صفحه 7 از 164 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس

از این پس، تمامی مباحث مربوط به این موضوع را در این تاپیک مطرح بفرمایید.
    مطالب مرتبط و مفیدی که چندان قدیمی نیستند، به تدریج از تاپیک قدیمی، به اینجا منتقل خواهند شد.

با تشکر
    ویرایش توسط silence scream : January 28th, 2011 در ساعت 09:16 AM
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس

با سلام دوستان عزیزم
    یه چند سوال داشتم ممنون اگر رهنماییم کنید؟
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد با معدل 13 و ایلتس 6 و سابقه 3 سال کار را دارم . البته چند گواهینامه معتبر در باره کاربرد نرم افزارها رشته خودم دارم.

1- آیا میشه با این شرایط پذیرش گرفت؟
    2- با یکی از موسسات صحبت میکردم گفت 1 میلیون میگیره و اقدام واسم میکنه؟ می ارزه ؟
    3- آیا واسه فوق الکترونیک یا mba میشه تغییر رشته داد؟ و اینکه مدرک GMAT میخاد یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیزم
    یه چند سوال داشتم ممنون اگر رهنماییم کنید؟
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد با معدل 13 و ایلتس 6 و سابقه 3 سال کار را دارم . البته چند گواهینامه معتبر در باره کاربرد نرم افزارها رشته خودم دارم.

1- آیا میشه با این شرایط پذیرش گرفت؟
    2- با یکی از موسسات صحبت میکردم گفت 1 میلیون میگیره و اقدام واسم میکنه؟ می ارزه ؟
    3- آیا واسه فوق الکترونیک یا mba میشه تغییر رشته داد؟ و اینکه مدرک GMAT میخاد یا نه؟
    سلام دوست عزیز،

1- بله میشه، حتما به نتایج پذیرش سر بزنید و ببنید که کدام دانشگاه ها به معدل هایی در حدود معدل شما پذیرش دادند .
    2- من اگه جای شما بودم این کارا نمیکردم، یادمه برای یکی از دوستام یک موسسه میخواست یک میلیون و هفتصد هزار برای پذیرش زبان اسپانیایی بگیره ، بعد من براش انجام دادم که فقط ارسال یک کپی از پاسپورت با ایمیل بود، الانم اسپانیاست !!!!!!! (اصلا ارزش نداره )
    3- بله میشه تغییر داد، اما خوب شانس شما از افرادی با لیسانس مرتبط تر کمتر خواهد بود، تا اونجایی که من میدونم GMAT نمیخواد اما برای اطمینان به سایت رشته مورد نظر مراجعه کنید.

موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

1- بله میشه، حتما به نتایج پذیرش سر بزنید و ببنید که کدام دانشگاه ها به معدل هایی در حدود معدل شما پذیرش دادند .
    2- من اگه جای شما بودم این کارا نمیکردم، یادمه برای یکی از دوستام یک موسسه میخواست یک میلیون و هفتصد هزار برای پذیرش زبان اسپانیایی بگیره ، بعد من براش انجام دادم که فقط ارسال یک کپی از پاسپورت با ایمیل بود، الانم اسپانیاست !!!!!!! (اصلا ارزش نداره )
    3- بله میشه تغییر داد، اما خوب شانس شما از افرادی با لیسانس مرتبط تر کمتر خواهد بود، تا اونجایی که من میدونم GMAT نمیخواد اما برای اطمینان به سایت رشته مورد نظر مراجعه کنید.

موفق باشید.
    ممنون

جناب مک کارتی. من با توجه دانشگاههای فنلاند میشه بدون GMAT واسه MBA پذیرش گرفت؟

ایا رشته INTERNATIONAL BUSINESS در دانشگاه VASSA از دروس و رشته های MBA هست؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ممنون

جناب مک کارتی. من با توجه دانشگاههای فنلاند میشه بدون GMAT واسه MBA پذیرش گرفت؟

ایا رشته INTERNATIONAL BUSINESS در دانشگاه VASSA از دروس و رشته های MBA هست؟
    با سلام،
    بهتر بود سوالتون را در انجمن Vaasa یا مدارک فنلاند میپرسیدین(یا رشته ها و دانشگاه ها در فنلاند)، به هر حال امیدوارم که منتقل شه،
    در رشته های مدیریت جایی را ندیدم که GMAT بخواد، (حداقل من ندیدم).
    چون رشته ام مدیریت نیست بهتره نظر قطعی ندم اما این رشته را بررسی کردم و به MBA نزدیک بود(فقط نظر منه) و GMAT هم نمیخواست.
    بهتره حتما یه سر به قسمت ساختار رشته بزنید و خودتون مقایسه کنید.

موفق باشید.

سلام بچه ها
    مرسی بخاطر اطلاعاتی که به ما ها میدین.
    من دارم مترجمی زبان انگلیسی می خونم.
    می خوام واسع فوق لیسانس فنلاند اقدام کنم.
    رشته خودم رو نمی خوام ادامه بدم چون ایلسم می دونم بالای 6.5 نمیشه.
    سابق کار هم دارم 4-5 سال.
    به رشته های مربوط به Commmerce و Business علاقه دارم. اما می دونم موقعیت کار توی این رشته ها واسه جهان سومی ها کمه. واسه همین چیزی می خوام بخونم که بشه باهاش کار کرد.چون قصد موندن دارم.
    به نظر شما چه رشته ای امکان پذیرشم بیشتره و کدام دانشگاه؟ من رشته ها و دانشگاها رو یه نگاه کردم تو سایت admission هم ثبت نام کردم.
    ولی این اطلاعات واسه 2012 می خوام.
    راهنمایی شما خیلی کمکم می کنه.
    بهترین آرزوهارو براتون دارم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam 1364 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    مرسی بخاطر اطلاعاتی که به ما ها میدین.
    من دارم مترجمی زبان انگلیسی می خونم.
    می خوام واسع فوق لیسانس فنلاند اقدام کنم.
    رشته خودم رو نمی خوام ادامه بدم چون ایلسم می دونم بالای 6.5 نمیشه.
    سابق کار هم دارم 4-5 سال.
    به رشته های مربوط به Commmerce و Business علاقه دارم. اما می دونم موقعیت کار توی این رشته ها واسه جهان سومی ها کمه. واسه همین چیزی می خوام بخونم که بشه باهاش کار کرد.چون قصد موندن دارم.
    به نظر شما چه رشته ای امکان پذیرشم بیشتره و کدام دانشگاه؟ من رشته ها و دانشگاها رو یه نگاه کردم تو سایت admission هم ثبت نام کردم.
    ولی این اطلاعات واسه 2012 می خوام.
    راهنمایی شما خیلی کمکم می کنه.
    بهترین آرزوهارو براتون دارم.
    متاسفانه خیلی رشته های زیادی نیست که بتونید توش پذیرش بگیرید به غیر از رشته های مرتبط به رشته ی خودتون....
    برای رشته های بیزینسی که کار زیاده اما خیلی سخته بتونید بیزینس پذیرش بگیرید...
    میتونید از لیسانس شروع کنید و یا اینکه با پذیرش مرتبط با رشته ی خودتون برید فنلاند و اونجا تلاش کنید برای یه رشته ی دیگه...
    اگه هدفتون ادامه تحصیل نیست میتونید همچنین تلاش کنید که با ویزای کاری برید که موضوع بحث این فروم نیست....
    در کل بعضی از دانشگاه ها (خودتون باید بگردید) هستن که یه سری رشته ارائه میدن که فقط برای اپلای لیسانس داشتن کافیه.... میتونید اون ها رو هم پیدا کنید و شانستون رو امتحان کنید...
    موفق باشید..
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions

سلام به همه گلای فنلاند
    یه سوال
    من یه رشته رو می خوام اقدام کنم همه مدارکم کامله و سی وی نسبتا خوبی دارم خواستم بدونم اون دانشگاه 6.5 آیلس می خواد من 6 دارم چقدر احتمال داره اصلا چک نکنند و رد بشم
    ممنون از راهنمائیتون

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    من یه رشته رو می خوام اقدام کنم همه مدارکم کامله و سی وی نسبتا خوبی دارم خواستم بدونم اون دانشگاه 6.5 آیلس می خواد من 6 دارم چقدر احتمال داره اصلا چک نکنند و رد بشم
    سلام،
    من چون خودم شرایط مشابه شما رو دارم تجربم رو میگم خدمتتون. دانشگاه Aalto بی درنگ !! پرونده ی منو به خاطر 2 نمره تافل کمتر کنار گذاشت، هر چی هم چونه زدیم فایده نداشت و اینکه هلسینکی هم گفت احتمال حذف شدنت زیاده اما تو بعضی موارد کمیته انتخاب رو بعضی از Requirement ها ممکنه خیلی حساس نباشند. مسئله اینجاست که تو بعضی موارد پرونده قبل از اینکه به دست کمیته انتخاب برسه requirement هاش چک میشه و اگه ناقص باشه ممکنه مدارک اصلا به مرحله ی بعدی نرسه.

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

اساسا نمره زبان شرط محسوب میشه نه امتیاز
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)