صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 161

موضوع: همه ی مباحث مربوط به شهریه و کمک هزینه ی تحصیلی در دانشگاههای فنلاند

پیش فرض پاسخ : همه ی مباحث مربوط به شهریه و کمک هزینه ی تحصیلی در دانشگاههای فنلاند

سلام بر تمام دوستان.دوستان من حسابی گیج شدم در مورد رایگان بودن یا نبودن تحصیل در فنلاند.من اگر بخوام سال 2015 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی ادامه تحصیل بدم ،کسی اطلاع داره باید هزینه پرداخت کنم یا نه؟آیلتس 6.5 هم دارم.و یک سوال دیگه اینکه دانشگاه های فنلاند در آغازه هر دو ترم دانشجو میگیره یا فقط تو شهریور میگیره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه ی مباحث مربوط به شهریه و کمک هزینه ی تحصیلی در دانشگاههای فنلاند

سلام دوست عزیز
    برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس شما شهریه لازم نیست بدید و در مورد سوال دومتون باید بگم که فقط ورودی سپتامبر داره اینجا و ترم بهاره نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marykiyani1990 نمایش پست ها
    سلام بر تمام دوستان.دوستان من حسابی گیج شدم در مورد رایگان بودن یا نبودن تحصیل در فنلاند.من اگر بخوام سال 2015 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی ادامه تحصیل بدم ،کسی اطلاع داره باید هزینه پرداخت کنم یا نه؟آیلتس 6.5 هم دارم.و یک سوال دیگه اینکه دانشگاه های فنلاند در آغازه هر دو ترم دانشجو میگیره یا فقط تو شهریور میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    engineering Electronic Azad University

سلام دوستان ، اين قضيه شهريه خيلي گيج كننده شده ، هر كي ي چيزي گفته ، يكي گفته رايگانه ، يكي ديگه گفته ي سري رشته ها و دانشگاه ها رايگانه ، ي كي گفته تا 2011 رايگان بوده ديگه نيست ، از دوستاني كه اطلاعاتي دارن خواهش مي كنم با ذكر ي منبعي حالا سايت دانشگاه يا هر چي ........ بگن كه الان وضيعت چطوريه اگه رايگانه كدوم دانشگاها يا رشته ها ؟؟؟ اگه رايگان نيست چه قدره؟

Junior Member

سلام
    برای سال تحصیلی 2015 کدوم یک از دانشگاههای فنلاند تو زمینه کامپیوتر کمک هزینه دارن
    اصلن همچین چیزی هست یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad0935 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، اين قضيه شهريه خيلي گيج كننده شده ، هر كي ي چيزي گفته ، يكي گفته رايگانه ، يكي ديگه گفته ي سري رشته ها و دانشگاه ها رايگانه ، ي كي گفته تا 2011 رايگان بوده ديگه نيست ، از دوستاني كه اطلاعاتي دارن خواهش مي كنم با ذكر ي منبعي حالا سايت دانشگاه يا هر چي ........ بگن كه الان وضيعت چطوريه اگه رايگانه كدوم دانشگاها يا رشته ها ؟؟؟ اگه رايگان نيست چه قدره؟
    تا پایان 2014 که دانشگاهها شامل طرح دوره آزمایشی دریافت شهریه میشند. احتمالا در may یا june 2015 جلسه ای برای بررسی نتایج شهریه ای بودن میزارند که با توجه به اینکه ددلاین ثبت نام دانشگاهها تموم شده نمیدونم آیا نتیجه این جلسه برای سپتامبر 2015 اعمال میشه یا میافته به 2016.
    فعلا چیزی معلوم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sima نمایش پست ها
    سلام
    برای سال تحصیلی 2015 کدوم یک از دانشگاههای فنلاند تو زمینه کامپیوتر کمک هزینه دارن
    اصلن همچین چیزی هست یا نه
    دانشگاه lut برای رشته شیمی و کامپیوتر کمک هزینه و بورس داره اما درست نمیدونم چه گرایشی و چه مقطعی. اینجا چک کنید lut.fi

Junior Member

سلام. دوستان، اینکه از سال 2015 دانشگاه ها پولی خواهند شد تا چه حدی قطعیت داره به نظر شما؟ در صورت پولی شدن شهریه ها برای ارشد مهندسی (IT یا Computer Science) چقدر خواهد بود؟ مثل سوئد مثلا؟ من خیلی زود برای 2016 بتونم اپلای کنم و این موضوع من رو چند وقته که تا مرز افسردگی پیش برده... با توجه به گران بودن کشور فنلاند از حیث هزینه های زندگی، اینم بیاد روش دیگه واقعا تا 100 سال هم نتونم بیام جایی که سال هاست عاشقشم..!

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون برای ارشد آموزش زبان و یا زبان شناسی بورس می کنن؟ و آیا در کنارش می تونم یه رشته مهندسی از لیسانس شروع کنم به خوندن ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره برای رشته حسابداری در مقطع ارشد کدوم دانشگاه ها پذیرش میدن و البته رایگان هستن؟

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام هزینه دندونپزشکی چند میشه؟ و مدتش چند ساله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)