صفحه 11 از 164 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من خرداد سال بعد تموم می کنم اگه بخوام با ترم 6 اپلای کنم به نظرتون می رسم برای ثبت نام؟ آخه اگر من خرداد ماه فارغ التحصیل شم حداقل 2 ماه طول می کشه که بتونم دانشنامه بگیرم! البته تو دانشگاه پارتی دارم در سطح تیم ملی!!!

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

با سلام،

میتونید اقدام کنید.

بعضی از دانشگاه ها ممکنه به شما اجازه بدند که با مدرک موقت هم ثبت نام کنید. (به عنوان مثال تامپره به من اجازه داده)

ولی حتما ازشون سوال کنید چون ممکنه شرایطتون متفاوت باشه.
    چون اگر شما قبول بشین به شما پذیرش شرطی میدند که باید تا تاریخ خاصی براشون مدارکتون را ارسال کنید در غیر اینصورت پذیرشتون لغو میشه.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    من خرداد سال بعد تموم می کنم اگه بخوام با ترم 6 اپلای کنم به نظرتون می رسم برای ثبت نام؟ آخه اگر من خرداد ماه فارغ التحصیل شم حداقل 2 ماه طول می کشه که بتونم دانشنامه بگیرم! البته تو دانشگاه پارتی دارم در سطح تیم ملی!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

میتونید اقدام کنید.

بعضی از دانشگاه ها ممکنه به شما اجازه بدند که با مدرک موقت هم ثبت نام کنید. (به عنوان مثال تامپره به من اجازه داده)

ولی حتما ازشون سوال کنید چون ممکنه شرایطتون متفاوت باشه.
    چون اگر شما قبول بشین به شما پذیرش شرطی میدند که باید تا تاریخ خاصی براشون مدارکتون را ارسال کنید در غیر اینصورت پذیرشتون لغو میشه.

موفق باشید.
    آره، معمولا یکم در این موارد که با ترم 6-7 apply میکنن چون پذیرش شرطی باید باشه کمی سخت گیر تر نشون میدن و بعضا بچه ها اعتقاد داشتن که خیلی هاشون به دلیل این مساله ریجکت شدن،فکر کنم در مورد TUT بود(البته دانشگاه این رو نگفته و گفته که میتونید apply کنید)، ولی در مورد مدرک موقت، TUT،Oulu و Aalto مشکلی ندارن با این قضیه. بقیه هم ممکنه مشکلی نباشه ولی من فقط در این 3 مورد میدونستم.

بچه ها سلام

با تشکر از از زحمات شما
    من می خواستم بدونم زمان فرستادن مدارک و ددلاین برای پاییز 2012 حدودا چه زمانی هستش و بهترین زمان برای دادن امتحان ایلس کی هست؟

من و ببخشید اگه این سوال جاش اینجا نبوده چون هر چی تو فروم گشتم نفهمیدم کجا این سوال بپرسم
    بازم ممنون

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam 1364 نمایش پست ها
    بچه ها سلام

با تشکر از از زحمات شما
    من می خواستم بدونم زمان فرستادن مدارک و ددلاین برای پاییز 2012 حدودا چه زمانی هستش و بهترین زمان برای دادن امتحان ایلس کی هست؟

من و ببخشید اگه این سوال جاش اینجا نبوده چون هر چی تو فروم گشتم نفهمیدم کجا این سوال بپرسم
    بازم ممنون
    با سلام،

زمان اقدام و همچنین مهلت فرستادن مدارک بستگی به دانشگاه داره اما بطور کلی اول December تا February هست.
    شما حتما سایت دانشگاه مورد نظرتون را چک بفرمایید.

بهتره دادن امتحان زبان را به ماه ها و روز های آخر موکول نکنید چون سنتر ها شلوغ میشه و در ضمن اگر خیلی دیر باشه ممکنه توی ریپرت نمره مشکل پیدا کنید.
    به نظر بنده یک تاریخ معقول سه تا چهار ماه قبل از شروع مرحله افدام برای دانشگاه است.

موفق باشید.

Junior Member kamygt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

بازم سلام بازم تشکر...
    دوست عزیز اینجوری که مطلع شدم تو ریز نمرات نمره های افتاده رو نمی زنن.
    حالا با این اوصاف من معدلم 1نمره میاد بالا و اینکه دیگه 1بار مشروط شدنم هم دیگه مشخص نیست.
    اگه با این وضع پذیرش بگیرم برم اونجا موقع ثبت نام مشکلی پیش نمیاد واسم؟نمیگن مشروط بودی اینا...
    بازم ممنون بابت راهنمایی های قبلی

Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamygt نمایش پست ها
    بازم سلام بازم تشکر...
    دوست عزیز اینجوری که مطلع شدم تو ریز نمرات نمره های افتاده رو نمی زنن.
    حالا با این اوصاف من معدلم 1نمره میاد بالا و اینکه دیگه 1بار مشروط شدنم هم دیگه مشخص نیست.
    اگه با این وضع پذیرش بگیرم برم اونجا موقع ثبت نام مشکلی پیش نمیاد واسم؟نمیگن مشروط بودی اینا...
    بازم ممنون بابت راهنمایی های قبلی
    مشکلی پیش نمی آید چون شما کار غیرقانونی انجام ندادین و درثانی وقتی درگیر اپلیکیشن و امورات مربوط به آن شدی خودت متوجه میشوی که خود آنها هم همچین بادقت و منضبط نیستن!

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    امسال یکی از دوستان با همین شرایط apply کرد و از Aatlo و Helsinki هم پذیرش گرفت , بعد از کلی دوندگی مدارکش برای ترم جاری آماده نشد اما defer کرد برای ترم آینده ...

Junior Member haghjoo_vahid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام منم درسم تابستون 91 تمام میشه میخواستم بدونم قبول میکنن شرایط من رو؟
    چون توی سایت دیدم http://universityadmissions.fi/ مهلت فرستادن مدارک تا ژانویه بود (The application period (for studies starting in the early autumn of 2012) begins on November 21, 2011 and closes on January 31, 2012.) البته برای دانشگاه helsinki
    من رشته ام مهندسی شیمی هست و کسایی که شرایطشون مثل من هست( متقاضی 2012) خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم تا همه با هم انشالله پاییز 2012 فنلاند باشیم.
    پیام خصوصی بدید

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    سلام رشته ات چیه ؟ منم شرایطم مثل تو هست فکر کنم بتونیم به هم کمک کنیم
    ویرایش توسط mic_makarti : July 28th, 2011 در ساعت 01:40 PM دلیل: ترکیب پستهای مسلسل

Junior Member

سلام-ببخشید-آیا برای فوق لیسانس داشتن توصیه نامه استاد الزامیه با میشه بدون اون هم پذیرش گرفت؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)