صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : اپلای برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir111 نمایش پست ها
    اولش نوشته هیچ شرط معدلی برای رسیدن به بورس تحصیلی نداره بعدش نوشته فاکتورهایی مثل توصیه نامه مقاله نمرات و... بالاخره نمره تو بورس تاثیر داره یا نه راهنمایی کنید
    خب معدل که نمیشه تاثیر نداشته باشه!ولی هیچ مینیممی براش نذاشته.خیلی از دانشگاه ها این کار رو می کنن.مثلا ممکنه یکی معدلش ضعیف باشه ولی نمره تافل.satوریکام هاش انقدر قوی باشه که نمره کمش رو پوشش میده.دانشگاه هایی که نمره میزارن زیر اون معدل رو برای بورسیه قبول نمی کنن.ولی اینجور دانشگاه ها نه!جالبه که گفته هرکس اپلای میکنه خود به خود برای بورسیه اسمش در نظر گرفته میشه!

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Fontys university of applied science

شرایط المان هم لطفا در نظر بگیرید...
    واقعا با این وضعیت سیاسی و با پیشینه racism در المان به نظر شما میشه به مدت 4 سال اونجا درس خوند و زندگی کرد؟
    لطفا در مورد کشور های دیگه نیز صحبت کنید...

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan74 نمایش پست ها
    واقعا با این وضعیت سیاسی و با پیشینه racism در المان به نظر شما میشه به مدت 4 سال اونجا درس خوند و زندگی کرد؟
    بابا این قدر نرفته نسبت به کشورهای اروپایی و المان و فرانسه قضاوت نکنید.
    من خودم سر این مساله خیلی تحقیق کردم.
    به هیچ وجه این طور نیست . اینا یه کم سرد هستند ولی کلا با همه و با خودشون هم سرد هستند.
    حالا یکی دوتاشون این طوری هستند و شما مواردی رو دیدید، این قدر بد نگید و کلی حرف نزنید.
    و مطمئنا از ما ایرانی ها نژاد پرست تر نیستند. این رو مطمئن باشید.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

تجربه زندگی من نشون میده که آلمانها الان خیلیی با گذشته فرق کردند ! من که تا حالا چیزی از نژادپرستی در آلمان ندیدم (100% هنوز هستند کسانی که نژاد پرستن و ... ولی مسئله اینکه این افراد اغلیت کشور رو تشکیل می دهند و در آلمان کسی جرات بی احترامی به کس دیگه ای رو نداره. تا جایی که من دیدم ملت ما خیلی نژادپرست تر هست و نمونش هم همین رفتار مردم با افغانی ها هست ! ) در کل نمی خوام با کسی موافقت یا مخالفت کنم ولی به عنوان کسی که در آلمان درس خونده و کار کرده این رو می گم که شرایط آلمان امروز خیلی متفاوت با شنیدههای گذشته ما هست ! نمونه اش هم تغییر قانون اقامت برای فارق التحصیلان خارجی و ترغیب آنها به ماندن و زندگی در آلمان هست.

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بابا این قدر نرفته نسبت به کشورهای اروپایی و المان و فرانسه قضاوت نکنید.
    من خودم سر این مساله خیلی تحقیق کردم.
    به هیچ وجه این طور نیست . اینا یه کم سرد هستند ولی کلا با همه و با خودشون هم سرد هستند.
    حالا یکی دوتاشون این طوری هستند و شما مواردی رو دیدید، این قدر بد نگید و کلی حرف نزنید.
    و مطمئنا از ما ایرانی ها نژاد پرست تر نیستند. این رو مطمئن باشید.
    ببینید من یکی از فامیلامون موقع جنگ ایران عراق اونجا پناهنده سیاسی شد و بعد از اینکه اونجا تو رشته الکترونیک لیسانسش رو گرفت. هیچ جا بهش کار ندادن و مخصوصا بعد از یکی شدن المان شرقی و غربی کلا امید کار کردن در رشته تخصصی خودشو از دست داد الانم یه مغازه زده و داره اونجا کار میکنه...
    برای اینه که من خودم یه مقدار نگرانم در این ارتباط... البته ممکنه به دلیل پناهنده شدن سیاسیش هم باشه...
    ولی شما کسی رو دیدید که اونجا رفته باشه و بعد از گرفتن لیسانسش به راحتی تونسته باشه برای کشور های دیگه اقدام کنه یا تو المان کار کنه.
    راستیتش رو بگم اطلاعاتم خیلی کامل نیست در این باره...
    ممنون

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    تجربه زندگی من نشون میده که آلمانها الان خیلیی با گذشته فرق کردند ! من که تا حالا چیزی از نژادپرستی در آلمان ندیدم (100% هنوز هستند کسانی که نژاد پرستن و ... ولی مسئله اینکه این افراد اغلیت کشور رو تشکیل می دهند و در آلمان کسی جرات بی احترامی به کس دیگه ای رو نداره. تا جایی که من دیدم ملت ما خیلی نژادپرست تر هست و نمونش هم همین رفتار مردم با افغانی ها هست ! ) در کل نمی خوام با کسی موافقت یا مخالفت کنم ولی به عنوان کسی که در آلمان درس خونده و کار کرده این رو می گم که شرایط آلمان امروز خیلی متفاوت با شنیدههای گذشته ما هست ! نمونه اش هم تغییر قانون اقامت برای فارق التحصیلان خارجی و ترغیب آنها به ماندن و زندگی در آلمان هست.
    یعنی الان شما اونجا به هیچ مشکلی بر نخورید و راضی هستید از رفتنتون به المان؟
    میتونم بپرسم در کدوم دانشگاه درس خوندید؟
    ممنون

ببینید من یکی از فامیلامون موقع جنگ ایران عراق اونجا پناهنده سیاسی شد و بعد از اینکه اونجا تو رشته الکترونیک لیسانسش رو گرفت. هیچ جا بهش کار ندادن و مخصوصا بعد از یکی شدن المان شرقی و غربی کلا امید کار کردن در رشته تخصصی خودشو از دست داد الانم یه مغازه زده و داره اونجا کار میکنه...
    برای اینه که من خودم یه مقدار نگرانم در این ارتباط... البته ممکنه به دلیل پناهنده شدن سیاسیش هم باشه...
    ولی شما کسی رو دیدید که اونجا رفته باشه و بعد از گرفتن لیسانسش به راحتی تونسته باشه برای کشور های دیگه اقدام کنه یا تو المان کار کنه.
    راستیتش رو بگم اطلاعاتم خیلی کامل نیست در این باره...
    ممنون
    شما شرایط کسانی که با پناهنده شدن در آلمان زندگی می کنند رو نباید با کسانی که برای ادامه تحصیل به آلمان می روند مقایسه کنید. من خیلی دانشجوهای خارجی (چه ایرانی چه غیر ایرانی) رو دیدم که حتی در زمان تحصیل کار دانشجویی در دانشگاه یا شرکتی بیرون دانشگاه پیدا کرده اند. البته باز هم نباید فکر کنید هر کسی که وارد آلمان شد می تونه راحت کار پیدا کنه ! ولی این رو بگم اینجا کسانی که زحمت می کشند موفق هستند، چون اینجا بحث پارتی بازی و .... برای کار یا ادامه تحصیل نیست و باید زحمت کشید تا موفق شد.

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    شما شرایط کسانی که با پناهنده شدن در آلمان زندگی می کنند رو نباید با کسانی که برای ادامه تحصیل به آلمان می روند مقایسه کنید. من خیلی دانشجوهای خارجی (چه ایرانی چه غیر ایرانی) رو دیدم که حتی در زمان تحصیل کار دانشجویی در دانشگاه یا شرکتی بیرون دانشگاه پیدا کرده اند. البته باز هم نباید فکر کنید هر کسی که وارد آلمان شد می تونه راحت کار پیدا کنه ! ولی این رو بگم اینجا کسانی که زحمت می کشند موفق هستند، چون اینجا بحث پارتی بازی و .... برای کار یا ادامه تحصیل نیست و باید زحمت کشید تا موفق شد.
    مرسی ممنون از راهنمایی هاتون...حتما المان رو چک میکنم
    دانشگاه یا دانشگاه های دیگری تو کشور های دیگه هم میشناسید که بشه برای لیسانس اونجا درس خوند و از لحاظ علمی خوب باشند ولی هزینه هاشون خیلی زیاد نشه؟

مرسی ممنون از راهنمایی هاتون...حتما المان رو چک میکنم
    دانشگاه یا دانشگاه های دیگری تو کشور های دیگه هم میشناسید که بشه برای لیسانس اونجا درس خوند و از لحاظ علمی خوب باشند ولی هزینه هاشون خیلی زیاد نشه؟
    اتریش هم بد نیست ولی واقعیتش تا حالا هیچ کشوری رو ندیدم که دانشگاههاش و سطح زندگیش در سطح آلمان باشه ولی قیمتش برابر یا پایین تر از آلمان باشه ! حتی دانشگاههای اتریش هم اکثرا گرون تر از دانشگاههای آلمان هستند.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

مرسی ممنون از راهنمایی هاتون...حتما المان رو چک میکنمدانشگاه یا دانشگاه های دیگری تو کشور های دیگه هم میشناسید که بشه برای لیسانس اونجا درس خوند و از لحاظ علمی خوب باشند ولی هزینه هاشون خیلی زیاد نشه؟
    سلام.برای فنلاند و نروژ هم میتونین اقدام کنین که خرج تحصیل نداره ولی خرج زندگی بالاست بخصوص نروژ.از لحاظ بار علمی هم خوب هستند بخصوص که چند تا از پلی تکنیک هاش با دانشگاه های امریکا در ارتباطن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)