صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36

موضوع: نتایج پذیرش در سال 2011

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش در سال 2011

Civil Engineering,Master's
    Purdue University
    Tehran University
    Financial Aid under review
    TOEFL 105
    GRE 1230
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post418476
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Architecture
    University of tokyo
    Shahid rajaee and zanjan university
    15.5
    320/690/2
    ibt: 89
    interview via skype
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post417756
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

Master of architecture at NTNU
    Shahid Beheshti University
    17,54
    TOEFL 98
    2 accepted abstract in IFLA Congrass 2011
    2 year part-time job
    participant in 2 published books in Iran

PhD. in Building Construction at Georgia Tech
    Amirkabir University of Technology
    GPA 17.73
    TOEFL IBT 102
    GRE V400 Q780 AR3.5
    2 submited papers one of them ISI

اگر کسی رو میشناسین از جورجیا خبر بدین تا همسفر بشیم.

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post428826
    Phd Civil Eng Akron Uni
    Fund+tuition waiver

BSc Urmia University 16.2
    MSc Tarbiat modares 17.5
    IELTS 8
    GRE 340+720+3
    6 conf paper 2 journal submittion (all in Iran)
    1 ISI submit
    2 years research in an institute of Sharif Uni
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Master of Science of Civil Engineering
    US: NJIT and WPI
    Canada: UWO
    without any Fund
    I took US visa for NJIT
    BSc: Urmia University,Mechanical Engineering
    GPA: 15.03
    Toefl: 91
    GRE: Verbal:260 , Q: 730 , W:2
    No conf paper or Journal

Junior Member

phd of urban heritage
    bauhaus university
    gpa:18.36 tehran university
    ielts:6
    کسی هست که از باوهاوس پذیرش گرفته باشه؟

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

:Rejected at
    1/1university of toronto
    2/2university of manitoba
    3/3McGill university
    4/4carlton university
    5/5Ryerson university
    6/6Oulu University finland
    7/7Tampere University of Technology finland

:Waitlisted at
    Univrsity of british columbia

:Accepted at
    1/1university of edinburgh
    2/2Technical University Cottbus

Course: Master of Architecture
    Bachelor GPA: 17/20 BuAli Sina University
    IELTS: 7
    Papers: 0
    Related work experience: 2years
    من تجربه گرون و سنگینی رو برای اپلای کردن بعنوان یک اپلیکنت اینترنشنال برای مستر معماری تو کانادا بدست آوردم که اگه کسی خواست برای همین رشته تو کانادا اپلای کنه خوشحال میشم بهش انتقال بدم چون نتیجه حدود یک سال تلاش از روزیه که تصمیم به این کار گرفتم تا الان که دنبال کارای ویزام هستم.
    فقط در مورد مستر معماری تو کانادا بطور خلاصه این رو میتونم بگم در کل10 تا دانشگاه تو کانادا این رشته رو دارن و هر کدومشون هم حداکثر 10 تا 15 درصد ظرفیتشون رو به اپلیکنت های اینترنشنال میدن یعنی کسانی که لیسانس معماریشون رو تو یک کشور غیر از آمریکا و کانادا گرفته باشند و هر کدوم هم سالی بطور متوسط 30 تا دانجو میگیرن و با یک جمع و ضرب ساده متوجه میشید حداکثر سالی 30 ال 40 نفر اینترنشنال اپلیکنت از کل دنیا میتونن پذیرش مستر معماری تو کانادا بگیرن و این در حالییه که هر کدوم این دانشگاها سالی حدود 100 تا 200 اپلیکیشن از کشور های غیر کانادا و امریکا دریافت میکنن و یعنی از بین این 100 تا 200 نفر 3 تا 4 نفرشون رو انتخاب میکنن.
    متاسفانه در زمینه فاند هم بدترین رشته دنیا رو داریم و اصلا سال اول نباید حتی اگه پذیرش تونستید بگیرید رو فاند حساب باز کنید
    به هرحال من هم بدلیل شاگرد اولی دانشگاه و بقیه شرایط خوبی که داشتم و به رویای PR کانادا رو انتخاب کردم و کلی زمان و هزینه سرفش کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.
    بهتره بدونید university of edinburgh که تونستم پذیرش بگیرم رنکینگش از همه این دانشگاه ها بالاتر بود
    و حدود 10 گرایش فقط برای مستر معماری داره در حالیکه دانشگاه های کانادا به ندرت Landscape design or construction management دارن و تنها و تنها دلیل رقابت شدید سر ورود بهشون همون قضیه PR از طریق canadian student class
    به هر حال بعد از یک سال پر ماجرا که حتی آخرش یک ماه آموزشی سربازی هم رفتم تا جواب اپلیکیشن هام اومد خوشحالم که بعنوان اولین ایرانی تو برنامه ASG دانشگاه کتبوس آلمان قبول شدم و همین رو دارم میرم.برنامه ای که به نظرم قوی ترین برنامه مستر معماری دنیاست باز هم یه شاهکار از طرف آلمانی ها:
    این دانشگاه (یعنی پروفسور داگمار که دایرکتور این برنامه هست) یک برنامه ترکیبی بین 8 دانشگاه داخل اتحادیه اروپا برای مستر معماری طراحی کرده و 24 دانشجو از 8 کشور شرکت کننده تو این طرح و 6 دانشجوی اینترنشنال هر سال جذب می کنند.
    دانشجوهای این کورس اینترنشنال هر 2 ماه تو یکی از این 8 کشور تحصیل میکنند و تحت نظر فکلتی اون دانشگاه که سبقه بهتری توی دروس اون نیم ترم داره کار میکنن و ما بین هر دو کشور هم 10 روز زمان فرصت دارن تا خودشون رو به هر طریقی که خودشون انتخاب میکنند به دانشگاه بعدی برسونند و تا جایی که من فهمیدم معمولا اکیپی و با قطار سفر میکنن تا تمام کشور ها و شهرهای مهمی که ارزش بازدید معماری دارن ببینن.
    کشورهایی که توی این کورس اینترنشنال شریک هستن:
    آلمان تو شهر کتبوس و برلین /// فرانسه شهر مارسی /// اسپانیا شهر سویل /// پرتغال شهر لیسبون /// اتریش شهر اینبروک /// لهستان شهر ورشو /// استونی شهر تالین
    همچنین به لطف سیستم آموزش عالی آلمان هزینه این دانشگاه خیلی خوبه و حدود یک سوم تمام دانشگاه های کانادا یا امریکا میشه و برای تمام طول دوره هماهنگی برای خوابگاه این 30 نفر دانشجو انجام بشه.
    درباره دانشگاه های فنلاند هم اطلاعات خوبی پیدا کردم که اگر کسی لازم داشته باشه خوشحال میشم کمکش کنم
    موفق باشید

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

3/3Städelschule Architecture Class (SAC) , Frankfurt

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    :Rejected at
    1/1university of toronto
    2/2university of manitoba
    3/3McGill university
    4/4carlton university
    5/5Ryerson university
    6/6Oulu University finland
    7/7Tampere University of Technology finland

:Waitlisted at
    Univrsity of british columbia

1/1university of edinburgh
    2/2Technical University Cottbus

من تجربه گرون و سنگینی رو برای اپلای کردن بعنوان یک اپلیکنت اینترنشنال برای مستر معماری تو کانادا بدست آوردم که اگه کسی خواست برای همین رشته تو کانادا اپلای کنه خوشحال میشم بهش انتقال بدم چون نتیجه حدود یک سال تلاش از روزیه که تصمیم به این کار گرفتم تا الان که دنبال کارای ویزام هستم.
    فقط در مورد مستر معماری تو کانادا بطور خلاصه این رو میتونم بگم در کل10 تا دانشگاه تو کانادا این رشته رو دارن و هر کدومشون هم حداکثر 10 تا 15 درصد ظرفیتشون رو به اپلیکنت های اینترنشنال میدن یعنی کسانی که لیسانس معماریشون رو تو یک کشور غیر از آمریکا و کانادا گرفته باشند و هر کدوم هم سالی بطور متوسط 30 تا دانجو میگیرن و با یک جمع و ضرب ساده متوجه میشید حداکثر سالی 30 ال 40 نفر اینترنشنال اپلیکنت از کل دنیا میتونن پذیرش مستر معماری تو کانادا بگیرن و این در حالییه که هر کدوم این دانشگاها سالی حدود 100 تا 200 اپلیکیشن از کشور های غیر کانادا و امریکا دریافت میکنن و یعنی از بین این 100 تا 200 نفر 3 تا 4 نفرشون رو انتخاب میکنن.
    متاسفانه در زمینه فاند هم بدترین رشته دنیا رو داریم و اصلا سال اول نباید حتی اگه پذیرش تونستید بگیرید رو فاند حساب باز کنید
    به هرحال من هم بدلیل شاگرد اولی دانشگاه و بقیه شرایط خوبی که داشتم و به رویای PR کانادا رو انتخاب کردم و کلی زمان و هزینه سرفش کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.
    بهتره بدونید university of edinburgh که تونستم پذیرش بگیرم رنکینگش از همه این دانشگاه ها بالاتر بود
    و حدود 10 گرایش فقط برای مستر معماری داره در حالیکه دانشگاه های کانادا به ندرت Landscape design or construction management دارن و تنها و تنها دلیل رقابت شدید سر ورود بهشون همون قضیه PR از طریق canadian student class
    به هر حال بعد از یک سال پر ماجرا که حتی آخرش یک ماه آموزشی سربازی هم رفتم تا جواب اپلیکیشن هام اومد خوشحالم که بعنوان اولین ایرانی تو برنامه ASG دانشگاه کتبوس آلمان قبول شدم و همین رو دارم میرم.برنامه ای که به نظرم قوی ترین برنامه مستر معماری دنیاست باز هم یه شاهکار از طرف آلمانی ها:
    این دانشگاه (یعنی پروفسور داگمار که دایرکتور این برنامه هست) یک برنامه ترکیبی بین 8 دانشگاه داخل اتحادیه اروپا برای مستر معماری طراحی کرده و 24 دانشجو از 8 کشور شرکت کننده تو این طرح و 6 دانشجوی اینترنشنال هر سال جذب می کنند.
    دانشجوهای این کورس اینترنشنال هر 2 ماه تو یکی از این 8 کشور تحصیل میکنند و تحت نظر فکلتی اون دانشگاه که سبقه بهتری توی دروس اون نیم ترم داره کار میکنن و ما بین هر دو کشور هم 10 روز زمان فرصت دارن تا خودشون رو به هر طریقی که خودشون انتخاب میکنند به دانشگاه بعدی برسونند و تا جایی که من فهمیدم معمولا اکیپی و با قطار سفر میکنن تا تمام کشور ها و شهرهای مهمی که ارزش بازدید معماری دارن ببینن.
    کشورهایی که توی این کورس اینترنشنال شریک هستن:
    آلمان تو شهر کتبوس و برلین /// فرانسه شهر مارسی /// اسپانیا شهر سویل /// پرتغال شهر لیسبون /// اتریش شهر اینبروک /// لهستان شهر ورشو /// استونی شهر تالین
    همچنین به لطف سیستم آموزش عالی آلمان هزینه این دانشگاه خیلی خوبه و حدود یک سوم تمام دانشگاه های کانادا یا امریکا میشه و برای تمام طول دوره هماهنگی برای خوابگاه این 30 نفر دانشجو انجام بشه.
    درباره دانشگاه های فنلاند هم اطلاعات خوبی پیدا کردم که اگر کسی لازم داشته باشه خوشحال میشم کمکش کنم
    موفق باشید
    با سلام و تبریک به خاطر پذیرش گرفتن

میشه راجع به دانشگاه فنلاند هم اطلاعات رو در اختیارمون بگذارید؟..در ضمن چند تا سوال راجع به دوره تون داشتم؟..آیا کورس ها همه به زبان انگلیسی تدریس میشن؟..آیا این برنامه مشابه برنامه اراسموس موندوس هستش..و کمک هزینه و یا اسکالرشیپ شامل این دوره میشه؟..برای پذیرش گرفتن احتیاج به مدرک زبان آلمانی داشتید یا خیر؟..ممنون میشم اگر جواب بدیذ

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین