صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 126 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

سلام دوستان من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و در رشته گرافیک گرایش تصویرسازی مدرک لیسانسم و الان قصد ادامه تحصیل دارم نمیدونم کدوم کشور راحتتر میتونم اقدام کنم دوست دارم در رشته گرافیک و یا تصویرسازی مجدد تحصیل کنم بنده 36 سال سن دارم و 15 سال فعالیت در زمینه گرافیکی اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنونم

Junior Member

سلام دوستان عزیز لطفا کسانی که در مورد پذیرش دانشگاه FH Carlsruhe اطلاعات مفید دارند بگن و اینکه شرایط من فعلی من دیپلم رشته کامپیوتر سال 93 هستم کاردانی به دلیل شخصی مجبور به ترک دانشگاه دانشگاه شدم خدمت سربازی رو تموم کردم الان 23 سالمه برای تخصیل در آلمان از اول مهر 97 کلاس زبان آلمانی ثبت نام کردم همینطور الان درحال یادگیری تعمیرات موبایل و برنامه نویسی اندروید هستم و سابقه 1 سال کار در شرکت اسنپ فود در بخش کال سنتر دارم و همچنان مشغول به کارم و زبان انگلیسی با مدرک تا سطح متوسطه یاد گرفتم از نظر اسپیک هم مشکلی ندارم لطفا با توجه به شرایط فعلی من میتونم برای دانشگاه های FH آلمان برای Bachelor درخواست بدم طی بررسی هایی که خودم از سایت Daad انجام دادم شهر Carlsruhe رشته علوم کامپیوتر که رشته تحصیلی و کاری من هستش رو داره یا هر شهر دیگه ای خیلی برام فرقی نمیکنه چون قصد تحصیل و بعد از اون اقامت دائم دارم میخوام درخواست بدم منتها نمیدونم از کجا باید شروع کنم یا اصن واجد شرایط درخواست هستم و اینکه برای درخواست باید به ترتیب چه مدارکی ارسال کنم تا مورد تایید باشه و اینکه آیا نیازی هست تا با یکی از اساتید دانشگاه در ارتباط باشم؟

پیش فرض چگونگی پذیرش از کالج کانادا

سلام. خسته نباشید. لیسانس نرم افزار و ارشد مدیریت اجرایی دارم. تخصص و سابقه کارم در زمینه تحلیل سیستم هست. می خواستم ببینم چطوری می تونم پذیرش کالج از کاناادا رو بگیرم. و در چه رشته ای. رشته ای که مربوط به کارم باشه یا اینکه MBA

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چگونگی پذیرش از کالج کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_bgi نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. لیسانس نرم افزار و ارشد مدیریت اجرایی دارم. تخصص و سابقه کارم در زمینه تحلیل سیستم هست. می خواستم ببینم چطوری می تونم پذیرش کالج از کاناادا رو بگیرم. و در چه رشته ای. رشته ای که مربوط به کارم باشه یا اینکه MBA
    این تاپیک را مطالعه کنید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...A7%D8%AF%D8%A7

Junior Member

سلام، 32 سال، فارغ التحصیل ارشد ادبیات انگلیسی
    برای اپلای در کالجی در کانادا تو رشته طراحی گرافیک میخوام اقدام کنم.

• Grade 12 English at the C or U level
    • Grade 11 Math at the C, U or M level
    • اینها جزو ملزوماتش هستند. آیا معادلشون همون پیش دانشگاهی خودمونه؟

سلام
    ببخشید که اینجا مطرح می کنم
    من پایه دهم هستم و از الان می خواستم برای بورسیه kgsp مقطع لیسانس رزومه جمع کنم
    رشتم ریاضیه و میخام مهندسی کامپیوتر - نم افزار بخونم ..
    به انگلیسی مسلطم ولی هنوز تافل یا ایلتس ندارم
    کسی هست بتونه کمکم کنه؟

یا اینکه تاپیک مناسب منو منتقل کنه ؟

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)