صفحه 159 از 164 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنیم
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیر انتفایی با معدل 13.77 سنم 32
    زبان خوب ولی هنوز مدرک زبان نگرفتم فنلاند دانشگاه داره که به صورت مشروط پذیرش بدن
    از لحاظ مالی اکی . اگر دانشگاه شهریه بگیره مشکلی نیست یا اینکه خود دانشگاه کلاس بذاره هزینه بگیره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

درود
    من رشته ام مکانیک هست کسی از شرابط پذیرش برای ارشد و هزینه های تقریبی در این کشور خبر داره؟
    سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_ro نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنیم
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیر انتفایی با معدل 13.77 سنم 32
    زبان خوب ولی هنوز مدرک زبان نگرفتم فنلاند دانشگاه داره که به صورت مشروط پذیرش بدن
    از لحاظ مالی اکی . اگر دانشگاه شهریه بگیره مشکلی نیست یا اینکه خود دانشگاه کلاس بذاره هزینه بگیره
    سلام نه متاسفانه مدرک زبان الزامی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد دانشگاه های فنلاند ارزیابی کنین

1.کارشناسی مهندسی شیمی - معدل 18.08 تا ترم 6 و شاگرد اول دانشگاه صنعتی قوچان
    2. چند روز دیگه امتحان آیلتس دارم 6.5 حتما میشم اما به دنبال نمره 7 ام.
    3. یک مقاله ISI و یک مقاله داخلی دارم.
    4. دو سال سابقه TA درس های تخصصی دارم
    5. 4 تا LR

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

فوق لیسانس تو فنلاند پولی شده؟ اگه اره که دیگه کسی فنلاند نمیره خوب!

Junior Member

سلام
    توی سایت UAF نوشته که امسال چهار دانشگاه رو برای اپلای ساپورت میکنند. یعنی من یک سری مدارک تایید شده بفرستم برای UAF کافیه و خودش برای اون 4 تا دانشگاه میفرسته؟
    سوال دومم هم در مورد تایید مدارک توسط سفارت هست. آیا باید برای تایید مدارک وقت گرفت؟ یا اینکه همون روز که مراجعه میکنیم مدارک رو تحویل میگیرن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

سلام. من برای دانشگاه aalto امسال اقدام کردم . مدارکم رو هم تو سفارت فنلاند تایید کردم ولی با این همه از ادمیشن افیس این ایمیل اومده: چی کار باید می کردم که نکردم؟
    we have checked your application documents.

Unfortunately your application is incomplete.

Transcript of records is not submitted according to the country-specific documentation requirements (http://www.aalto.fi/en/studies/count..._requirements/):

"If your degree is awarded in Iran, official translations of educational documents must be certified by the Ministry of Justice. Copies of the educational documents must be legalized by the Ministry of Foreign Affairs of Iran and the Embassy of Finland in Tehran. Copies of copies will not be accepted. All the copies must have the original stamp given by the Ministry of Foreign Affairs of Iran and the Embassy of Finland in Tehran.

Original transcripts issued in English by the university are accepted if the transcript arrives in the university’s sealed envelope. You can submit the sealed envelope yourself with your other application documents to Aalto University."

The transcript of records and its translation must arrive according to the country-specific documentation requirements by 24 January 2018 (3 pm +GMT 2).

Please note that incomplete applications will not be processed.

You can monitor the application process through the online application system.

Instructions: http://www.aalto.fi/en/studies/maste...s/master_tech/

Junior Member

سلام دوستان
    آیا برای کسانی که بالای 30 سال هستند و قصد اقدام برای ماستر دوم دارند در ادمیشن یا گرفتن ویزا مشکلی پیش میاد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ElecSmart نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا برای کسانی که بالای 30 سال هستند و قصد اقدام برای ماستر دوم دارند در ادمیشن یا گرفتن ویزا مشکلی پیش میاد؟
    با تشکر
    سلام نه دوست عریز من بالای 30 سال بودم امدم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. نیاز داشتم که اگر کسی اطلاعاتی داره و میتونه من رو راهنمایی کنه درباره ی مقطع مستر ترجیحا با فاند و بدون شهریه لطفا برام بنویسین اینجا

من دانشجوی ترم 4 رشته روابط بین الملل در روسیه هستم. میانگین نمراتم از 5 بیشتر از 4 هست. به انگلیسی درس میخونم و مدرک زبان روسی B1 هم دارم. تسلط اندکی به زبان اسپانیایی هم دارم. سابقه کار ژورنالیستی و حضور در یک کنفرانس هم دارم. استاد زبان انگلیسی در روسیه هم هستم. حدودا آیلتس 7 یا 7.5 هستم.

به نظر شما کجا و کدوم کشور در اسکاندیناوی برای من بهتر است؟

ممنونم از راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)