صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 161

موضوع: همه ی مباحث مربوط به شهریه و کمک هزینه ی تحصیلی در دانشگاههای فنلاند

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاه های فنلاند هم می خوان از 2011 پولی بشن؟!

امروز از یکی از دانشجو های دکترای دانشگاه واسا هم شنیدم که قراره از سال دیگه پولی بشه...
    نمیدونم تا چه حد صحت داره میرم میپرسم اینجا خبر میدم ...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیلات رایگان

من یکی دو روزی کلی تو سایتهای universityadmissions.fi و studyinfiland.fi چرخیدم.
    برخی از دانشگاهها و برخی از رشته هاشون پولی شده ولی هنوز خیلی از انتخابها هم رایگانه

توجهتون رو به پی دی افی که در همین زمینه گرفتم و ضمیمه میکنم جلب می کنم...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاه های فنلاند هم می خوان از 2011 پولی بشن؟!

ظاهرا قرار نیست همشون پولی بشن. این صفحه و pdf داخلشو یه نگاه بندازین.

http://www.studyinfinland.fi/scholarships/tuition_fees

پیش فرض بحث در مورد پولی شدن دانشگاههای فنلاند؟آیا همانند سوئد و نروژ؟خداحافظ اسکاندیناوی!

با سلام
    دوستان لطفا نظرات و اخبار خودتونو در مورد پولی شدن دانشگاههای فنلاند اعلام کنید به شخصه برای پذیرش از فنلاند حساب خاصی باز کردم و اگه قرار بشه پولی بشه قید فنلاند رو میزنم.
    دانشگاههای سوئد که از پاییز 2011 پولی هستند و به احتمال قوی نروژ هم پولی بشه. حالا فقط فنلاند مونه. اگر خبر موثقی هم دارید اعلام کنید تا همه استفاده کنند.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد پولی شدن دانشگاههای فنلاند؟آیا همانند سوئد و نروژ؟خداحافظ اسکاندین

اين احتمال قوي براي پولي شدن نروژ رو از كجا مي دونين؟من كه بعيد ميدونم نروژ حالا حالاها پولي بشه!!!
    در مورد سوئد هم حتما اطلاع دارين كه به شرط دو سال كار كردن بعد از اتمام ارشد باز هم رايگان ميشه دانشگاه.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد پولی شدن دانشگاههای فنلاند؟آیا همانند سوئد و نروژ؟خداحافظ اسکاندین

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اين احتمال قوي براي پولي شدن نروژ رو از كجا مي دونين؟من كه بعيد ميدونم نروژ حالا حالاها پولي بشه!!!
    در مورد سوئد هم حتما اطلاع دارين كه به شرط دو سال كار كردن بعد از اتمام ارشد باز هم رايگان ميشه دانشگاه.
    واقعاً !
    من رو سطح این انجمن خیلی حساب باز کرده بودم، ولی تجربه ی شخصی خودمو بگم که در ابتدای حضورم فکر میکردم تنها کشوری که دانشگاههاش شهریه ندارند سوئد باشه (حتی با اینکه اولش ویکی رو میخونم)، تا جاییکه داشتم خودمو برای ترم بهارش به آب و آتیش میزدم. و یه نفر پست خیلی بدی داده بود اون اولا من بهش برخورده بودم: « فقط هم سوئد مجانیه...» ولی بعد اینکه دیدم مدارکم به موقع حاضر نمیشه، گشتم، حسابی هم گشتم، هم تالارهای دیگه ی این انجمن رو و هم سایتهای معتبر مربوط به کشورهایی که اینجا درباره ش صحبت میشه....
    اون جمله ی اون فرد رو اون چنان باور کرده بودم که حتی به نوشته های رسمی در سیات studyinfinland هم شک برم داشته بود، تا اینکه حرفای بچه های اینجا رو هم خوندم توسایت دانشگاهها هم رفتم و مطمئن شدم که نه (یعنی بله) الان فنلاند، نروژ، آلمان (کمی تا قسمتی) و حتی چند مورد در فرانسه (البته بیشتر کمی تا قسمتی) انتخابهای متعددی رو به رایگان در اختیار میگذارند. و حتی ذوق زده هم شدم!!!

خواهشاً تا وقتی مطمئن نشدین اطلاع ندین، یا حداقل بگین به نظر من، که تازه باز هم درباره ی fact ها عبارت «به نظر من» هم کاربردی نداره! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. ولی خلاصه اینطور گفتنها برای مبتدیان خیلی مشکل ساز میتونه بشه...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

البته دقيق منظورتونو نفهميدم.اما اين قضيه رايگان شدن دانشگاه هاي سوئد به شرط 2سال كار كردن بعدش جديه.
    دانشگاه هاي بلژيك هم تقريبا ارزونه.دانشگاه هاي سوئيس و تركيه هم زياد هزينه ندارن.البته دولتي هاش. كره جنوبي هم خوبه.البته يه خورده بالاتره.ايسلند هم رايگانه. لوكزامبورگ هم همين طور. يونان هم در حد فرانسه هست بعضي دانشگاه هاش.
    اگر 5 6ميليون تومان براتون زياد نيست اسپانيا هم هست.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    واقعاً !
    من رو سطح این انجمن خیلی حساب باز کرده بودم، ولی تجربه ی شخصی خودمو بگم که در ابتدای حضورم فکر میکردم تنها کشوری که دانشگاههاش شهریه ندارند سوئد باشه (حتی با اینکه اولش ویکی رو میخونم)، تا جاییکه داشتم خودمو برای ترم بهارش به آب و آتیش میزدم. و یه نفر پست خیلی بدی داده بود اون اولا من بهش برخورده بودم: « فقط هم سوئد مجانیه...» ولی بعد اینکه دیدم مدارکم به موقع حاضر نمیشه، گشتم، حسابی هم گشتم، هم تالارهای دیگه ی این انجمن رو و هم سایتهای معتبر مربوط به کشورهایی که اینجا درباره ش صحبت میشه....
    اون جمله ی اون فرد رو اون چنان باور کرده بودم که حتی به نوشته های رسمی در سیات studyinfinland هم شک برم داشته بود، تا اینکه حرفای بچه های اینجا رو هم خوندم توسایت دانشگاهها هم رفتم و مطمئن شدم که نه (یعنی بله) الان فنلاند، نروژ، آلمان (کمی تا قسمتی) و حتی چند مورد در فرانسه (البته بیشتر کمی تا قسمتی) انتخابهای متعددی رو به رایگان در اختیار میگذارند. و حتی ذوق زده هم شدم!!!

خواهشاً تا وقتی مطمئن نشدین اطلاع ندین، یا حداقل بگین به نظر من، که تازه باز هم درباره ی fact ها عبارت «به نظر من» هم کاربردی نداره! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. ولی خلاصه اینطور گفتنها برای مبتدیان خیلی مشکل ساز میتونه بشه...
    فکر می کنم این بحث به اینجا مربوط نیست ولی برای اینکه ادامه پیدا نکنه پاسخ اخر رو می دم.تو این فروم پیش می یاد که یک نفر اطلاعات اشتباه بده ولی معمولا اعضای دیگه اونو اصلاح میکنن.این موضوع که خیلی جاها رایگانه بحث جدیدی نیست و قبلا هم وجود داشت.قانون جدیدی هم که دوستمون گفتند یه لایحه جدیده که تازه 1 هفته است مطرح شده هنوز هم به تصویب نرسیده.این وظیفه شماست که درباره صحت پست ها تحقیق کنید و توصیه می کنم بدون تحقیق هیچ حرفی رو قبول نفرمایید.به عنوان مدیر سوئد به خاطر ندارم کسی تو اون بخش گفته باشه تنها سوئد رایگان است اگه بود لینکشو بهم بدید تا یا پاک کنم یا جواب مناسبی روش بدم تا کس دیگه ای این اشتباه رو نکنه
    از دوستان دیگه هم خواهش می کنم این بحث رو همین جا تموم کنند و به بحث اصلی که ماجرای پولی شدن فنلاند است بپردازند
    با تشکر
    Some dance to remember, some dance to forget

با فراز موافقم
    دوستان این تایپک برای نظرات و اخبار شما درباره پولی شدن دانشگاههای فنلاند هست.
    به شخصه بعدی می دونم بخوان از پاییز 2011 پولی کنند و اگر هم بخواهد پولی بشه باید حداقل 1 تا 2 سال قبل از اون اطلاع بدن. همانطور که سوئد فکر کنم 2 یا 3 سال قبلش گفته بود که تو 2011 پولی میشه.
    من که خیلی روی فنلاند حساب باز کردم و میخام برای پاییز 2011 اقدام کنم اگه پولی بشه بدجوری ضد حال میشه.

دوستان اگه تو سایت دانشگاههای فنلاند موردی دیدید که اشاره کنه احتمال داره پولی بشه لینکشو قرار بدید تا بقیه هم استفاده کنند.
    خود سایت دریافت کننده مدارک که میگه فعلا رایگان هست
    http://www.universityadmissions.fi/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)