیچ وقت مشکلی پیش نمی آد.

خب اگه آدم واقعا به چند زمینه کاری علاقه داره باید چیکار کنه ؟ تو هر زمینه فقط به یکی ایمیل بزنه ؟من رشتم کامپیوتر ه هم به مباحث data mining علاقه دارم هم software engineering . باید در نهایت به یکی بزنم یا به هر دوهر دو رو میتونم؟
    هر کدوم جواب مثبت داد ، اونو ادامه بدم؟
    راستی اگه کسی جواب کمی مثبت داد، برای حفظ مکاتبه تا apply باید چه مسائل دیگه ای رو مطرح کرد؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    معمولا اساتید ایمیل ها رو واسه هم فوروارد میکنن. واسه همین اگه به دو تا استاد میل بزنید و یکیشون میل شما رو به اون یکی استاد فوروارد کرده باشه ممکنه ناراحت بشه و دیگه جواب نده خصوصا اگه به هر استاد گفته باشین من فقط از research شما خوشم اومده و از این حرفا.
    من بعضی وقتا در عرض 1 ساعت از استاد جواب گرفتم و بعضی وقتا هم 1 ماه طول کشیده. معیار خاصی نداره.
    درود بر شما
    من يك ايميل به يك استاد زدم و فقط از اون راهنمايي خواستم تو زمينه اي كه تحقيقاتم رو مي خوام تو اون موضوع ادامه بدم. (اصلا حرفي از اپلاي نزدم) به تازگي متوجه شدم كه نويسنده كتابي كه درحال ترجمه اون هستم يكي ديگه تو گروهيه كه اون استاد اولي كه بهش ايميل زدم هم تو همون گروهه(فكر مي كردم چون سنش بالاست بازنشسته شده). به دلايل خيلي زيادي قصد دارم كه با اين استاد كار كنم. ايميل زدن به اين استاد(استاد دوم) مشكل خاصيو ايجاد مي كنه؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    معمولا اساتید ایمیل ها رو واسه هم فوروارد میکنن. واسه همین اگه به دو تا استاد میل بزنید و یکیشون میل شما رو به اون یکی استاد فوروارد کرده باشه ممکنه ناراحت بشه و دیگه جواب نده خصوصا اگه به هر استاد گفته باشین من فقط از research شما خوشم اومده و از این حرفا.
    من بعضی وقتا در عرض 1 ساعت از استاد جواب گرفتم و بعضی وقتا هم 1 ماه طول کشیده. معیار خاصی نداره.
    درود بر شما
    من يك ايميل به يك استاد زدم و فقط از اون راهنمايي خواستم تو زمينه اي كه تحقيقاتم رو مي خوام تو اون موضوع ادامه بدم. (اصلا حرفي از اپلاي نزدم) به تازگي متوجه شدم كه نويسنده كتابي كه درحال ترجمه اون هستم يكي ديگه تو گروهيه كه اون استاد اولي كه بهش ايميل زدم هم تو همون گروهه(فكر مي كردم چون سنش بالاست بازنشسته شده). به دلايل خيلي زيادي قصد دارم كه با اين استاد كار كنم. ايميل زدن به اين استاد(استاد دوم) مشكل خاصيو ايجاد مي كنه؟
    نه هیچ اشکالی نداره. تازه به استاد اولی هم که نگفتین برای اپلای. سخت نگیرین اگه همش اینجوری فکر کنید به استادای زبادی نمیشه میل بزنید و شانس های خوبی رو از دست می دید. در ضمن اگه فکر می کنبد استادا اینجا انقدر بیکارن که باهم در مورد ایمیل های prospective students حرف می زنن سخت در اشتباهید.

Banned

سلام دوستان من هم این مشکلو دارم یه نفر بیاد یه پیشنهاد بده
    من تو فیلدی که میخوام کار کنم نزدیک به 8 تا استاد هستند که فیلداشون تقریبا عین همه از یک دانشگاه واقعا موندم چکار کنم؟
    من می خوام این کارو بکنم:
    ایمیل به اولی بعد 7 روز اگه جواب نداد ایمیل به دومی و بعد 7 روز دومی و همین طور به ترتیب
    نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)