صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

سلام دوستان من به چند تا استاد mail زدم جواب دادند فاند یا موقعیت خالی ندارند با این حساب من با بقیه استادهای همون زمینه تحقیقاتی مکاتبه بکنم یا نه؟ من با اساتید زیادی تماس گرفتم که بهم گفتند فاند نداریم ایا شرایط اقتصادی موثر بوده به نظرتون من باز هم تلاش بکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط andia نمایش پست ها
    سلام دوستان من به چند تا استاد mail زدم جواب دادند فاند یا موقعیت خالی ندارند با این حساب من با بقیه استادهای همون زمینه تحقیقاتی مکاتبه بکنم یا نه؟ من با اساتید زیادی تماس گرفتم که بهم گفتند فاند نداریم ایا شرایط اقتصادی موثر بوده به نظرتون من باز هم تلاش بکنم؟

من از هرکس که فاند گرفته میپرسم میگه از هر 50 تا 1 کی جواب میده . پس ناامید نباشید . ممکنه دیر اقدام کردید برای ارتباط با اساتید و همه position ها پر شده باشند . یا شایدم اون استاد اصلا هزینه ای برای تحقیقات دریافت نمکرده که بخواد فاند بده . سعی کنید با کسانی تماس بگیرید که فیلد کاریشون نزدیک به شما باشه
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Smile پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

من به طور همزمان به چند استاد میل زدم و بیشترشون هم جواب دادن و حتی خیلی هاشون هم خودشون بهم پیشنهاد دادن که حتماً به بقیه همکارانشون میل بزنن، بیشترشون برای اینکه بخوان میل رو فوروارد کنن ازتون اجازه میگیرن.

Junior Member

بچه ها .یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!!!1

من برای چند جا cvام رو فرستادم .خب؟ ولی توی 2-3تاش اسم دانشگاه رو عوض نکرده بودم.
    حالا به نظرتون درستش کنم براشون دوباره بفرستم یا بیخیال شم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mpou نمایش پست ها
    بچه ها .یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!!!1

من برای چند جا cvام رو فرستادم .خب؟ ولی توی 2-3تاش اسم دانشگاه رو عوض نکرده بودم.
    حالا به نظرتون درستش کنم براشون دوباره بفرستم یا بیخیال شم؟
    منظورتون تو قسمت obje.. اول cv هست که میگین برای کدوم دانشگاه اپلای کردین؟
    خب آره عوضش کن. وقتی cv شما برسه دست استادی این دو فکر رو حتما میکنه:
    1- چقدر این دانشجو حواسش جمه!
    2- هاااا که جای دیگه هم اپلای کرده. حالا اومد و ما بهش پذیرش دادیم و نیومد. ما رو سرکار میاره.
    شرمنده ماها که رو شما از این فکرا نمیکنیم ولی اونها در مخیله شون از این چیزا هست.
    ویرایش توسط Sunrise : April 13th, 2010 در ساعت 08:39 PM

سلام،من به چند استاد از یک گروه در کانادا ایمیل زدم جواب هم دادن،فکر نمی کنم رو این موضوع که به چندتا استاد از یک گروه ایمیل بزنید حساس باشند،آخه اونا هم می دونن شما میخواید پذیرش و فاند بگیرید حالا اگر مثلا یک گروه چهارتا استاد داشت که در زمینه ای که شما می خواید کار کردن به هر چهارتا هم ایمیل بزنید،البته من اگر به چندتا ایمیل زدم همشون در یک زمینه کار می کردن

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

بهتره همزمان نفرستيد، درسته که ممکنه همه از يه گروه هم جواب بدن ولي حتي در اين حالت هم اگه قرار باشه يکي رو بعنوان سوپروايزر انتخاب کنيد موضوع براتون واقعا پيچيده مي شه.
    من خيلي ايميل زدم و اکثرا به همه اساتيد دانشکده يکجا، که يکبارش استاد يه دانشگاه برام نوشت که رزومه منو داده که تو گروه بچرخه. خب اين خيلي بد بود چون من براي بقيه هم فرستاده بودم.پس هميشه اونطور نيست که sevda خانم گفته ازتون اجازه مي گيرند. (که اگه اونطور هم باشه بنظزتون مي شه بهش گفت نه نده! چه دليلي ميياريد براش؟ اگه بعدا بفهمه که خيلي براتون بد مي شه) واضحه که من کلا از اون دانشکده جوابي نگرفتم.
    تقريبا مطمئنم که امکان داشته تو دانشگا هاي ديگه هم اين اتفاق افتاده باشه اما بمن اطلاع نداده باشن. وقتي رزومه شما خوبه و اتفاقي (اين مسئله خيلي شانسيه) يه استاد فکر کنه شما مورد خوب و صلاحيت داري هستين ممکنه حوصله کنه و وقت بذاره و رزومه رو به اساتيد ديگه يا اونايي که دنبال دانشجو هستن نشون بده.در ضمن براي من اصلا موردي هم پيش نيومد که ازم بخوان براي بقيه همکارانشون هم فوروارد کنم. پس اين مسئله عموميت نداره.
    بهترين راهش اينه که تو يه دانشکده به يک يا چندتا استادي که بيشتر علاقه دارد ميل بزنيد و اگه جوابي نگرفتيد بعد از چند روز (حداقل 2 روز) به 2 يا 3 تاي بعدي بزنيد و همينطور ادامه بدين.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    بهتره همزمان نفرستيد، درسته که ممکنه همه از يه گروه هم جواب بدن ولي حتي در اين حالت هم اگه قرار باشه يکي رو بعنوان سوپروايزر انتخاب کنيد موضوع براتون واقعا پيچيده مي شه.
    من خيلي ايميل زدم و اکثرا به همه اساتيد دانشکده يکجا، که يکبارش استاد يه دانشگاه برام نوشت که رزومه منو داده که تو گروه بچرخه. خب اين خيلي بد بود چون من براي بقيه هم فرستاده بودم.پس هميشه اونطور نيست که sevda خانم گفته ازتون اجازه مي گيرند. (که اگه اونطور هم باشه بنظزتون مي شه بهش گفت نه نده! چه دليلي ميياريد براش؟ اگه بعدا بفهمه که خيلي براتون بد مي شه) واضحه که من کلا از اون دانشکده جوابي نگرفتم.
    تقريبا مطمئنم که امکان داشته تو دانشگا هاي ديگه هم اين اتفاق افتاده باشه اما بمن اطلاع نداده باشن. وقتي رزومه شما خوبه و اتفاقي (اين مسئله خيلي شانسيه) يه استاد فکر کنه شما مورد خوب و صلاحيت داري هستين ممکنه حوصله کنه و وقت بذاره و رزومه رو به اساتيد ديگه يا اونايي که دنبال دانشجو هستن نشون بده.در ضمن براي من اصلا موردي هم پيش نيومد که ازم بخوان براي بقيه همکارانشون هم فوروارد کنم. پس اين مسئله عموميت نداره.
    بهترين راهش اينه که تو يه دانشکده به يک يا چندتا استادي که بيشتر علاقه دارد ميل بزنيد و اگه جوابي نگرفتيد بعد از چند روز (حداقل 2 روز) به 2 يا 3 تاي بعدي بزنيد و همينطور ادامه بدين.
    خدایی این موضوع کم پیش میاد...فقط واسه پرتغال این موضوع برای من پیش اومد که استاده به همکاراش ایمیل منو فوروارد کرده بود...

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    خدایی این موضوع کم پیش میاد...فقط واسه پرتغال این موضوع برای من پیش اومد که استاده به همکاراش ایمیل منو فوروارد کرده بود...
    برای من تو کانادا پیش اومد اونم یه دانشگاه خوب ..... من که نمی گم برای چندتا استاد نفرستن فقط پیشنهاد کردم یه فاصله کوتاه بینشون باشه. حداقل می شه که اگه جایی 6 تا استاد مناسب برای شما داره دوروز درمیون برای 2 استاد بفرستید. اینا فقط توصیه هستن هر کس دوست داشت، بنظرش منطقی بود یا وقت و حوصلشو داشت عمل می کنه......
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    برای من تو کانادا پیش اومد اونم یه دانشگاه خوب ..... من که نمی گم برای چندتا استاد نفرستن فقط پیشنهاد کردم یه فاصله کوتاه بینشون باشه. حداقل می شه که اگه جایی 6 تا استاد مناسب برای شما داره دوروز درمیون برای 2 استاد بفرستید. اینا فقط توصیه هستن هر کس دوست داشت، بنظرش منطقی بود یا وقت و حوصلشو داشت عمل می کنه......
    پارسال یه دانشگاه کانادا که تقریبا به اکسپتش مطمین بودم به همین منظور ریجکتم کرد.
    پس لطفا متن را حتما تغییر بدید و بین ایمیل ها هم فاصله بدید
    بعضی از اساتید بعد یک هفته جواب میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)