صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سند ملکی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه سند ملکی؟

سلام من هم با وكالتنامه محضري زمين خريدم مي تونم براي پرونده مهاجرتي ترجمه كنم يا بايد حتما سند دفترچه ايي باشه ؟

Junior Member

سلام دوستان ترجمه سند ملکی با داشتن مهر دادگستری کافیه ؟ یا باید مهر امور خارجه هم داشته باشه ؟

با سلام

دوستان مبایعه نامه رو هم میشه ترجمه کرد و به سفارت ارائه کرد؟؟؟ختنه های نوساز معمولا مبایعه نامه دارند و شاید تا یک سال طول میکشه پایان کارشون بیاد و سند صادر شه

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه چه جور سندی برای ویزای کانادا از نظر حمایت مالی ارزش داره؟
    آیا سندهای دستدارمی و مبایعنامه ارزش ترجمه دارند؟
    یا اینکه سند باید حتما منگوله دار باشد
    جواز کسب ارزش دارد؟
    کلا چه مدارکی حمایت مالی و وابستگی مالی به ایران را قوی می کنند
    ممنون میشم در مورد سند ملکی برای ویزا اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید

سلام میخواستم بدونم باید همه صفحات سند رو ترجمه کنه واسم یا صفحات خاصی رو؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سند ملکی

سلام
    من همسرم قبلا به صورت دانشجویی اپلای کرده بود و حدود سه سال پیش اسناد ملکی رو بدون ترجمه فرستاده بود و الان دانشجوی سال چهار دکترا هست. ما تازه ازدواج کردیم و من به صورت open work permitمی خوام اپلای کنم .آیا اسناد ملکی و سند ماشین خودم اصلا نیاز به ترجمه دارند؟ یا اسکن اصل سند کافیه ؟
    بعضی از دوستان نوشتن فاکتور حلقه هاشونم می فرستند . لطفا اگر می دونید فاکتور رو ترجمه شده یا به چه شکلی می فرستند راهنمایی کنید.
    ممنون

ببخشید عذر میخوام....آیا هرکی میخواد دانشجو بشه در خارج کشور باید سند ترجمه کنه؟ اصلا برای چی هست این سند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط michel_apachie نمایش پست ها
    ببخشید عذر میخوام....آیا هرکی میخواد دانشجو بشه در خارج کشور باید سند ترجمه کنه؟ اصلا برای چی هست این سند؟
    سلام

معمولا در زمان حضور در مصاحبه سفارت یا بررسی مدارک، باید به نوعی به officer ثابت بشه که applicant بعد از اتمام تحصیل قصد موندن در اون کشور رو نداره!...
    یکی از روشهای انجام این کار از طریق مدارکی مثل سند هست که به tie معروف اند... در واقع اگر ملکی به نام خودتون هست با ارئه ترجمه سند اون ادعا می کنید که برای ملکتون هم که شده بر می گردید..
    اگر هم سند به اسم پدر یا مادر هست، خودش نوعی ارثیه محسوب میشه که باز هم براساس اون میشه داعیه برگشت رو داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

معمولا در زمان حضور در مصاحبه سفارت یا بررسی مدارک، باید به نوعی به officer ثابت بشه که applicant بعد از اتمام تحصیل قصد موندن در اون کشور رو نداره!...
    یکی از روشهای انجام این کار از طریق مدارکی مثل سند هست که به tie معروف اند... در واقع اگر ملکی به نام خودتون هست با ارئه ترجمه سند اون ادعا می کنید که برای ملکتون هم که شده بر می گردید..
    اگر هم سند به اسم پدر یا مادر هست، خودش نوعی ارثیه محسوب میشه که باز هم براساس اون میشه داعیه برگشت رو داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از پاس خوبتون....فقط یه سوال دیگه....اگر شرایط جوری شد که مثلا به ما پیشنهاد موندن و کار دادن، اونوقت سفارت میگه باید واسه موندن اون ملکت رو بفروشی یا یه همچین چیزی؟ ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط michel_apachie نمایش پست ها
    ممنون از پاس خوبتون....فقط یه سوال دیگه....اگر شرایط جوری شد که مثلا به ما پیشنهاد موندن و کار دادن، اونوقت سفارت میگه باید واسه موندن اون ملکت رو بفروشی یا یه همچین چیزی؟ ممنون
    سلام

خیر!
    بعد از گرفتن ویزا، دیگه این مسائل دنبال نخواهند شد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)