صفحه 10 از 164 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

با سلام،

تاپیک پاکسازی شد.

لطفا صرفا در مورد مقطع فوق لیسانس در فنلاند ارسال فرمایید، بدیهی است کلیه ارسال های غیر مرتبط بدون اطلاع قبلی حذف یا منتقل خواهند شد.
    این ارسال پس از مدتی حذف خواهد شد
    با تشکر

Junior Member

سلام
    كسي ميدونه آيا ميشه رشته دانشگاهي رو تغيير داد يا نه. در مورد LUT ميگم. چون مكانيك قبول شدم و هزينه اش 7000 يورو در سال است و نميتونم از عهده اش برام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام
    فکر می کردم این سوالو باید تو تاپیک مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند بپرسم ولی متاسفانه بسته شده، خیلی تاپیک بدی بود پر از سوالای تکراری و کلی...!
    می خواستم بپرسم واسه فنلاند باید حتما ریز نمره ی رسمی بفرستیم؟
    این مسئله فقط واسه دانشگاههای دولتی هست، من می خوام واسه پاییز 2012 اقدام کنم، الان ترم هشتم و ترم 9 فارغ میشم و باید ریز نمراتمو تا آخر ترم 8 بفرستم، حالا می خوام بدونم باید نمرات 8 ترمو بخرم یا میشه ریز نمرات غیر رسمی فرستاد؟ آخه می ترسم این 8 ترمو بخرم بعدش accept نشم

Junior Member irtakweb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام
    فکر می کردم این سوالو باید تو تاپیک مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند بپرسم ولی متاسفانه بسته شده، خیلی تاپیک بدی بود پر از سوالای تکراری و کلی...!
    می خواستم بپرسم واسه فنلاند باید حتما ریز نمره ی رسمی بفرستیم؟
    این مسئله فقط واسه دانشگاههای دولتی هست، من می خوام واسه پاییز 2012 اقدام کنم، الان ترم هشتم و ترم 9 فارغ میشم و باید ریز نمراتمو تا آخر ترم 8 بفرستم، حالا می خوام بدونم باید نمرات 8 ترمو بخرم یا میشه ریز نمرات غیر رسمی فرستاد؟ آخه می ترسم این 8 ترمو بخرم بعدش accept نشم
    سلام دوست عزیز ، باید ریز نمره 8 ترم را بخری و ترجمه رسمی کنی بعد بفرستی.

Junior Member kamygt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

به نظر من هر چقدر میتونید تلاش کنید که تو این دو ترم معدلتون را افزایش بدید.

با توجه به نتایج امسال شانس دارید ولی خیلی زیاد نیست به نظر من نکات زیر را حتما در نظر بگیرید.

1- همونطور که گفتم سعی کنید تا حد ممکن معدلتون را افزایش بدین.(معدل مهمترین عامل گرفتن پذیرش هست)
    2- در انتخاب دانشگاه دقت کنید. (دانشگاه های رتبه پایین را حتما در نظر بگیرید)
    3- تا حد ممکن در رشته های نزدیک به رشته تحصیل شده در مقطع لیسانستون اقدام کنید.(این عامل را جدی بگیرید)
    4- روی Motivation خیلی کار کنید (سعی کنید احساسی و غیر واقعی نباشه)
    5- با دانشگاه در ارتباط باشید (مثلا اساتید یا Coordinator ها، البته این عامل خیلی مهم نیست)
    6- حواستون به ددلاین ها باشه.
    7- دقت کنید، امکان گذاشتن شهریه برای بعضی از رشته ها وجود دارد.

موفق باشید.
    دوست عزیز یکبار دیگه سلام و تشکر بابت راهنماییتون.این سوال و از اروین عزیزم پرسیدم.خواستم نظر شمارم بدونم.
    راستش یه سوال مهم دارم اینکه من ترم 6 هستم و باید ریز نمره بفرستم.اینجوری که بچه ها اینجاها گفتن دانشگاه ازاد فقط نمرات قبولی و میفرسته واسه ترجمه.واقعان اینجوریه؟اگه اینطور باشه معدلم 1نمره بیشتر میشه!!! حالا اگه اینجوری شد و پذیرش گرفتم بعدا اونجا مشکل ایجاد نمیشه واسم؟
    بازم ممنون

Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamygt نمایش پست ها
    دوست عزیز یکبار دیگه سلام و تشکر بابت راهنماییتون.
    راستش یه سوال مهم دارم اینکه من ترم 6 هستم و باید ریز نمره بفرستم.اینجوری که بچه ها اینجاها گفتن دانشگاه ازاد فقط نمرات قبولی و میفرسته واسه ترجمه.واقعان اینجوریه؟اگه اینطور باشه معدلم 1نمره بیشتر میشه!!! حالا اگه اینجوری شد و پذیرش گرفتم بعدا اونجا مشکل ایجاد نمیشه واسم؟
    بازم ممنون
    اگر دانشگاه آزاد به این شکل به شما ریزنمره دهد( از صحت موضوع من اطلاع ندارم.) و پذیرش هم بگیرید.... قطعا در فنلاند مشکلی پیدا نمیکنید.
    شما باید بررسی کنید چه دانشگاهی به دانشجویان سال آخر اجازه اپلیکیشن دادن رو میدهند.
    در ضمن هر دو متقاضی که معدل مثلا پانزده داشته باشند شرایطشان با هم برابری نمیکند. نمرات دروس اختصاصی و اصلی و حتی پایه هست که سرنوشت داوطلب را در اپلیکیشن تعیین میکند.به نظر من اصلا روی نمرات دروس عمومی..... حساب نکنید.

Junior Member kamygt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، باید ریز نمره 8 ترم را بخری و ترجمه رسمی کنی بعد بفرستی.
    سلام دوست عزیز
    یه سوال مهم برام پیش اومده.اینکه من ترم 6هستم و باید با ریز نمره اقدام کنم.اینجوری که بچه ها گفته بودن نمرات افتاده تو معدل حساب نمیشه.واقعا اینجوریه؟اگه اینجوری باشه 1نمره معدلم میاد بالا!
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

Junior Member

سلام ببخشيد من ي سوال داشتم، امروز آخرين روز از مهلت كانفرم كردن پذيرش دانشگاه لاپرانته است مي خواستم بدونم اگه ما اين تاييديه رو بفرستيم و بعد نتايج دانشگاه ديگه اي هم از فنلاند بياد و بخوايم اينو كنسل كنيم مشكلي پيش نمياد؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

سوالی داشتم اینکه میتونم با مدرک پیام نور میشه واسه ارشد تو فنلاند اقدام کرد؟ به عبارتی مدرک پیام نور رو قبول دارن؟اگه اره ایا تاثیری در شانس پذیرش ایجاد میکنه؟تا چه اندازه؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سوالی داشتم اینکه میتونم با مدرک پیام نور میشه واسه ارشد تو فنلاند اقدام کرد؟
    با سلام،

این بستگی به دانشگاه داره.(بهتره از دانشگاه سوال کنید)

ولی اگر کلی در نظر بگیرید، بله میشه اقدام کرد.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)