صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: چگونگي امتيازدهي در آزمون IELTS

Member ice آواتار ها

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان كسي اطلاع داره سطح b كه دانشگاه مورد نظر من در مورد زبان خواسته معادل چه نمره ايلتس هستش؟

A. Basic User
    B. Independent User
    C. Proficient User

اگر دانشگاه اروپایی باشه حدود 6.5 مورد نظرش بوده جدول مقایسه ویکیپدیا در صفحه تحت نام ‏English ‎as a foreign or second language‏ ممکنه بهتون کمک کنه.‏

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

Exclamation پاسخ : لطفا راهنمايي كنيد: آمادگي براي شركت در امتحان IELTS در كمتر از 2 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    تعداد پاسخ درست نمره
    ---------------------- --------------
    ۱۵ ۵
    ۲۳ ۶
    ۳۰ ۷
    ۳۵ ۸
    برای گرفتن نمره حداقل 7 در ریدینگ جنرال باید 34 و در ریدینگ آکادمیک باید 30 جواب صحیح داشته باشید.
    ویرایش توسط behtaab : November 11th, 2011 در ساعت 08:27 PM دلیل: تکمیل جواب

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي امتيازدهي در آزمون IELTS

سلام دوستان
    یک سوال دارم..... من کلا شرایطم زمانی که ازخودم تست میگرفتم حداقل ۶ رو میاوردم از هر skill ولی روز امتحان من به شدت مریض بودم میتونستم امتحان رو با گواهی پزشکی کنسل کنم و عقب بندازم ولی با خودم گفتم منکه ۴ واسه پذیرش تو کالج برام کافیه هر طور شده این امتحان رو میدم . یعنی وقت نداشتم که بعدا بخوام امتحان بدم .حالا نمی دونم واقعا چقدر خراب کردم. listening و reading حداقل چند تا باید زده باشیم تا ۴ رو بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedyam نمایش پست ها
    1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون ( academic or general ) :
    IELTS TEHRAN ACADEMIC 19 Jan

2) نمرات کسب شده در هر Skill و نمره ی کل :

w:6
    S:7
    R:7
    L:6.5
    Overall: 6.5
    لیسنینگ برای من هم خیلی غیر منتظره کم بود، چون بسیار ساده بود و من هم لیسنینگ ام خوبه همیشه بالای 7.5 بوده! اما در عوض ریدینگ فکر میکردم 6.5 بشم.

3)منابع مورد مطالعه :
    کتاب های کمبریج 3 تا 8. برای اسپیکینگ آناهید رمضانی و MC MILAN.

4) مدت زمان مورد مطالعه برای آزمون :
    حدودا دو ماه

5) پیشنهادات مربوطه :
    آزمون آزمایشی خیلی خوبه اما آزمون آفرینش کودکانس به من اسپیکینگ 5.5 داد خانم جوانی که اونجا بود در حالیکه من ایمان دارم اصلا نمیفهمید لغاتیو که من به کار میبردم. رایتینگ هم 5 داده بودن به من اما رایتینگ آفرینش رو خیلی بهتر از امتحان اصلی نوشته بودم. جایی آزمون آزمایشی بدبن که برای بازاریابی آزمون نگیرن!!! مثل مجتمع فنی و خیلی جاهای دیگه. در مورد آزمون هم واقعگرا باشین با اینکه من مطمئن بودم 7 میشم اما الان اصلا ناراحت نیستم چون حداقل 6.5 میخواستم سنتر ها هم سیاست هایی دارن که باید باهاش کنار بیایم. نمره دوستان رو که میبینم انگار این دفعه یک نمره از لیسنینگ همه کم کردن! در آخر صمیمانه پیشنهاد میکنم تا میتونین هر روز خودتونو توی موقعیت امتحان اصلی قرار بدین فقط و فقط با تست های استاندارد خود کمبریج و سعی کنین اشتباهاتتون رو پیدا کنین و دوباره تکرار نکنین.
    ببخشید شما چرا اورال شدین 6.5؟ با توجه به مجموع نباید می شدین 7. می دونید چه جوری اورالو حساب می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianmehr88 نمایش پست ها
    ببخشید شما چرا اورال شدین 6.5؟ با توجه به مجموع نباید می شدین 7. می دونید چه جوری اورالو حساب می کنن؟
    7+7+6+6.5=26.5
    26.5/4=6.625~6.5

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    7+7+6+6.5=26.5
    26.5/4=6.625~6.5
    دوست عزیز قبل از اعلام نمراتتون از حساب کردن نمره اورال مطمئن باشین!به بالا رند میشه و با این نمراتی که اعلام فرمودین 7 میشه اورال!

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

اورال 7 میشه ظاهرن یادشون رفته چجوری نمره حساب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

دوست خوبم
    برای محاسبه اورال باید چهار مهارت رو باهم جمع کنید و بعد تقسیم بر چهار کنید. اگر 25. یا 75. باشه به بالا گرد میشه ولی اگر مثلا 625. باشه به پایین. من در مجموع 26.5 امتیاز دارم اگر 27 بود میشد 7. البته به نمره افتضاح رایتینگ که عادت داریم اما این دفعه با لیسنینگ هم حسابی شرمندمون کردن !!

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط pedyam نمایش پست ها
    دوست خوبم
    برای محاسبه اورال باید چهار مهارت رو باهم جمع کنید و بعد تقسیم بر چهار کنید. اگر 25. یا 75. باشه به بالا گرد میشه ولی اگر مثلا 625. باشه به پایین. من در مجموع 26.5 امتیاز دارم اگر 27 بود میشد 7. البته به نمره افتضاح رایتینگ که عادت داریم اما این دفعه با لیسنینگ هم حسابی شرمندمون کردن !!
    نخیر دوسته من!من نمیدونم این قانون رو چجوری کشف کردین ولی من بدلیل نمره پایین لیسنینگ نمرم شد 6.37 که 6.5 شدم!با قانون نانوشته شما بنده لابد 6 میشدم!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    7+7+6+6.5=26.5
    26.5/4=6.625~6.5
    مگه به سمت بیشتر گرد نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)