صفحه 51 از 164 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    دوستان کسی تا حالا تونسته واسه مستر علاوه بر شهریه رایگان یا اسکالرشیپ , کمک هزینه زندگی هم دریافت کنه ؟؟؟

ممنونم
    در رشته کامپیوتر برخی گرفته اند برای سال اول و به قرار ماهی 400 یورو. البته این رشته از اول توی سایتش نوشته بود که به احتمال زیاد اسکالرشیپ میدیم. بنابراین اگر توی رشته شما همچین خبر خوبی توی سایتش درج نشده بهش دل نبند.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان الان که واسه اپلای سایت uaf باز نیست و زمان شروع اپلای بیشتر دانشگاه های فنلاند نرسیده پس شما الان چی رو دارید میفرستید به uaf?
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها
    در رشته کامپیوتر برخی گرفته اند برای سال اول و به قرار ماهی 400 یورو. البته این رشته از اول توی سایتش نوشته بود که به احتمال زیاد اسکالرشیپ میدیم. بنابراین اگر توی رشته شما همچین خبر خوبی توی سایتش درج نشده بهش دل نبند.
    ممنون دوست عزیز

نمی دونید کدام دانشگاه ها بوده هست ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز

نمی دونید کدام دانشگاه ها بوده هست ؟؟؟

University of Eastern Finland

http://cs.joensuu.fi/impit/
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

سلام,من سوالی داشتم
    برای کدام یک از دانشگاه های TUT,LUT,VAASA لازمه که مدارک توسط سفارت هم تایید بشه؟ممنون میشم کسی کمک کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    سلام,من سوالی داشتم
    برای کدام یک از دانشگاه های TUT,LUT,VAASA لازمه که مدارک توسط سفارت هم تایید بشه؟ممنون میشم کسی کمک کنه.
    فقط LUT لازمه!

Junior Member

سلام
    تو سایت یکی از شرکت هایی که برای مهاجرت و تحصیل برای فنلاند کار میکنند خوندم برای فوق محدودیت سنی 28 و برای phd محدودیت 32 سال وجود داره
    ولی من تو خود سایت دانشگاه ها همچین چیزی ندیدم
    واقعا صحت داره ؟

Junior Member

سلام
    برای ارسال مدارک به UAF ، مدرک IElts هم حتما باید تا پایان application فرستاده بشه یا میشه دیرتر هم فرستاد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق قدرت، دانشگاه آزاد جنوب تهران

دوستان سلام.
    ممکنه راهنمایی کنید و ببینید با این شرایطی که من دارم امیدی برای اپلای کردن یا فاند گرفتن تو دانشگاه های فنلاند دارم. اگر دارم کدوم دانشگاه رو توصیه میکنید؟
    لیسانس برق دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل13.95سال 83.
    آیلتس آکادمیک 7.5، جی آر ای 305.
    5 سال سابقه کار مرتبط.
    ممنون.

Member masoud mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science, Tampere University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط yasibell نمایش پست ها
    سلام
    برای ارسال مدارک به UAF ، مدرک IElts هم حتما باید تا پایان application فرستاده بشه یا میشه دیرتر هم فرستاد؟
    ممنون
    پارسال که من تافلمو فرستادم سر یه جریانی مجبور به تماس با ای تی اس شدم و متوجه شدم که ای تی اس مدارک تافل رو به صورت الکترونیکی به یو ای اف میفرسته. یعنی روزی که درخواست من شروع به پروسس کرده بود همون روز بطور الکترونیکی به فنلاند فرستاده شده بود. اضافه میکنم این مورد فقط جهت اطلاع شما از پارسال هست. در مورد IELTS هیچ اطلاعی ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)