صفحه 155 از 164 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سلام معدل 14.75 از دانشگاه پیام نور رشته معماری و آیلتس 5.5 .برای ارشد توی فنلاند شانس دارم؟کدوم دانشگاهها ارشد معماری به زبن انگلیسی ارایه میدن؟ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen666 نمایش پست ها
    سلام معدل 14.75 از دانشگاه پیام نور رشته معماری و آیلتس 5.5 .برای ارشد توی فنلاند شانس دارم؟کدوم دانشگاهها ارشد معماری به زبن انگلیسی ارایه میدن؟ممنون
    سلام دوست عزيز
    با آيلتس كمتر از ٦.٥ عملا شانسي واسه فنلاند نداري. علاوه بر اين از سال ديگه دانشگاهها شهريه دارن. به طور متوسط سالي ١٠٠٠٠ يورو.

Junior Member

َاحتمال پذیرش گرفتنتون زیاد هستش اما از سال آینده تمام رشته های انگلیسی زبان شهریه دار میشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام به همگی....با معدل 15 لیسانس از یک موسسه غیر انتفاعی و ایلتس 7 و یه روزمه متوسط در حد گذوروندن دوره های تخصصی چقدر شانس گرفتن پذیرش از فنلاند هست؟تو زمینه ای تی کدوم دانشگاشون خوبه به نظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان اطلاع زیادی ندارمکه دارم این سوال رو میپرسم
    رزومه قوی دارم
    میخواستم ببینم برای ارشد فنلاند هیچ بورسی کاری کمک هزینه ای داره که بشه هزینه زندگی رو باهاش داد
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr9 نمایش پست ها
    سلام دوستان اطلاع زیادی ندارمکه دارم این سوال رو میپرسم
    رزومه قوی دارم
    میخواستم ببینم برای ارشد فنلاند هیچ بورسی کاری کمک هزینه ای داره که بشه هزینه زندگی رو باهاش داد
    ممنون
    فقط دانشگاه ایسترن فنلاند و اولو فاند دارند ولی برای رشته های خاص هست البته بعدا ممکنه از سال دوم بشه اینترنشیپ گرفت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Bologna

سلام دوستان
    من مدرک کاردانی و کارشناسی دارم که جمع واحدهای پاس شده میشه 162 واحد.
    اما بعضی از دانشگاهها نوشته باید حداقل 180 واحد پاس کرده باشم تا بتونم برای مستر اقدام کنم.
    میشه راهنمایی کنید چطوری حساب کردن که به رقم 180 رسیدن؟
    یعنی نمیشه برای این دانشگاهها اپلای کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javad114 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک کاردانی و کارشناسی دارم که جمع واحدهای پاس شده میشه 162 واحد.
    اما بعضی از دانشگاهها نوشته باید حداقل 180 واحد پاس کرده باشم تا بتونم برای مستر اقدام کنم.
    میشه راهنمایی کنید چطوری حساب کردن که به رقم 180 رسیدن؟
    یعنی نمیشه برای این دانشگاهها اپلای کرد؟
    سلام سیستم و نظام آموزشیِ کشورای دیگه با ما فرق می‌کنه. ۱۸۰ واحد که نوشته با لیسانس ما که حدود ۱۴۰-۱۵۰ واحد هست کاملا مطابقت داره و اینا خودشون میدونن. پس با خیالی راحت اپلای کنین

یه سوال...دانشگاههای فنلاند دیگه پولی شدن..ترمی 5000 یورو..این کشور هم مث بقیه کشور ها محدودیت کار دانشجویی داره؟برا ارشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moeenguitar نمایش پست ها
    یه سوال...دانشگاههای فنلاند دیگه پولی شدن..ترمی 5000 یورو..این کشور هم مث بقیه کشور ها محدودیت کار دانشجویی داره؟برا ارشد؟
    بله شما هفته ای 25 ساعت میتونید با ویزای دانشجویی کار کنید. برای ویزای کار هم باید حداقل حقوق ماهیانتون 1000 یورو بعد از کسر مالیات باشه.

Junior Member

سلام دوستان . من لیسانس زبان فرانسه از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس باستان شناسی از هندوستان را دارم (دو ساله و به زبان انگلیسی)....1) آیا برای دانشگاه های فنلاند باید مجددا امتحان آیلتس یا تافل را بدهم یا نیازی نیست؟
    2) دانشگاهی که شهریه بالائی نداشته باشد را اگر اطلاع دارید به من معرفی بفرمائید و همینطور شهری که از جهت زندگی هزینه ها ارزان تر باشد .
    3) آیا دانشگاهی را میشناسید که فقط برای حفاری سایت هایی باستانی به من پذیرش بدهد؟
    ببا تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)