صفحه 157 از 164 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ElecSmart نمایش پست ها
    مرسی
    از دوستان کسی به تازگی برای تایید مدارک به سفارت فنلاند رفته؟ من برای تایید مدارک از سفارت فنلاند رفتم. اونا میگن اگه من بخام مثلا برای سه تا دانشگاه اپلای کنم باید سه تا ترجمه از مدارکم بکنم و بعد اون ترجمه ها رو برام تایید میکنن. یعنی قبول نکردن که سه سری از کپی های ترجمه ام رو تایید کنن. گفتن کپی دیگه تایید نمیکنیم. میخاستم بپرسم شما چطوری تاییدکردید و آیا این قانونشون جدیده که دیگه کپی رو تایید نمیکنن یا از قبل همینطوری بوده؟ اینطوری اگه باشه که هزینه ها خیلی زیاد میشه. اگه بخایم واسه سه دانشگاه اپلای کنیم باید هزینه سه تا ترجمه رو بدیم.
    سلام
    هیچوقت کپی را تایید نمی کردند منم سالها پیش سه سری ترجمه رسمی با تاییدات بردم و هرکدام را جدا گانه هزینه گرفتند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سلام و خسته نباشید . کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد اهواز دارم با معدل 18.5. آیلتس 7 دارم . بازاریابی کار کردم .
    برای گرفتن فاند در فوق لیسانس برای رشته اقتصاد یا بازرگانی شانس دارم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید . کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد اهواز دارم با معدل 18.5. آیلتس 7 دارم . بازاریابی کار کردم .
    برای گرفتن فاند در فوق لیسانس برای رشته اقتصاد یا بازرگانی شانس دارم ؟
    HI
    I DO NOT THINK ANYONE CAN GIVE YOU THE RIGHT ANSWER. THIS IS THE FIRST YEAR AND NO ONE HAVE ANY IDEA ABOUT IT.
    I SUGGEST YOU GIVE A TRY. YOU NEVER KNOW WHAT WILL HAPPEN.
    BEST LUCK
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Bologna

سلام دوستان عزیز
    من میخاستم مدارکمو تایید کنم توی سفارت
    یه کاردانی دارم یه کارشناسی
    میخاستم بدونم سفارت برای تاییدیه مدارک تحصیلی چقدر هزینه میگیره؟
    این پروسه چقدر زمان میبره؟

ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition science&Dietetic

نقل قول نوشته اصلی توسط ElecSmart نمایش پست ها
    مرسی
    از دوستان کسی به تازگی برای تایید مدارک به سفارت فنلاند رفته؟ من برای تایید مدارک از سفارت فنلاند رفتم. اونا میگن اگه من بخام مثلا برای سه تا دانشگاه اپلای کنم باید سه تا ترجمه از مدارکم بکنم و بعد اون ترجمه ها رو برام تایید میکنن. یعنی قبول نکردن که سه سری از کپی های ترجمه ام رو تایید کنن. گفتن کپی دیگه تایید نمیکنیم. میخاستم بپرسم شما چطوری تاییدکردید و آیا این قانونشون جدیده که دیگه کپی رو تایید نمیکنن یا از قبل همینطوری بوده؟ اینطوری اگه باشه که هزینه ها خیلی زیاد میشه. اگه بخایم واسه سه دانشگاه اپلای کنیم باید هزینه سه تا ترجمه رو بدیم.
    سلام ببخشید برای online application هم تایید سفارت نیازه؟ یا میشه اول پذیرش قطعی گرفت بعد تایید کرد؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

هر پلمپ ٣٠ یورو.. یک روز هم فکر میکنم زمان لازم باشه. یا شاید دو روز.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad114 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میخاستم مدارکمو تایید کنم توی سفارت
    یه کاردانی دارم یه کارشناسی
    میخاستم بدونم سفارت برای تاییدیه مدارک تحصیلی چقدر هزینه میگیره؟
    این پروسه چقدر زمان میبره؟

ممنون از شما
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition science&Dietetic

Unhappy پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سلام من چندروز بیشتر وقت ندارم ثبت نام کنم، میشه لطفا کسی میتونه راهنماییم کنه؟ تو فرم ثبت نام یه سری اطلاعات عجیب غریب خواسته مثه شماره دانشجویی و اسم رشته به زبان اصلی؟؟؟!!!!
    برای دانشگاه eastern university

سلام دوستان عزیز.

من برای دانشگاه Aalto اقدام کردم اما می گن حتما باید مدرک و ریز نمراتت مهر سفارت فلاند رو باید داشته باشه. از اون جایی که من مشول هستم نمی تونم مدرکم رو بگیرم از دانشگاه ولی ترجمه اش رو فرستادم و اونا ریجکتش کردن. می خواسنم ببینم بچه ها می تونن راهنمایی کنن؟ در ضمن بهشون گفتم Conditional admission/incomplete admission نمی شه اقدام کرد؟ اونا گفتن در هر دو صورت باید تایید سفارت فلاند رو داشته باشه و تا قبل 31 ژانویه هم به دست ما رسیده باشه.

ممنون می شم اگه جواب یدید.

Junior Member

سلام احسان هستم 37 ساله
    1.دانشگاه شهید باهنر کرمان + مهندسی استخراج معدن +12.27
    2.متقاضی تحصیل در دوره ارشد در نروژ هستم .
    3.در آستانه دادن امتحان آیلتس هستم ، پیش بینی نمره بالای 6 رو دارم .
    4.مقاله ندارم ، فارغ التحصیل دوره کارشناسی در سال 86 هستم .
    5. ده سال سابقه کار عمرانی تایید شده دارم .
    6.با دانشگاههای فنلاندآشنا نیستم فقط شهریه کمتری داشته باشه و راحت پذیرش بده .
    7.گروه ژئوتکنیک ، عمران ، حمل و نقل ، مدیریت پروژه و مدیریت اقتصادی ....
    8.در دوره دبیرستان فارغ التحصیل سمپاد بودم و معدل دبیرستان و پیش دانشگاهی بالا دارم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan97 نمایش پست ها
    سلام احسان هستم 37 ساله
    1.دانشگاه شهید باهنر کرمان + مهندسی استخراج معدن +12.27
    2.متقاضی تحصیل در دوره ارشد در نروژ هستم .
    3.در آستانه دادن امتحان آیلتس هستم ، پیش بینی نمره بالای 6 رو دارم .
    4.مقاله ندارم ، فارغ التحصیل دوره کارشناسی در سال 86 هستم .
    5. ده سال سابقه کار عمرانی تایید شده دارم .
    6.با دانشگاههای فنلاندآشنا نیستم فقط شهریه کمتری داشته باشه و راحت پذیرش بده .
    7.گروه ژئوتکنیک ، عمران ، حمل و نقل ، مدیریت پروژه و مدیریت اقتصادی ....
    8.در دوره دبیرستان فارغ التحصیل سمپاد بودم و معدل دبیرستان و پیش دانشگاهی بالا دارم .
    سلام.در کشورهای حوزه اسکاندیناوی فقط دوکشور نروز و دانمارک در مقطع ارشد رایگان هستند یا با شهریه بسیار کم.با توجه به رشته شما همون نروز بهتره.کشوره نفت خیز و .... است.ولی این روزها خیلی سختگیری میکنن مخصوصا به ایرانیان.اینطور که من شنیدم رو دانشگاه ازاد حساس شدن که شما سراسری هست ولی درباره معدلت باید بتونی یکم با نمره زبانت بپوشونیش.امیدوارم همین اطلاعات کم بنده تا حدی کفایت کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)