صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

دوستان تو یه دانشگاهی یه استاد هست که معمولا بچه ها ایرانی رو میگیره..یعنی هرکی میخواد اپلای کنه از اینجا میره سراغ اون! مسلما من هم برای افزایش شانسم باید برم سراغ اون.
    ولی تو همون دپارتمان یه استاد خارجی هست که با همین استاده تو یه مجموعه تحقیقاتی کار میکنن و اتفاقا دقیقا تو زمینه ای فعالیت داره که من علاقه دارم (و همچنین مقاله دارم)..واقعا موندم چکار کنم؟؟؟ به اولی ایمیل بزنم خوب اینی که تو اینترستم هست رو از دست میدم..به دومی ایمیل بزنم چون دانشجوی ایرانی نداره خیلی ریسکیه و ممکنه کلا اون دانشگاهو از دست بدم..شما بودین چکار میکردین؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان تو یه دانشگاهی یه استاد هست که معمولا بچه ها ایرانی رو میگیره..یعنی هرکی میخواد اپلای کنه از اینجا میره سراغ اون! مسلما من هم برای افزایش شانسم باید برم سراغ اون.
    ولی تو همون دپارتمان یه استاد خارجی هست که با همین استاده تو یه مجموعه تحقیقاتی کار میکنن و اتفاقا دقیقا تو زمینه ای فعالیت داره که من علاقه دارم (و همچنین مقاله دارم)..واقعا موندم چکار کنم؟؟؟ به اولی ایمیل بزنم خوب اینی که تو اینترستم هست رو از دست میدم..به دومی ایمیل بزنم چون دانشجوی ایرانی نداره خیلی ریسکیه و ممکنه کلا اون دانشگاهو از دست بدم..شما بودین چکار میکردین؟
    به استاد ایرانیه میل بزن و بگو مایلی در فلان زمینه کار کنی، و نظرش رو دز موزد تماس با اون استاد خارجیه بپرس
    وقتی موضوع مورد علاقتو بگی احتمالا خودش بهت میگه با اون خارجیه هماهمنگ کنی
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    به استاد ایرانیه میل بزن و بگو مایلی در فلان زمینه کار کنی، و نظرش رو دز موزد تماس با اون استاد خارجیه بپرس
    وقتی موضوع مورد علاقتو بگی احتمالا خودش بهت میگه با اون خارجیه هماهمنگ کنی
    این پست رو تقریبا خیلی وقت پیش گذاشتم. به هرحال به هر دو استاد میل زدم. شانس نداریم که! اونی که ایرانی میگرفت جواب نداد. اون یکی هم که به کارم میخورد جواب داد اوپنینگ نداره

من اصلاً میخام این سوال رو مطرح کنم که مگه میشه هر دفعه فقط به 1 یا 2 استاد یک دانشگاه میل زد !!! منی که با 60 تا دانشگاه میخوام مکاتبه کنم همزمان برای تافل و جی آر ای میخونم و شاغل هم هستم یا بچه ها که هنوز درگیر پایان نامه و تسویه و آزادکردن مدرک و ترجمه و 1000تا چیز دیگه هستن فرصتی نیست که بخوام امروز 2 تا بدم پس فردا 2 دیگه تا چند سال صبر کنم ببینم کی جواب میده ! توی این یکی دو ساعتی که در روز وقت دارم فقط فرصت میشه برم تو سایت دانشگاه requirements , deadlines رو در بیارم و لیست اساتید و وب پیج اونها و هر چند تا استاد مرتبط میبینم میل بزنم حالا از یه دانشگاه 1 استادش به من میخوره و یه دانشگاه دیگه 7 تاش. تا الان 40 تا دانشگاه مکاتبه کردم و مشکلی هم پیش نیومده ... اگر غیر از اینه توضیح بدین ... به نظر من بهترین حالت اینه که توی تابستون ادم امتحان تافل و جی رو بده و از اول مهر فقط برای مکاتبه وقت بذاره ...

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    من اصلاً میخام این سوال رو مطرح کنم که مگه میشه هر دفعه فقط به 1 یا 2 استاد یک دانشگاه میل زد !!! منی که با 60 تا دانشگاه میخوام مکاتبه کنم همزمان برای تافل و جی آر ای میخونم و شاغل هم هستم یا بچه ها که هنوز درگیر پایان نامه و تسویه و آزادکردن مدرک و ترجمه و 1000تا چیز دیگه هستن فرصتی نیست که بخوام امروز 2 تا بدم پس فردا 2 دیگه تا چند سال صبر کنم ببینم کی جواب میده ! توی این یکی دو ساعتی که در روز وقت دارم فقط فرصت میشه برم تو سایت دانشگاه requirements , deadlines رو در بیارم و لیست اساتید و وب پیج اونها و هر چند تا استاد مرتبط میبینم میل بزنم حالا از یه دانشگاه 1 استادش به من میخوره و یه دانشگاه دیگه 7 تاش. تا الان 40 تا دانشگاه مکاتبه کردم و مشکلی هم پیش نیومده ... اگر غیر از اینه توضیح بدین ... به نظر من بهترین حالت اینه که توی تابستون ادم امتحان تافل و جی رو بده و از اول مهر فقط برای مکاتبه وقت بذاره ...
    آقا جمیدرضا یکی از سختیای اپلای همینه دیگه ... الافی داره زیاد...بهر حال شما که دیگه پیشو به تنت مالیدی باید ادامه بدی... به قول یکی از دوستام میلیمتری ناامید بشی کیلومتری به باد میری.
    موفق باشی
    برای ما هم دعا کن کار ما هم ردیف بشه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

براي چند تا استاد از دانشگاه‌هاي مختلف كه مشكلي نيست همزمان ايميل كرد؟ يه سئوال خيلي كلي: اگه بخواهيم يكي رو انتخاب كنيم چطوري استاداي ديگه رو رد كنيم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soshianet نمایش پست ها
    براي چند تا استاد از دانشگاه‌هاي مختلف كه مشكلي نيست همزمان ايميل كرد؟ يه سئوال خيلي كلي: اگه بخواهيم يكي رو انتخاب كنيم چطوري استاداي ديگه رو رد كنيم؟
    اگر از یه دانشگاه باشن....این کار کاملا غیر اخلاقیه و آبروی شما و ملیت ایرانی زیر سوال میره و اگر استاد بفهمه احتمالا دیگه به ایمیلتون جواب نمیده
    ولی از دانشگاهای متفاوت مشکلی نداره....شما اون استاد که فاند داره پیدا کن....
    ویرایش توسط saeed_oroomy : October 28th, 2011 در ساعت 01:03 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    اگر از یه دانشگاه باشن....این کار کاملا غیر اخلاقیه و آبروی شما و ملیت ایرانی زیر سوال میره و اگر استاد بفهمه احتمالا دیگه به ایمیلتون جواب نمیده
    ولی از دانشگاهای متفاوت مشکلی نداره....شما اون استاد که فاند داره پیدا کن....
    دوست عزيز فقط چطوري مطرح كنم كه فاند داره يا نه؟ ممنون

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط soshianet نمایش پست ها
    دوست عزيز فقط چطوري مطرح كنم كه فاند داره يا نه؟ ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?63-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86

شما یه نگاه بنداز.کل تایپک در مورد همین بحثه!!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member mh.mohajerani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا | پلی تکنیک تهران

پیش فرض در مورد ایمیل همزمان به چند استاد | نظر شخصی من

ببینید دوستان، به نظر من برای کسی که قصد داره برای مقطع ارشد اقدام کنه فرق خاصی نداره که به چند تا استاد همزمان ایمیل بزنه، حتی یک دانشکده از یه دانشگاه. حالا دلیلم چیه؟

فرض کنید من مکانیک می خونم و به گرایش سیالات علاقه دارم. و تازه از مقطع کارشناسی فارغ شدم. خب طبیعتا زمینه ی علاقه ی خیلی تخصصی ندارم. (مثلا این جور نیست که علاقه ام به حل عددی معادلات نویر استکس با فلان یا بهمان روش عددی باشه و لا غیر) خب فرض کنید می خوام به دانشگاه مک گیل هم در خواست بدم. خب توی این دانشگاه اساتید زیادی هستند که زمینه کاریشون سیالات هست و من به زمینه خیلیاشون علاقه مندم. خب طبیعی که نه من می تونم به یه استاد فقط میل بزنم و منتظر بمونم که کی جواب بده. اصلا آیا جواب بده یا نه؟ بعدش شروع کنم به استاد بعدی ایمیل بزنم. چون طبیعتا وقت کم خواهم آورد. از طرفی هم تعهدی نسبت به فلان استاد ندارم که بخوام به دیگران ایمیل نزنم. یعنی من می تونم به زمینه کاری چند استاد به صورت هم زمان علاقه مند باشم، شانسم رو امتجان می کنم و هر کدوم جای خالی داشت و یا پیشنهاد بهتری داد، خب دانشجوی اون میشم. تاکیدم روی این مساله است که شما به استادی که نه قولی ازش گرفتید و نه هیچ مکاتبه ای باهاش داشتید، تعهدی ندارید.
    شاید وقتی غیر اخلاقی هست، که شما از استادی در دانشکده خاصی جواب دارید و به هر علتی به استاد دیگری در همون دانشکده ایمیل بزنید و ...
    برای پذیرش دکتری چون خیلی زمینه های کاری تخصصی میشه، به راحتی نمیشه نظر داد، به نظرم. ولی باز هم تا حدودی این قضیه صادق هست.
    که ایم و کجاییم / چه می گوییم و در چه کاریم؟ / پاسخی کو؟
    به انتظارِ پاسخی / عصب می کَشیم / و به لطمه یِ پژواکی / کوه وار / در هم می شکنیم.
    هجرانی / دفترِ ترانه هایِ کوچکِ غُربت / شاملوی بزرگ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)