صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 120

موضوع: ارسال ایمیل به چند استاد به طور همزمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

سلام. اگر دو استاد هم زمان از یک دپارتمان از طرف خوششون اومده باشه و بگه که اسم ما رو روی داکیومنتت درج کن، تکلیف چیه؟
    من به استاد اولی ایمیل زدم و ازش راخنمایی خواستم اما به من جوابی نداده. امیدوارم ناراحت نشده باشه.

من به دو تا استاد در دو دانشگاه مختلف در دو ایالت که از همدیگه فاصله دارند در فاصله دو هفته تماس گرفتم. یکیشون گفت RA دارد و دیگری گفت TA دارد و اپلای کنم. من به هر دو دانشگاه اپلای کردم. جمعه با یکیشون مصاحبه دارم و اون یکی یه مدته که جواب نمی ده. الان که مصاحبه دارم رفتم مقاله های استاد را یه نگاهی بکنم دیدم این دو استاد همدیگرو می شناسند و مقاله هاشون مشترکه. اینو می گویند آخر خوش شانسی!!!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Salam! In my own experience it will be really terrible if one of these guys realize that you have had a email connection with other professors
    If you ask me, If I were you I'd abandon one of them and be in touch only with another. Good wishes

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    به اساتید بگیم برای همکاراشون هم ایمیل زدیم یا نه؟
    دوستان اگر جواب من رو بدن خیلی ممنون میشم.
    من اول از دپارتمان یک دانشگاه با یک استاد ارتباط داشتم و اون گفت علاقه منده ولی فاند نداره. چون فاند نداشت بعد از شش هفتا ایمیل دیگه ایمیلام رو به اون قطع کردم (اما بهش نگفتم اپلای نمی کنم) و رفتم سراغ استاد بعدی همون دپارتمان. بازم اوضاع همونطوری شد و ایشون هم خیلی علاقه مند بود با این تفاوت که ایشون گفته فاند نداره اما تا چند وقت دیگه اگر بتونه پشتیبانیم کنه بلافاصله منو در جریان میذاره. با متنی اینچنین:
    Unfortunately we don’t have funds that would cover a postgraduate student, but is we manage to get a grant of some sort in the near future, we will contact you. Likewise, if you find a source of funding (government, industry, or any other) please contact me again, because I find your background really suitable for our work.
    هردو به من پیشنهاد دادن اپلای کنم و فیلد کاریمون هم بسیار نزدیکه. حالا من موندم بعد از اپلای:
    فقط باید با یک استاد پیش برم؟
    اشکال داره بهشون بگم که "با فلان همکارتون هم در ارتباطم"؟
    این گفتن تاثیر بدی میذاره؟
    مشکل اینجاست من نمی دونم این دو استاد با هم درارتباطن یا نه. این رو هم که ضایع است بپرسی دیگه....
    خواهشا واضح پاسخ بدید. ممنون. در ضمن کشور مقصد استرالیا هست.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام. واقعا شما به چه چيزايي حساسين. فرض محال محال اينها بفهمن شما با جفتش در ارتباطين، خوب كه چي؟ عزيز من همه كه ي جا اپلاي نميكنن! اونيم كه MIT قبول شده بركلي و استنفورد و هارواردم اپلاي كرده!! اين 2 استاد احتمالا روي فيلد مشترك كار ميكنن و چه خوبه كه حتي بفهمن كه شما به جفتشون ايميل زدين چرا كه بعضي ها فقط دنبال ادميشن و فاندن حالا هر پروژه و موضوعي كه شده بنابراين مشخصه كه شما دنبال موضوعي هستين كه تبحر دارين يا بهش علاقمندين
    شاد باشي عزيزم
    نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من به دو تا استاد در دو دانشگاه مختلف در دو ایالت که از همدیگه فاصله دارند در فاصله دو هفته تماس گرفتم. یکیشون گفت RA دارد و دیگری گفت TA دارد و اپلای کنم. من به هر دو دانشگاه اپلای کردم. جمعه با یکیشون مصاحبه دارم و اون یکی یه مدته که جواب نمی ده. الان که مصاحبه دارم رفتم مقاله های استاد را یه نگاهی بکنم دیدم این دو استاد همدیگرو می شناسند و مقاله هاشون مشترکه. اینو می گویند آخر خوش شانسی!!!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    دوست عزیز تجربه شخصی من میگه اشکالی نداره چوم اصلا معلوم نیست کدام دانشگاه شما فاند بگیری شایدم نشود! ولی نکته مثبت ممکنه هر دو ساپورتت کنند و استاد راهنمای مشترک شما بشوند! به احتمال زیاد به شما میگن آیا با کسی دیگه مکاتبه یا صحبت کردی بنظر من بگو فلان کار مشترک شما با استاد فلان را دیدم و دوست دارم با هر دو شما مشترکا کار کنم بنظر من شانست بالا می رود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    من به دو استاد از يك دانشگاه كه فيلد كاريشوون يكى بود ميل زدم،يكيشون به من گفت كه اپلاى كن بعد اون يكى گفت الان امريكا نيست و ميل منو فوروارد ميكنه به يكى از اساتيد كه دقيقا همونيه كه جوابمو داد اول:دى خيلى بد شده؟آخه فيلدشون يكى بود!ديگه دور اين دانشگاهو خط بكشم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan3270 نمایش پست ها
    سلام
    من به دو استاد از يك دانشگاه كه فيلد كاريشوون يكى بود ميل زدم،يكيشون به من گفت كه اپلاى كن بعد اون يكى گفت الان امريكا نيست و ميل منو فوروارد ميكنه به يكى از اساتيد كه دقيقا همونيه كه جوابمو داد اول:دى خيلى بد شده؟آخه فيلدشون يكى بود!ديگه دور اين دانشگاهو خط بكشم؟؟؟
    نه دوست گرامی هیچ اشکالی ندارد بنظر من اپلای کنید احتمال دارد هر دو استاد ازاپلیکشن شما حمایت کنند.کما اینکه الان من یک دانشگاه سه نفر سوپروایزر دارم و هر سه برام یک توصیه نامه مشترک به شورای بورس دانشگاه زده و گفتند تز شما رامشترکا سوپروایز می کنیم منم از خدا خواسته قبول کردم
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط zmansoori نمایش پست ها
    سلام. اگر دو استاد هم زمان از یک دپارتمان از طرف خوششون اومده باشه و بگه که اسم ما رو روی داکیومنتت درج کن، تکلیف چیه؟
    من به استاد اولی ایمیل زدم و ازش راخنمایی خواستم اما به من جوابی نداده. امیدوارم ناراحت نشده باشه.
    کاملا مشخص هست که اصلا جالب نیست. حتی ممکنه وقتی اونجا تشریف ببرید و استاد اونجا شما رو بشناسه بعدا براتون خوب نباشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    کاملا مشخص هست که اصلا جالب نیست. حتی ممکنه وقتی اونجا تشریف ببرید و استاد اونجا شما رو بشناسه بعدا براتون خوب نباشه.
    دوست بزرگوار اساتید خارجی کاملا حرفه ای رفتار کرده و از این رفتارهای کودکانه انجام نمی دهند چون کاملا درک می کنند دانشجوی بین المللی دنبال فاند هست البته ممکن هست رفتند بعد ها بتوانند با ایشان هم مقاله مشترک بدهند ولی 100% نیست

هیچ وقت ایمیل همزمان برای چندین استاد نفرستید. یک ماه پیش من این کارو کردم. برای چندین استاد دپارتمان خودم در دانشگاه بیریتیش کلمبیا ایمیل همزمان فرستادم. بعد از دو روز منشی اون دپارتمان که من قبلا هیچ گاه بهش ایمیل نزده بودم ، بهبم ایمیل زد و گفت که ما امسال اصلا دانشجوی خارجی نمیگیریم و وقت خودتو تلف نکن...... ولــی دروغ میگفت ؛ چون با یک ایمیل دیگه به همون منشیه دوباره ایمیل زدم و بهم گفت که امسال دانشجو میگیرند و میتونی apply کنی !!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)