صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: شرايط بازپس گيري (withdraw ) مقاله در مجلات ISI

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض شرايط بازپس گيري (withdraw ) مقاله در مجلات ISI

سلام
    آيا از دوستان هستند كساني كه مقاله اي رو پس گرفته باشند؟ در جستجوها مطلب جامعي مبني بر شرايط پس گرفتن مقاله پيدا نكردم. مي خواستم بدونم كه آيا اگر تنها در email اعلام به اين موضوع كنم كه مي خوام مقاله رو withdraw كنم آيا كافي هست؟ و اگه جواب email رو ندن ديگه چون بهشون اعلام كردم ميتونم بفرستم به ژورنال ديگه اي؟ در سايت مجله توضيحي راجع به شرايط بازپس گيري ننوشته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرايط بازپس گيري (withdraw ) مقاله در مجلات ISI

باز پس گیری مقاله در صورتی که ارسال از طریق سایت انجام شود بسار ساده است. در یکی از مواردی که برای یکی از مجلات IEEE فرستاده بودم و بعد از مدتی بعلت تکمیل کردن نتایج پس گرفتم، هنوز سابقه مرا نگه داشته است.

Junior Member

you have to first preprare a letter to the Editor to withdraw your manuscript.
    send this email to Editor
    if you did not get any email back contact the publisher customer service and they will follow up and withdraw for you, sometimes in few minutes

best
    K1

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli نمایش پست ها
    سلام
    آيا از دوستان هستند كساني كه مقاله اي رو پس گرفته باشند؟ در جستجوها مطلب جامعي مبني بر شرايط پس گرفتن مقاله پيدا نكردم. مي خواستم بدونم كه آيا اگر تنها در email اعلام به اين موضوع كنم كه مي خوام مقاله رو withdraw كنم آيا كافي هست؟ و اگه جواب email رو ندن ديگه چون بهشون اعلام كردم ميتونم بفرستم به ژورنال ديگه اي؟ در سايت مجله توضيحي راجع به شرايط بازپس گيري ننوشته اند.

درود
    من یک مقاله رو که جواب داوریش چند ماه بعد از ارسال ما هنوز نیومده بود بازپس گرفتم. روند کار همون طور که دوستمون فرمودند ارسال یک ایمیل به ادیتور و حتی الامکان بیان یک دلیل برای انجام این کار هست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

میتونی از طریق ایمیل اطلاع بدی و قطعا اونا میپذیرن ولی اگه بعدا بخوای به اون ژورنال مقاله بفرسی این کارو نکن چون دیگه اهمیتی به کارت نخواهند داد.

سلام دوستان من مدت یک ماه بیست روز است که مقاله ای رو باسه یه ژورنال فرستادم اما همچنان در مرحله awaiting assignment هست. داوری باسش معرفی نکردند. چند بار هم به ادیتور ایمیل زدم هیچ جوابی نمیده چه کار باید کنم.؟ کسی فرمت نامه withdraw مقاله رو داره
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدت یک ماه بیست روز است که مقاله ای رو باسه یه ژورنال فرستادم اما همچنان در مرحله awaiting assignment هست. داوری باسش معرفی نکردند. چند بار هم به ادیتور ایمیل زدم هیچ جوابی نمیده چه کار باید کنم.؟ کسی فرمت نامه withdraw مقاله رو داره
    ممنون
    To whom it may concern
    My article entitled "XXXXXX" has been submitted to your journal. I would like to withdraw this article from the journal.
    I am looking forward to hearing from you as soon as you can
    Regards - Your name
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام بعد از اینکه ایمیل دادم که به علت انتخاب نکرن داور باسه مقاله من مقاله رو ویدرا می کنم. فرداش یه داور انتخاب کردن.!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Impact Factor مجلات ISI

سلام دوستان
    من در همایش بین المللی معماری شهرمصدر که توسط دانشگاه آزاد برگزار شد شرکت کرده بودم
    بعد از من خواستند که در صورت تمایل حدود یه تومن بدم تامقاله م رو در یه مجله isi چاپ کنن
    متعهد شدند که مقاله در لیست سیاه وزارت علوم نیست.
    ولی الان که چک میکن در لیست سیاهه
    چجوری میتونم شکایت کنم و پولم رو پس بگیرم؟ به کدوم ارگان باید مراجعه کنم؟
    Cumhuriyet Science Journal

ISSN: 1300-1949

Junior Member

با سلام،
    اگه مقاله ای رو withdraw کنیم و بدون اینکه جوابی به ایمیل بدن بعد از گذشت چند روز دوباره مقاله رو با تغییر عنوان مقاله و تغییر جزئی در اسامی و تغییر corresponding autor به همون ژورنال بفرستیم مشکلی به وجود میاد؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)