صفحه 161 از 164 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

من واسه ی دانشگاه فنلاند اقدام کردم الان پیام دادن باید تایید سفارت فنلاند بشه مدارکم
    1 نوبتو چجوری بگیرم و اگه هزینه داره گرفتن نوبت چه قدره
    2 چیو باید ببرم واسه ی تایید
    3 واسه ی بقیه ی دانشگاه ها هم میخوام اقدام کنم چه تعداد واسه ی تایید در نظر بگیرم
    4 این تایید کردن هزینه داره؟ چه قدر
    لطفا اگه میدونین جوابمو سریعتر بدین ددلاینو رد نکنم ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

سوالات شما برای منم سوال هست ممنون میشم دوستان پاسخ بدن بعلاوه سوالات زیر

1- بعضی دانشگاهها شرایط country specific ننوشتن برای اونها هم باید بریم تایید سفارت ؟
    2- دانشگاه eastern finlandبرای رشته چوب نوشته دوتا ریکام از استادای دانشگاه قبلی خودش پلمپ شده بفرستن
    راستش من 10 ساله ارشدم رو تموم کردم 13 ساله کارشناسی ام رو دیگه با استادی در ارتباط نیستم بودم هم استادا اینقدر وقت ندارن از این کارابکنن
    میشه به جاش از دو تا استاد دیگه از دانشگاههای دیگه ریکام بگیرم بگم برای اینا من دارم الان کار میکنم
    برای رشته های دیگه این دانشگاه اینو نوشه بود که میشه این کار رو هم کرد؟
    3- تا چه حد میشه به اسکولارشیپ امیدوار بود حداقل 50درصد شهریه من وضعم خوب یه بالاست 5 تا مقاله ای اس ای 2 تا ورکشاپ خارج کشور در سوئیس و اسپانیا تدریس دانشگاه کنفرانس داخلی و خارجی زیادنمره 20 پایاننامه ارشد و مدرک زبان و ...و
    ولی همه اینا مال ارشد و به بعد هست و داشگاه eastern finگفته برای ما ملاک لیسانسه بقیه مدارکتون ضرورتا امتیازی نداره
    به نظرتون بازم برای eastern finدرخواست بدم یا بزنم یه دانشگاه دیگه نمیدونم چرا این رشته چوب متریال این همه چشممو گرفته

Junior Member

سلام دوستان
    بعضی دانشگاه های فنلاند میگن مدارک آموزشی (educational documents) شما باید مهر سفارت فنلاند و وزارت خارجه داشته باشه. حالا سوال من اینه منظور اونها از مدارک دانشگاهی ریز نمراته یا مدرک پایان دوره کارشناسی؟
    سوال بعدی هم اینه که مدارک را باید به صورت اسکن شده آپلود کرد یا به صورت فیزیکی براشون ارسال کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعضی دانشگاه های فنلاند میگن مدارک آموزشی (educational documents) شما باید مهر سفارت فنلاند و وزارت خارجه داشته باشه. حالا سوال من اینه منظور اونها از مدارک دانشگاهی ریز نمراته یا مدرک پایان دوره کارشناسی؟
    سوال بعدی هم اینه که مدارک را باید به صورت اسکن شده آپلود کرد یا به صورت فیزیکی براشون ارسال کنم؟
    اینو من زنگ زدم ازسفارت پرسیدم چون سوال من هم بود گفتن ریزنمره با مدرک یا هم پانچ میشه یه بار مهر میخوره و 30 یورومیگیرن
    سوال دوم هم اینکه بستگی بهدانشگاهتون داره مثلاlut میخواد EUF نمیخواد باهاشون مکاتبه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diana2020 نمایش پست ها
    من واسه ی دانشگاه فنلاند اقدام کردم الان پیام دادن باید تایید سفارت فنلاند بشه مدارکم
    1 نوبتو چجوری بگیرم و اگه هزینه داره گرفتن نوبت چه قدره
    2 چیو باید ببرم واسه ی تایید
    3 واسه ی بقیه ی دانشگاه ها هم میخوام اقدام کنم چه تعداد واسه ی تایید در نظر بگیرم
    4 این تایید کردن هزینه داره؟ چه قدر
    لطفا اگه میدونین جوابمو سریعتر بدین ددلاینو رد نکنم ممنون
    1- نوبت نمیخواد از یکشنبه تا چهارشنبه ببرید زود ببرید همون روز دیر ببریر فرداش بهتون میدن(پنج شنیه سعی کنید نیافته)
    2- بستگیداره واسه چه مقطعی میخواهید درخواست بدید من واسه ارشد بودم گفتن مدارک لیسانس رو بیار با وجود این که ارشد هم اینجا داشتم گفتن نیاز نیست اونا رو بیاری ملاک لیسانسه(یرای پذیرش مستر اونجا)
    3- بسته به تعداد دانشگاههای مد نظرت باهاشون مکاتبهکن ببین میخوان باید بفرستی
    4- مدرک با ریز نمره پانچ میشه یه مهر میخوره 30 یورومیگیرن

Junior Member

از دانشگاه LUTسوال کردم گفت میشه به جای مدرک تایید شده سفارت ریزنمره پلمپ شده توسط دانشگاه رو هم (منظور لاتین) رو بفرستی دانشگاه تهران این کارو میکنه ولی در فرم انلاین باید عکس مدرکی که سفارت و دادگستری و وزارت خارجه تایید کرده رو بذاری دانشگاه اوائو هم اینو گفت(البته در عکس فرم انلاین- در مورد ارسال مدارک بهشون مطمئن نیستم یه جایی تو سایت شماره تلفن میدید خودشون زنگ میزن سوالاتتون رو اون موقع ازشون بپرسید)

Junior Member

تایادم نرفته اون خانم ادمیشن LUt گفت اگه میخواهید واحد های درسی که تو ارشد پاس کردید تو این رشته مستر جدیدتون بررسی برای مطابقت بشه ریز نمره ارشدتون روهم بفرستید

Junior Member

اینم متن کامل ایمیل به همراه سوالات من
    Hello,

And thank you for your interest in applying to LUT University.

Please find my answers to your question below in red.

Kind regards,
    Minna
    LUT University
    Admissions Services

-----Original Message-----
    From: LUT Website <portal@lut.fi>
    Sent: 10. joulukuuta 2018 10:28
    To: LUT Admission <LUT.Admission@lut.fi>
    Subject: Message from LUT Website

Name : Maryam
    Email address Message : I would like to apply for a master degree (chemical engineering programme).
    Please inform me about:
    1-application link for non EU/EEA student?
    The application link Application Form for Programmes in Technology is the same for all the applicants applying to programmes in Technology.

2-I am from Iran and I should send my transcripts and bachelor degree certificate to you. please give me your postal address?
    You have to first upload the officially certified copies for your Degree Certificate and ToR for your Bachelor’s Degree together with official translations (if applicable).
    These documents have to be certified according to the country-specific requirements for Iran.

The mailing address is given at Submission.

3- I also have a master degree. should I send it too?
    No Master’s Degree documents required – unless, you wish to have some courses listed to programme-specific studies as well. In that case, only an officially certified copy for your ToR will be required – and again, attested as mentioned in country-specific requirements for Iran.

4- A complete list of required materials for applying for the master programme(full time)
    All the documents are listed at Required Documents.
    Only the ecucational documents to be mailed to LUT as mentioned above.

Junior Member

من مدارکمو برای تایید بردم سفارت گفتن چون ترجمه بیشتر از یک سال ازش گذشته قبول نمیکنیم دوباره دادم ترجمه

Junior Member

من مدارکمو برای تایید دادم سفارت گفتند ۳ روز کاری طول میکشه شماها چطور دادید ۲ ساعته تایید گرفتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)