صفحه 5 از 164 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها از دانشگاه آزاد هستم.معدل 15.19و4سال سابقه کار مرتبط اما پاره وقت دارم .نمره ای که در حال حاضر در دست دارم 5.5 هست. اما 7 اسفند آیلس دارم (حداقل نمره 6).برای حدودا این تاریخ آیا دانشگاهی هست که بتونم اپلای کنم.آیا امیدی به قبول شدن هست؟کلا با نمره 5.5 واسه فوق جایی نمی شه قبول شد؟ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط jana : December 12th, 2010 در ساعت 06:16 PM

سلام jana

ببین من آخرین تاریخی که دیدم برای deadline سوم مارچ بوده اما بستگی به رشتتون داره.

شما یه سری به university admission فنلاند بزنین و program search رو انجام بدین

یه لیست میاره که deadline ها رو هم توش ذکر کرده...لازم نیست دونه دونه به سایت دانشگاهها سر بزنین اینجوری...

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    اولی 6 و دومی 6.5 و سومی هم 6 می خواد
    http://www.tut.fi/public/index.cfm?M...632&Siteid=132
    http://www.tkk.fi/en/prospective_stu...e_requirements
    http://www.uwasa.fi/english/admissio...n/masters/tele
    البته این رشته ها که ددلایناشون ماه 2 و3 سال 2011 است. پس زبانتو خوب بخون وگرنه شانسی نداری برای اینها.
    مرسی دوست گلم
    همین رو می خواستم بدونم که اگر وقت دارم بخونم تا حداقل 6 رو بیارم
    خیلی گلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jana نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها از دانشگاه آزاد هستم.معدل 15.19و4سال سابقه کار مرتبط اما پاره وقت دارم .نمره ای که در حال حاضر در دست دارم 5.5 هست. اما 7 اسفند آیلس دارم (حداقل نمره 6).برای حدودا این تاریخ آیا دانشگاهی هست که بتونم اپلای کنم.آیا امیدی به قبول شدن هست؟کلا با نمره 5.5 واسه فوق جایی نمی شه قبول شد؟ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.
    سلام
    برای اینکه بدونید با شرایطتون کجا براتون بهتره و یا فاند میگیرید به اینجا مراجعه کنید که بخش مخصوص این نوع سؤالاته. حتماً پست صفحات قبل رو مطالعه کنید تا پاسخهایی رو که به موارد شما نزدیک بوده ببینید.
    در مورد ددلاین دانشگاه های فنلاند هم می تونید اینجا رو ببینید.
    موفق باشید

سلام
    من فوق دیپلم برق قدرت رو دارم و می خواستم تو رشته کنترل ابزار دقیق یا اتوماسیون توزیع ادامه تحصیل بدم من دانشگاه های فنلاند رو سرچ کردم ولی جایی برای پذیرش برای مقطع کارشناسی پیدا نکردم می شه کمکم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط jana نمایش پست ها
    دوست عزیز تا جایی که من می دونم در فنلاند زیر 6 جایی نیست. نمی دونم چه رشته ای رو درست داری ولی اگر برای مدیریت صنعتی میخوای اپلای کنی این ها توصیه منه:
    1 به دانشگاه های دلخواهت حتما ایمیل بزن نمرت رو بگو و بگو که دوباره امتحان داری و تاریخش رو بگو واظهار علاقه شدید کن به رشتشون و بخواه کمکت کنن که یک سال عقب نیفتی!احتمالش کمه ولی ضرر نداره.
    2 با همین نمرت شاید کشورای دیگه بتونی پس بیشتر جستجو کن
    3 اگر هدفت فقط فنلانده (چون دیدم جاهای دیگه هم پرسیدی) و مکاتباتت جواب نداد و نمره جدید زبانت هم به هیچ رشته ای نرسید (چون رشته های معدودی تا اوایل مارچ مدرک می گیرند شاید به اونها برسی) و نمی خوای یک سال صبر کنی برای university of applied science ها هم می تونی اپلای کنی چون 3 سال سابقه کار هم داری.البته اینها مستر یک ساله هستند. این هم لینک هاشون:
    http://portal.savonia.fi/amk/hakijal...s_indumana_eng
    http://www.metropolia.fi/en/apply/st...management-men
    http://www.oamk.fi/english/applicants/masters
    موفق باشی
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

Junior Member MR-Abbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering-UTM

سلام دوستان. من زیاد در مورد دانشگاه های فنلاند اطلاعات ندارم. لطف کنید بگین با این شرایط واسه فوق مهندسی شیمی از کدوم دانشگاه ها احتمال پذیرش هست؟ مرسی

لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه آزاد معدل 14.10
    آیلتس 7.0
    1 سال سابقه کار بدون بیمه.
    به هیچ یار مده خاطر و به هیچ دیار.................................. که بر و بحر فراخ است و آدمی بسیار
    "سعدی علیه الرحمه"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-Abbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من زیاد در مورد دانشگاه های فنلاند اطلاعات ندارم. لطف کنید بگین با این شرایط واسه فوق مهندسی شیمی از کدوم دانشگاه ها احتمال پذیرش هست؟ مرسی

لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه آزاد معدل 14.10
    آیلتس 7.0
    1 سال سابقه کار بدون بیمه.

اول ببین کجا ارائه میده... اینم زحمتش رو خودت باید بکشی....
    از لیست وزارت علوم استفاده کن و تک تک سر بزن به دانشگاه ها....
    هر دانشگاه ای که رنکش پایین تر باشه و آب و هواش بد تر باشه و تعداد بیشتری بگیره بیشتره احتمال قبولیت...
    موفق باشی...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام همگی خسته نباشید !!!

کسی برای IT یا Networking technology پذیرش گرفته یا کسی رو می شناسه که پذیرش گرفته باشه ؟

در ضمن راجع به دانشگاه Aalto اطلاعاتی داره ؟ یا کسی هست که اینجا پذیرش گرفته باشه !! یا دنبالش باشه !

برای معدل های پایین تر و برای رشته من چه جاهایی بهتره اقدام کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

سلام دوستان...
    من اینجا تازه عضو شدم واقعا خیلی دوست دارم این فروم رو چون در فکر این هستم که در آینده ی نزدیک محصل یکی از دانشگاه های خارج از کشور ایران باشم.
    با تحقیقاتی که در این مورد انجام دادم فنلاند رو به خاطر رایگان بودنش در نظر گرفته ام.
    من دانشجوی سال 3 رشته مکانیک سیالات دانشگاه آزاد تبریز هستم و به خاطر معافیت کفالت باید تا ترم 10 ادامه بدم (و بقیه اش مفصله...) به عبارتی بعد از 3 سال باید از کشور خارج بشم! چند تا سوال دارم:
    1- آیا تا سه سال دیگه امکان پولی شدن دانشگاه های فنلاند هست یا نه؟
    2- پذیرش در دانشگاه های فنلاند نسبت به سوئد و هلند راحت تره؟
    3- حداقل معدلی که در رشته های مهندسی باید داشته باشم چنده و آیا باید حتما مقاله یا پژوهش علمی داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)