صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: پذیرش سوئد رو میشه defer کرد؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پذیرش سوئد رو میشه defer کرد؟

کسی می دونه؟
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

پیش فرض پاسخ : پذیرش سوئد رو میشه defer کرد؟

دیفر که جای خود اگه یه روز دیر بری rejectمیشی . البته بازم بپرس .

farokhcpu
    Guest

من فقط در مورد Chalmers می دونم. طبق قانون اين دانشگاه اگر بتوانی اثبات کنی که يک مشکل جدی داری (مثل بيماری...) می توانی درخواست defer شدن بدی. موافقت با اين درخواست به عهده مدير گروه (اگر اشتباه نکنم) است. بر اساس تجربه پيشينيان اگر سال قبل از دانشگاهی پذيرش گرفته باشی و نامه پذيرش را ارسال کنی بدون بررسی مجدد مدارک به آسانی پذيرش دوباره بهت می دهند. البته اين موضوع تا پارسال درست بود.

Visit Deferring the beginning of your studies in http://www.chalmers.se/en/sections/n...z-things-worth

در دانشگاه های سوئد آیا امکان داره ترمی که قبول میشیم نریم و مثل دانشگاه آزاد خودمون رزرو کنیم اون ترمو و ترم بعدش بریم؟؟مثلا با اطلاع دادن به دانشگاه یا....!!!! شاید زیاد منطقی نباشه ولی ممکنه این اتفاق بیوفته.کلا تا حالا چیزی نشنیدم.اگر سوالم تکراریه پیشاپیش از همه معذرت خواهی میکنم.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

ApplyAbroad Veteran

معمولا نمیکنن. باز هم میل بزنید و بپرسید بهتره.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

امکانش نیست یکی از دوستان من ترم پیش همین قصد رو داشت ولی جواب منفی دادند
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوست عزيز، من هيچي نمي گم: خودت يه نگاه به عنوان تاپيك بنداز! ببين چي نوشته! فكر مي كنم قبلا" هم توضيح داده بودم...
    ازتون خواهش مي كنم يه ذره دقت كنين! من بعضي وقت ها به دانشجو بودنمون شك مي كنم، هر چيزي يه سابجكتي داره، هر كتابي رو بايد اول خوند بعد ازش سوال طرح كنيم، من نمي دونم چه جوري مي خوايم بريم اون ور آب! يه مقدار مطالعه، جستجو، به خدا هيچي ازمون كم نمي شه! مي دونين چقدر از همين بچه هاي فروم چشماشونو تو گوگل و سايت دانشگاه ها پير كردن!؟ بعد بعضي از ما مي خوايم حتي چيزايي كه تو سايت دانشگاه ها هم پيدا مي شه رو بپرسيم؟!

ببخشيد بچه ها من منظورم همه نبودنا اگه از اول شخص جمع استفاده كردم
    خواهش مي كنم دوستان رعايت كنن

نقل قول نوشته اصلی توسط samand29
    سلام دوستان ميخواستم بدونم شهريه دانشگاه براي فوق MBA و فوق روانشناسي چنده و نمره چند آيلتس ميخوان و آيا امكان داره بدون آيلتس قبول كنن و ادم بره دوره هاي زبان رو اونجا بگذرونه
    اگر كسي اطلاعي داره ممنون ميشم
    دوست عزيز اميدوارم قسمت ويكي رو خوب بخوني تا به جواب برسي...
    پست شما به زودي حذف خواهد شد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

دانشگاه BTH گفته در صورت وجود و بسته به برنامه می شه. البته برا دانشجو های مستقیم خودشه نه از studera.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

با سلام
    کسی میدونه که آیا ممکنه بتونیم قبولیمونو رزرو کنیم برای سال بعد؟؟؟
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)