صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    برای پذیرش از دانشگاههای آلمان باید دوره پیش دانشگاهی رو هم گذرانده باشید ! برای سوئیس رو هم از انجمن مربوطه باید سئوال کنید.
    کلا کدوم کشور های اروپایی میشه با دیپلم رفت؟کانادا،استرالیا یا نیوزلند چطور؟اصلا با دیپلم کجا میشه رفت؟!
    ​ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreaming نمایش پست ها
    کلا کدوم کشور های اروپایی میشه با دیپلم رفت؟کانادا،استرالیا یا نیوزلند چطور؟اصلا با دیپلم کجا میشه رفت؟!
    ​ممنون
    http://en.wikipedia.org/wiki/Community_college
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

سلام من 34سالمه بنا به دلایلی با وجود اینکه علاقمند به ادامه تحصیل بودم ولی تاالان نتونستم ولی الان خیلی مشتاق وآماده هستم واسه تحصیل توی اروپا تا39سالگی فوق لیسانسمو بگیرم 40میلیون سرمایه دارم دیپلم ریاضی فیزیک معدل 15 پیش معدل لطفامنوراهنمایی کنین که با توجه به سن وشرایطم کدوم کشور ورشته به دردم میخوره ؟ازطریق موسسات اقدام کنم یاخودم ممنون

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danial2013 نمایش پست ها
    سلام من 34سالمه بنا به دلایلی با وجود اینکه علاقمند به ادامه تحصیل بودم ولی تاالان نتونستم ولی الان خیلی مشتاق وآماده هستم واسه تحصیل توی اروپا تا39سالگی فوق لیسانسمو بگیرم 40میلیون سرمایه دارم دیپلم ریاضی فیزیک معدل 15 پیش معدل لطفامنوراهنمایی کنین که با توجه به سن وشرایطم کدوم کشور ورشته به دردم میخوره ؟ازطریق موسسات اقدام کنم یاخودم ممنون
    با این شرایط سنی بهتره اول با سفارت چک کنید که برای ویزا به مشکل بر نخورید. چون مثلا برای آلمان ممکنه بتونید پذیرش بگیرید ولی ویزا رو ریجکت میشید. ولی برای جایی مثل اتریش کمی شانستون بهتر هست.

سلام من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم از دانشگاه آزاد و میخوام لیسانس از دانشگاه انگلیسی زبان داشته باشم. چون واسه استخدام ازم مدرک از دانشگاه انگلیسی زبان میخوان. دانشگاهی هست که حاضر باشه با تطبیق واحد و حد اکثر 1 ترم درس خوندن به من لیسانس رشته خودم یا رشته نزدیک بهم بده؟ مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست و میتونم امتحان ورودی پاس کنم. ترجیحا دنبال کشوری میگردم که آسون ویزا بده. نمی دونم این چیزی که من میخوام شدنیه یا نه . ممنون میشم کسی اگه میدونه کمک کنه.معدل لیسانسم بالای 16 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahziar3025 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم از دانشگاه آزاد و میخوام لیسانس از دانشگاه انگلیسی زبان داشته باشم. چون واسه استخدام ازم مدرک از دانشگاه انگلیسی زبان میخوان. دانشگاهی هست که حاضر باشه با تطبیق واحد و حد اکثر 1 ترم درس خوندن به من لیسانس رشته خودم یا رشته نزدیک بهم بده؟ مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست و میتونم امتحان ورودی پاس کنم. ترجیحا دنبال کشوری میگردم که آسون ویزا بده. نمی دونم این چیزی که من میخوام شدنیه یا نه . ممنون میشم کسی اگه میدونه کمک کنه.معدل لیسانسم بالای 16 هست
    فکر نمی کنم هیچ دانشگاهی فقط به شما 1 ترم بده ! حتی اگر معادل هم بشه حداقل 1-2 سال واحد می دهند. به نظر من با توجه معدلتون بهتره برای ارشد به زبان انگلیسی اقدام کنید که هم مدرکتون با ارزشتر خواهد بود و هم شانس کار پیدا کردن شما بالاتر میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم هیچ دانشگاهی فقط به شما 1 ترم بده ! حتی اگر معادل هم بشه حداقل 1-2 سال واحد می دهند. به نظر من با توجه معدلتون بهتره برای ارشد به زبان انگلیسی اقدام کنید که هم مدرکتون با ارزشتر خواهد بود و هم شانس کار پیدا کردن شما بالاتر میره.
    آخه نمی خوام وقت و پول طلف کنم. برای کار لیسانس و فوق فرقی نداره . بیشتر زمان مهمه برام

نقل قول نوشته اصلی توسط mahziar3025 نمایش پست ها
    آخه نمی خوام وقت و پول طلف کنم. برای کار لیسانس و فوق فرقی نداره . بیشتر زمان مهمه برام
    ببنید این که شما چه شرایطی رو دوست دارید بوجود بیاد یه بحثه و اینکه شرایط واقعی چی هست یه بحث دیگه. همونطور که گفتم شرایطی که شما می خواید چندان عملی نیست.

سلام و خسته نباشین
    من ۳۵ سالمه و بیشتر از ۱۰ سال از لیسانس حسابداریم (شهید بهشتی) میگذره و توی این مدت هم چندان کار حسابداری نکردم. الان میخوام برای لیسانس همین رشته دوباره اقدام کنم آلمان، باتوجه به سنم و فاصله لیسانسم تا الان شانسی برای پذیرش دارم؟ مشگل ویزا رو ممکنه بتونم حل کنم. بلژیک چطور؟
    ممنونم

Junior Member

سلام. میخواستم بپرسم برای پذیرش مقطع لیسانس شرایط سنی اهمیت داره؟ برای یکی از دوستانم که بیست و هفت سالشه و به تازگی مدرک کاردانی گرفته، شانسی داره بتونه تو مقطع لیسانس پذیرش و ویزا بگیره؟ اگه کشوری هست که شرایط سنی کمتر اهمیت داره بهم بگین خیلی ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)