صفحه 156 از 164 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

دانشگاه كارداني : شهيد شمسي پور تهران ( سراسري )
    معدل كارداني : ١٣.٠٠
    رشته تحصیلی در مقطع كارداني: كامپيوتر - نرم افزار

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه غير انتفاعي رجا قزوين

معدل کارشناسی : ١٣.٥

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: كامپيوتر - نرم افزار

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

معدل کارشناسی ارشد : ١٦.٥

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : كامپيوتر - نرم افزار

تعداد مقالات : ٧ مقاله ISI ( ٦ مقاله Scopus و يك مقاله Thompson )

سابقه کار: ٥ سال سابقه كار بعنوان مدير پروژه نرم افزاري و برنامه نويس و توسعه دهنده

سابقه دریافت بورس : خير

تالیف و یا ترجمه کتاب : تاليف ١ كتاب مرتبط با رشته

نمره زبان انگلیسی: آيلتس ٦.٥ آكادميك ( ميتونم ٧ هم بگيرم )

شانسي براي فاند در دكتري دارم ؟ چقدر ؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

ايا امكان هست شهريه براى ارشد رو از سال ٢٠١٧ به بعد waive كرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    ايا امكان هست شهريه براى ارشد رو از سال ٢٠١٧ به بعد waive كرد؟
    i have heard about possibility of that. i guess the situation will be similar to swedish univercities
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    i have heard about possibility of that. i guess the situation will be similar to swedish univercities
    ممنون بابت پاسختون فقط اين كه شرايط دانشگاه هاى سوئدى براى ويو كردن در مستر چيه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS.Pharmaceutical sciences

سلام به همگی

دوستان من دانشگاه های Helsinki و Eastern Finland رو که الان نگاه کردم، دست کم برای رشته ی من که داروسازی هست حتما باید با یه سوپروایزر صحبت کرده باشی، approve کرده باشه، plan نوشته باشین، بعد تازه فرم apply رو می تونی پر کنی برای دانشگاه...

چه جوریه کلا؟ من اشتباه متوجه شدم ؟؟؟؟یا تو سایر رشته ها اینجوری نیست؟ یا شما نامه نگاری کردین و زود جواب گرفتین؟ (چون من جوابی از استادا نگرفتم هنوز)

Junior Member

دوستان اگر از گرایشهای ارشد مهندسی عمران_نقشه برداری ک شامل
    ژئودزی ،جی ای اس Gis ، فتوگرامتری ، سنجش از دور Rs ، هیدروگرافی ... میشه اطلاعاتی در دانشگاه های فنلاند دارید ممنون میشم در اختیارم بزارید
    دنبال دانشگاهایی هستم که این گرایشها رو دارند

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اگه پوزیشن رو اعلام کرده باشه استاد، میشه بدون اونها هم پذیرش گرفت، ولی اگه میخواید تو راندهای اصلی (دو بار در سال) اپلای کنید، اون مواردی که گفتید معمولا لازمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_68 نمایش پست ها
    سلام به همگی

دوستان من دانشگاه های Helsinki و Eastern Finland رو که الان نگاه کردم، دست کم برای رشته ی من که داروسازی هست حتما باید با یه سوپروایزر صحبت کرده باشی، approve کرده باشه، plan نوشته باشین، بعد تازه فرم apply رو می تونی پر کنی برای دانشگاه...

چه جوریه کلا؟ من اشتباه متوجه شدم ؟؟؟؟یا تو سایر رشته ها اینجوری نیست؟ یا شما نامه نگاری کردین و زود جواب گرفتین؟ (چون من جوابی از استادا نگرفتم هنوز)
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member

خیلی خوبه که اولو برای کامپیوتر هنوز رایگان مونده. البته فعلا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PAndroid نمایش پست ها
    خیلی خوبه که اولو برای کامپیوتر هنوز رایگان مونده. البته فعلا!
    البته عذر میخوام. اینجارو الان دیدم:
    http://www.oulu.fi/university/masters/scholarships
    ده هزار یورو برای کامپیوتر!

Junior Member

مرسی
    از دوستان کسی به تازگی برای تایید مدارک به سفارت فنلاند رفته؟ من برای تایید مدارک از سفارت فنلاند رفتم. اونا میگن اگه من بخام مثلا برای سه تا دانشگاه اپلای کنم باید سه تا ترجمه از مدارکم بکنم و بعد اون ترجمه ها رو برام تایید میکنن. یعنی قبول نکردن که سه سری از کپی های ترجمه ام رو تایید کنن. گفتن کپی دیگه تایید نمیکنیم. میخاستم بپرسم شما چطوری تاییدکردید و آیا این قانونشون جدیده که دیگه کپی رو تایید نمیکنن یا از قبل همینطوری بوده؟ اینطوری اگه باشه که هزینه ها خیلی زیاد میشه. اگه بخایم واسه سه دانشگاه اپلای کنیم باید هزینه سه تا ترجمه رو بدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)