صفحه 8 از 164 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1631

موضوع: مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس

سلام دوستان
    در صفحه اطلاعات کشور فنلاند خوندم که دانشگاه امتحان ورودی دارند ، سوالم اینه که
    ۱- اگه برای مستر بخوام پذیرش بگیرم باید در امتحان ورودی شرکت کنم؟
    ۲- ضمن اینکه دانشگاه آزاد معدل ۱۳.۹۶ لیسانس نرم افزار کامپیوتر ،شانسی برای پذیرش دارم ؟
    ۳- آیا GRE هم علاوه بر IELTS لازمه ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس

پاسخ پرسش یکم:
    خیر! برای فوق لیسانس امتحان ورودی ندارد! برای لیسانس چرا...
    پرسشهای بعدی رو هم مرحمت بفرمایید در تاپیکهای خودشون مطرح کنید (البته بعد از اینکه جستجو کردید و پاسختون رو پیدا نکردید)

حتما توجه داشته باشی، قبل از ارسال مطلب، مطالب قبلی رو بخوبی بگردید، که از قوانین انجمن تخطی نفرمایید.

از همکاریتونف پیشاپیش سپاسگزارم

پ.ن. اون صفحه ای که می فرمایید منظورتون کجاست!؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها

سلام دوستان
    از زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه های LUT و Jyvaskyla خبر دارید ؟
    ( امیدوارم جناب مدیر پست رو پاک نفرمایند چون جواب در فروم نیست و اگر باور ندارید سرچ کنید !!! )

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه های LUT و Jyvaskyla خبر دارید ؟
    ( امیدوارم جناب مدیر پست رو پاک نفرمایند چون جواب در فروم نیست و اگر باور ندارید سرچ کنید !!! )
    سلام؛

نتایج معمولا اواسط اردیبهشت تا اوایل خرداد اعلام میشه و تاریخ دقیقی نداره؛

اگر به نتایج پذیرش فنلاند مراجعه کنید تا حدودی تاریخ اعلام نتایج قابل حدس زدن هست؛

موفق باشید؛

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    سلام؛

نتایج معمولا اواسط اردیبهشت تا اوایل خرداد اعلام میشه و تاریخ دقیقی نداره؛

اگر به نتایج پذیرش فنلاند مراجعه کنید تا حدودی تاریخ اعلام نتایج قابل حدس زدن هست؛

موفق باشید؛
    دستت درد نکنه
    خوب تقریبا دو ماه تا دو ماه و نیم
    بعدش اگه ریجکت کنند هم با ایمیل اطلاع می دهند یا فقط پذیرفته شده ها رو مطلع می کنند ؟
    ای بابا :دی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

دوستان ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه
    من مدارکمو برایtut در دو رسته پست کردم که مقصد یکی International Office و اون یکی دپارتمان بود و من چون میخواستم با یک بسته بفرستم زنگ زدم بهشون که گفتن به International Office پست کن ما خودمون میفرستیم براشون. حالا از International Office ایمیل زدن که مدارک شما برای فلان رشته به دست ما رسیده ولی از رشته دوم خبری نیست. من ایمیل زدم ولی جواب ندادن. الان من چیکار کنم؟ به نظر شما مدارک دومم میرسه به دست دپارتمان؟؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه
    من مدارکمو برایtut در دو رسته پست کردم که مقصد یکی International Office و اون یکی دپارتمان بود و من چون میخواستم با یک بسته بفرستم زنگ زدم بهشون که گفتن به International Office پست کن ما خودمون میفرستیم براشون. حالا از International Office ایمیل زدن که مدارک شما برای فلان رشته به دست ما رسیده ولی از رشته دوم خبری نیست. من ایمیل زدم ولی جواب ندادن. الان من چیکار کنم؟ به نظر شما مدارک دومم میرسه به دست دپارتمان؟؟
    با سلام،

من فکر میکنم که میرسه (دریافت ایمیل تایید برای بعضی از رشته ها زمان بره )، اما شما اگه نگران هستی بهتره تلفی (نه ایمیل) براشون توضیح بدی تا همون موقع کارتون را حل کنند.

دوستان بنده (فکر کنم) در پستی گفتم که امکان مطاحبه کم هست، باید اطلاع بدم که خودم به مصاحبه دعوت شدم (دانشگاه Oulu) پس این امکان وجود داره و خیلی کم هم نیست.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ITU, Satellite Communication and Remote Sensing

با عرض سلام و تبریک سال جدید حضور همه دوستان،

من تقریبا همه مباحث مربوط به فنلاند و نروژ رو خوندم اما یه مشکل پیش اومده برام. من بنا به دلایل خانوادگی که اصلا هم نمیشه تغییرشون داد باید تا دیماه از ایران خارج بشم. اواخر خرداد قراره IELTS بدم. اما متاسفانه اونطوری که من متوجه شدم پذیرش این دو کشور برای فوق لیسانس فقط برای ترم پاییز هست. می خواستم دوستان راهنماییم کنن و اگه راه حلی به ذهنشون میرسه بهم بگن. آیا دانشگاهی هست که برا ترم بهار هم پذیرش بده؟ اگر نه آیا راهی هست که زودتر به فنلاند بشه رفت و از ترم بعد (پاییزی) شروع به تحصیل کرد؟

با تشکر.

سلام دوستان
    راستش من در زمینه تحصیل در فنلاند مشغول تحقیق بودم و در مورد نمره زبان سوالی داشتم
    دوستان نمره آیلس آکادمیک که نیاز هست باید در هر 4 مهارت باشه مثلا جایی که نمره 6 نیاز هست باید در هر 4 مهارت این نمره را داشته باشیم یا منظور نمره مجموعه ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من در زمینه تحصیل در فنلاند مشغول تحقیق بودم و در مورد نمره زبان سوالی داشتم
    دوستان نمره آیلس آکادمیک که نیاز هست باید در هر 4 مهارت باشه مثلا جایی که نمره 6 نیاز هست باید در هر 4 مهارت این نمره را داشته باشیم یا منظور نمره مجموعه ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    وقتی میگن نمره شش آیلتس یعنی باید نمره کل حداقل شش یاشه. بعضی دانشگاهها نمره کمینه برای مهارتها رو هم تعیین میکنن. مثلا دانشگاه واسا نمره کل شش میخواد و هیچ مهارتی نباید کمتر از پنج و نیم باشه. دوست عزیر به این نکته توجه کن بیشتر دانشگاههای فنلاند نمره شش و نیم میخوان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)