صفحه 163 از 164 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

با فرمت ورد ذخیره کنید هر جا قوانین خودشو داره اینا اینجوری اند حالا شما هر چیزی اضافه که فکر میکنید لازمه ذکر بشه بعدا تو فرم اپلیکیشن اضافه کنید منم یه چیزهایی اضافه کردم یه چیزهایی هم تو فرم خالی موند چون من مثلا کار volunteer نداشتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Zanjan state University , English Language And literature

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان من 22 سالمه دانشجوی ترم آخر رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی کارشناسی دانشگاه سراسری با معدل کل 18/30 هستم. یک کتاب ترجمه شده دارم. یه مقاله در دست نوشتن. آیلتس 7.5 دارم. مدزک تی تی سی و دوسال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی دارم. میتونم توصیه نامه دوتا از اساتید هم داشته باشم. آیا شانسی برای دریافت فاند کامل در رشته ی خوردم و یا شاخه های دیگه ی زبان انگلیسی در یکی از دانشگاه های فنلاند دارم؟ اگر دارم میشه چنتا دانشگاه رو معرفی کنید بهم؟ آیا لازمه جی آر ای بگیرم؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahih نمایش پست ها
    سلام دوستان من 22 سالمه دانشجوی ترم آخر رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی کارشناسی دانشگاه سراسری با معدل کل 18/30 هستم. یک کتاب ترجمه شده دارم. یه مقاله در دست نوشتن. آیلتس 7.5 دارم. مدزک تی تی سی و دوسال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی دارم. میتونم توصیه نامه دوتا از اساتید هم داشته باشم. آیا شانسی برای دریافت فاند کامل در رشته ی خوردم و یا شاخه های دیگه ی زبان انگلیسی در یکی از دانشگاه های فنلاند دارم؟ اگر دارم میشه چنتا دانشگاه رو معرفی کنید بهم؟ آیا لازمه جی آر ای بگیرم؟
    سلام. از نظر فاند برای مستر نظری ندارم..مستر چندین سال پیش شهریه نداشت که خب الان باید شهریه هم پرداخت شه. یه لیستی از دانشگاه‌های فنلاند تو این لینک هست. حالا اینکه فیلد نزدیک به شما رو دارند رو باید یه سرچی کنید تو سایت‌هاشون که اطلاعات کامل رو میشه گیر اورد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahih نمایش پست ها
    سلام
    امسال من دیدم برخی فاند شهریه و کمک هزینه زندگی گرفتن بنظرم امتحانش ضرر نداره
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

بعد از بررسی مدارکم برای دانشگاه اولو به من گفتند مدارکت ناقصه حالا برای مصاحبه ایمیل زدن تو همون انتخاب اولم و گفتن دیدیم مناسبی و از این حرفا
    حالا من سوالم اینه که بالاخره تکلیف چیه مدارکم کامل بوده نبوده یا اینا و اون قبلی هاکه مدارکو بررسی میکنن از هم خبر ندارن
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    بعد از بررسی مدارکم برای دانشگاه اولو به من گفتند مدارکت ناقصه حالا برای مصاحبه ایمیل زدن تو همون انتخاب اولم و گفتن دیدیم مناسبی و از این حرفا
    حالا من سوالم اینه که بالاخره تکلیف چیه مدارکم کامل بوده نبوده یا اینا و اون قبلی هاکه مدارکو بررسی میکنن از هم خبر ندارن
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا
    سلام
    اگه دعوت به مصاحبه شدی دیگه نگران نباشید
    موفق باشید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان سلام. من سوالاتمو اینجا مطرح میکنم به این امید که یکی از دوستان پاسخ بدهند:
    من قصد دارم برای ویزای ریسرچ دکتری اقدام کنم و شوهرم همراه من هست. آیا این مراحل را باید طی کنم؟

1. مدارک را ترجمه رسمی به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
    2. درخواست وقت از سفارت برای لگالایز کردن مدارک ترجمه شده از طریق ایمیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    3. پر کردن فرم درخواست در سایت enterfinland.fi و آپلود مدارک خودم و شوهرم و گرفتن pdf حاوی اطلاعات ثبت شده.
    4. درخواست وقت مصاحبه از سفارت از طریق ایمیل Consulate.TEH@formin.fi

لطفا اگر جایی اشتیاه کردم بفرمایید. سوالاتی که من دارم این هست:

• آیا شناسنامه از مدارک لازم هست؟ با توجه به نرخ بالای یورو در این روزها ممنون میشم پاسخ دقیق داده بشه.
    • مدارک شوهرم شامل عقدنامه و شناسنامه هست؟
    • دوستان فاند من 2000 یورو معاف از مالیات هست. آیا همین مقدارپول برای سفارت برای هر دوی ما کافی هست؟ یاباید برای شوهرم پرینت حساب بانکی ارائه کنیم؟
    • آدرس ایمیل برای وقت لگالایز کردن چی هست؟

امیدورام از افراد حاضر در این فروم پاسخی دریافت کنم. با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من برای رشته MBA میخوام یک انگیزش نامه خوب بنویسم کسی می تونه کمکم کنه؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای رشته MBA میخوام یک انگیزش نامه خوب بنویسم کسی می تونه کمکم کنه؟
    سلام،
    اگه موردی بود می‌تونم بخونم و کامنت/نظری بدم؛ چند ساله خودم ننوشتم، ولی شاید بتونم کمکی کنم.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی فندلاند چقدره؟ و کی باید تهیه بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)