صفحه 51 از 150 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

درود
    مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم سفارت تایید میکنه؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

بله هر مدرکی رو که وزارت خارجه تایید کنه سفارت هم تاییدش می کنه، فقط باید اصل مدارک رو هم با خودتون ببرید سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط lou_kember نمایش پست ها
    درود
    مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم سفارت تایید میکنه؟

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    بنده دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته برق - الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۳/۵ هستم. البته دیپلم و کاردانیم هم برق - الکترونیک به ترتیب با معدل های ۱۷/۵ و ۱۵ بوده.
    دارم برای تافل آماده میشم که فکر کنم حداقل ۹۰ رو میارم. ۱-۲ تا مقاله خوب تو زمینه مدیریت انرژی و انرژی های نو (تجدیدپذیر) دارم ثبت میکنم چون واقعا علاقه دارم به فعالیت تو این زمینه. دوره های آموزشی مختلفی از جمله اپراتوری پیشرفته رایانه ، AVR ، PLC رو با مدرک از سازمان فنی و حرفه ای و پارک علم و فناوری تکمیل کردم. ضمنا در زمینه نصب و عیب یابی سخت افزار هم سابقه فعالیت زیادی دارم.
    طبق تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم در کل ۳-۴ تا دانشگاه تو فنلاند تو رشته های فنی موجودند :
    1. Aalto University
    2. Tampere University of Technology
    3. Lappeenranta University of Technology
    4. Vassa
    حالا می خواستم با همفکری و راهنمایی دوستان بهترین انتخاب رو داشته باشم. علاقه شخصیم برای دوره فوق لیسانس تو زمینه های Energy Engineering یا
    Renewable and Sustainable Energies هست.
    اصلا شانسی برای پذیرش دارم و اگه دارم کجا شانسم بیشتره ؟
    با تشکر..
    علی

Junior Member

با سلام
    لیسانس مهندسی نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی معدلم 14 بوده
    gre:1200 و آیلتس 6.5 .
    یک مقاله ی ISI+ یک مقاله ی داخلی.
    توصیه نامه دو تا دارم یکی از یک پروفسور و اون یکی از یک دکتر.
    تو دوران دانشجویی 2 سال سابقه کار و TA چندین استاد در داخل دانشگاه...
    مقام سوم مسابقات soccer simulation 2D. کشوری...
    البته معدل 60 واحد آخرم حدود 16.5 و اینکه من درسم رو به دلایل شخصی 9 ترم تموم کردم ، این تاثیر منفی نداره!؟
    برام خیلی مهم هست که بتونم ارشد رو با فاند یا معادلش رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون....

Junior Member

سلام ... الان هزینه ی مهر تایید مدارک و ... توی سفارت فنلاند برای هر مهر چقدره !؟ همون حدود 45 هزار تومنه یا زیاد شده !؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط ppn نمایش پست ها
    سلام ... الان هزینه ی مهر تایید مدارک و ... توی سفارت فنلاند برای هر مهر چقدره !؟ همون حدود 45 هزار تومنه یا زیاد شده !؟
    دوست عزیز اگه صفحات مرتبط رو بخونید می بینید که این سوال بارها و بارها جواب داده شده! هزینه به ریال دریافت نمیشه! به یورو دریافت میشه و 30 یورو برای هر مهر!

Junior Member

دوستان خواهشا کمممک کنییید!!
    من رشته ام فیزیک دانشکاه سراسری خوندم,
    معدلم14
    ایلتس7
    یک مقاله isi دارم
    دو معرفی نامه از اساتید
    معدل 60 واحد اخرمم 18 هست,
    ایا میتونم از فنلاند پذیرش گیرم؟(اگر میشه چه دانشگاههایی)
    بالا بودن 60 واحد اخرم تاثیری در پذیرشم در دانشگاههای بهتر داره؟
    خواهش میکنم جواب بدید وقت داره میگذره!!!
    ویرایش توسط tahaaa : January 28th, 2013 در ساعت 05:16 PM

Junior Member

آیا برای همه دانشگاهها مدارک باید توسط سفارت فلاند تایید بشن؟یا فقط دانشگاههای تحت uaf?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط at00sa نمایش پست ها
    آیا برای همه دانشگاهها مدارک باید توسط سفارت فلاند تایید بشن؟یا فقط دانشگاههای تحت uaf?
    توی سایت UAF یه قسمتی داره که نوشته هر کشوری باید چجوری مدرکشو تایید کنه... برای دانشگاهایی که عضو UAF نیستن٬ برید توی سایت خود ِ دانشگاه٬ ببینین قسمتِ Country Specific ِش چی نوشته

دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه در رابطه با سوالی که پرسیدم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)