صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

اشکالی نداره email اولی که میخوایم به استادا بفرستیم دقیقا مثل هم باشه و فقط اسم استاد رو عوض کنیم؟؟؟
    یا باید برای هر کدوم متنش فرق کنه؟؟؟
    اگه بخوایم برای هر کدوم یه متن آماده کنیم که پیرمون در میاد!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi563
    سلام دوستان من هم این مشکلو دارم یه نفر بیاد یه پیشنهاد بده
    من تو فیلدی که میخوام کار کنم نزدیک به 8 تا استاد هستند که فیلداشون تقریبا عین همه از یک دانشگاه واقعا موندم چکار کنم؟
    من می خوام این کارو بکنم:
    ایمیل به اولی بعد 7 روز اگه جواب نداد ایمیل به دومی و بعد 7 روز دومی و همین طور به ترتیب
    نظرتون چیه؟
    به نظرم اشکالی نداره البته اگر بد شانس نباشید چون در 90 در صد موارد در یک یا 2 روز استاد مربوطه باید جواب بده اگر در 7 روز جواب نداد معلومه که شمارو نمیخواد. البته ممکنه که یه بدشانسی بیارید و مثلا استاد دومی شمارو به استاد اولی ارجاع بده و ابروریزی بشه. هر چند نباید زیاد وسواس به خرج داد و اینکار شما اشکالی نداره حتی میتونید دو تا دوتا یا 3تا 3تا ایمیل به طور همزمان بزنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    اشکالی نداره email اولی که میخوایم به استادا بفرستیم دقیقا مثل هم باشه و فقط اسم استاد رو عوض کنیم؟؟؟
    یا باید برای هر کدوم متنش فرق کنه؟؟؟
    اگه بخوایم برای هر کدوم یه متن آماده کنیم که پیرمون در میاد!!!
    اشکالی نداره من معمولا همین کارو میکردم و اکثر افراد هم اینکارو میکردن ولی اگر به استادی علاقه دارید خوبه که با توجه به زمینه کاری و مقالات استاده شما یک مقدار ایمیلها رو با توجه به استادها عوض کنید چون معمولا اگر استاده بفهمه که نامه شما تمپلیته کمتر اهمیت میده

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

حتما ایمیلها رو عوض کنید ولی 7 روز صبر کردن نمی خواد! فکر نکنم استادی تو دانشگاه معتبر پیدا بشه که هفته ای یه بار ایمیلش رو چک کنه. تازه اینجوری هم باشه یعنی طرف اینقدر بی خیاله که احتمال ارجاع ایمیل شما به استاد دیگه خیلی کمه. 2 روز صبر کنی و روزهای تعطیل رو هم حساب کنی کافیه

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

سلام دوستان...بالاخره اگه به چندتا زمینه کاری علاقه داریم و تو یه دانشکده رو این زمینه ها استادی هست چه باید کرد؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیست اساتیدی که فاند دارن کجاست ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb نمایش پست ها
    خوب شما چاره ای جز ای میل زدن نداریدپس استادری را انتخاب کنید که به زمینه های مطالعاتی شما بیشتر نزدیگه و یک چیزی را هم حتما مدنظر قرار بده به دو تا استاد در یک دانشگاه همزمان نامه نزن به یه استاد که زدی منتظر باش اگه بعد از یک هفته جواب نداد به استاد دیگه نامه بزن
    من این اشتباه رو یک بار انجام دادم.
    میشه بگین حالا چه اتفاقی می افته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coding نمایش پست ها
    من این اشتباه رو یک بار انجام دادم.
    میشه بگین حالا چه اتفاقی می افته؟
    کی گفته نباید به همه اساتید همزمان ایمیل زد، خود من به همه همزمان ایمیل می زدم نهایتا اگه می دیدم خیلی دیگه نزدیک به هم هستن با فاصله یک روز، شما فکر کن تو هر دانشگاه اگه بخوای به 8 تا استاد با فاصله یک هفته ایمیل بزنی می شه دو ماه واسه هر دانشگاه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo0oo نمایش پست ها
    کی گفته نباید به همه اساتید همزمان ایمیل زد، خود من به همه همزمان ایمیل می زدم نهایتا اگه می دیدم خیلی دیگه نزدیک به هم هستن با فاصله یک روز، شما فکر کن تو هر دانشگاه اگه بخوای به 8 تا استاد با فاصله یک هفته ایمیل بزنی می شه دو ماه واسه هر دانشگاه.
    میشه اینکارو کرد فقط باید مواظب باشید تا استادی ایمیل شما رو به همکارش نفرسته چون اون موقع براتون بد میشه

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo0oo نمایش پست ها
    درود، همون طور که دوست عزیزم sjjpo2002 اشاره کردند خیلی مواظب باشید چون اساتید اکثرا ایمیل ها را برای هم در گرایشهای نزدیک به هم forward میکنند این مطلب به کرات برای خود من اتفاق افتاده و در نتیجه پیشنهاد من اینه که این کار را نکنید ولی اگر خیلی راغب هستید به نظرم بهتره خیلی از استادی تعریف نکنید و لحن شما کلی باشه چون اون موقع استاد حتما در صورت فهمیدن ناراحت میشه.
    I am back to AA.

Junior Member

اشتباه منو شما تكرار نكنيد.من به چند تا استاد همزمان زدم يكيشون هم خيلي خيلي خوب جوابمو داد بعدش يكي ديگه از استادا اين ايميل رو بهم زد
    I see that you sent the same message to several professors. I trust you have received the information you need. We look forward to reviewing your application. Sincerely,
    تا چند ساعت كل بدنم داغ بود...................................

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)