صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

سلام.ببخشید من میخواستم برا لیسانس بورسیه بشم.اما نمیدونم باید دقیقا چکار کنم.
    الان پیش ریاضی هستم معدل کتبی دیپلم شد 15.37معدل کل شد 17.
    چجور باید بورسیه بگیرم؟میخوام برم کانادا یا امریکا مهندسی هوافضا بخونم.
    لطفا کمک کنید.
    میخوام ببینم اگه میتونم بورسیه بگیرم کنکورو رها کنم برم دنبال تافل.
    خیلی ممنون بای

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolvampire نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من میخواستم برا لیسانس بورسیه بشم.اما نمیدونم باید دقیقا چکار کنم.
    الان پیش ریاضی هستم معدل کتبی دیپلم شد 15.37معدل کل شد 17.
    چجور باید بورسیه بگیرم؟میخوام برم کانادا یا امریکا مهندسی هوافضا بخونم.
    لطفا کمک کنید.
    میخوام ببینم اگه میتونم بورسیه بگیرم کنکورو رها کنم برم دنبال تافل.
    خیلی ممنون بای
    دوست خوب
    ضمن تبریک باید حضور شما در فروم
    برای لیسانس تعداد بسیار کمی کشورها مثل چین ژاپن روسیه و ... بورس تحصیلی می دهند ولی به کسانی که معدل بسیار بالا دارند واقع بینانه شما پذیرفته نمی شوید
    انشاله بعد از گرفتن لیسانس از دانشگاه های سراسری با معدل خوب برای فوق لیسانس اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : اپلای برای لیسانس

سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی یکی از شهرستان ها هستم.متاسفانه علی رغم سوابق تحصیلی عالی که در دوره دبیرستان داشتم ( معدل کل دبیرستان 19.33 دیپلم ریاضی فیزیک) به خاطر مشکلاتی که در دوره کارشناسی داشتم تونستم به صورت ناپلئونی فارغ التحصیل بشم.مدتی هست که به این فکر افتادم که مجددا برای مقطع لیسانس اقدام کنم البته از دانشگاه های خوب آمریکا.سوالم اینه که آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ آمریکا در مقطع لیسانس همراه فاند وجود داره؟آیا امکانش هست که شهریه دانشگاهو بهم ببخشن ؟در صورت بخشودگی شهریه آیا میشه با کار دانشجویی 20 ساعت در هفته هزینه های زندگیو تامین کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyaranamir نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی یکی از شهرستان ها هستم.متاسفانه علی رغم سوابق تحصیلی عالی که در دوره دبیرستان داشتم ( معدل کل دبیرستان 19.33 دیپلم ریاضی فیزیک) به خاطر مشکلاتی که در دوره کارشناسی داشتم تونستم به صورت ناپلئونی فارغ التحصیل بشم.مدتی هست که به این فکر افتادم که مجددا برای مقطع لیسانس اقدام کنم البته از دانشگاه های خوب آمریکا.سوالم اینه که آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ آمریکا در مقطع لیسانس همراه فاند وجود داره؟آیا امکانش هست که شهریه دانشگاهو بهم ببخشن ؟در صورت بخشودگی شهریه آیا میشه با کار دانشجویی 20 ساعت در هفته هزینه های زندگیو تامین کرد؟
    دوست خوب
    در مورد لیسانس اصلا فکر گرفتن بورسیه را از سر بدر کن عرض کردم سفارت برخی از کشورها در ایران مثل روسیه کره جنوبی ژاپن چین به مقطع لیسانس بورس می دهند ولی به تعداد کم و شرط تحصیل به زبان محلی خودشان در فروم بگردی اطلاعات کامل وجود دارد ولی من جای شما بودم مستر اقدام می کردم و کشوری ارزان و بدون شهریه مثل فنلاند و استونی و حتی نروژ اقدام می کردم
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

مشکل من دقیقا همین رزومه خراب دوره لیسانس هستش که فکر نکنم جایی در مقطع فوق لیسانس بهم پذیرش بده من فکر کردم شاید بشه با رزومه خوب دوره دبیرستانم برای مقطع لیسانس اپلای کنم البته فاند هم برام مهمه چون توان مالیم کمه ولی خب با توضیحات توی فروم فکر کنم شانسم خیلی کم باشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyaranamir نمایش پست ها
    مشکل من دقیقا همین رزومه خراب دوره لیسانس هستش که فکر نکنم جایی در مقطع فوق لیسانس بهم پذیرش بده من فکر کردم شاید بشه با رزومه خوب دوره دبیرستانم برای مقطع لیسانس اپلای کنم البته فاند هم برام مهمه چون توان مالیم کمه ولی خب با توضیحات توی فروم فکر کنم شانسم خیلی کم باشه
    دوست خوب
    بنظر من مستر برای فنلاند استونی و نروژ که بدون شهریه هست اقدام کن اگه 4 تا 6 هزار یورو بتونی جور کنی می تونی با کار کردن اونجا بقیه هزینه تحصیلت را بدی و اینده خودت را تضمین کنی

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

من خودم فارغ التحصیل هستم به همین خاطر از شرایط اپلای برا لیسانس اصلا خبر ندارم
    یکی از شاگردام برای لیسانس میخواد اقدام کنه و البته امسال خرداد درسش تموم میشه
    از من کمک خواسته که ببینم کجا شانس اپلای شدن تو اروپا رو داره
    رشته ریاضی فیزیک معدل 16 کتبی و 17.67 معدل کل
    ایا امکان داره جایی بورس هم بشه؟
    اطلاعات کلی هم بدید ممنون میشم

Junior Member

سلام
    من رشتم ریاضیه معدل دیپلمم اونجور که خودم حساب کرذم میشه 18/97 (ضریب درسارو حساب نکردم با محاسبه اونا احتمال زیاد بالای 19 میشه) سالای قبل معدلم از 19/45 پایین تر نیومده مطمئنم واسه پیش دانشگاهی هم میتونم معدل بالای 19 بگیرم
    مدرک زبان ندارم ولی فکر کنم بتونم از پس تافل بالای 100 بر بیام
    سابقه شرکت تو مسابقات علمی و رتبه استانی و از اینجور چیزا هم دارم (خودم که فکر نمیکنم مهم باشه)
    به نظرتون تو این یه سالی که مونده چطوری میتونم رزوممو قوی تر کنم؟
    با این شرایط شانس گرفتن بورسیه تو رشته های مربوط به کامپیوترو دارم؟ اگه آره از کدوم کشورا؟ میتونم برای آمریکا و کانادا هم اقدام کنم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصيل دوره كاردانى با معدل ١٧.٨٠ رشته معمارى هستم
    شانسى براى دانشگاه هاى امريكا دارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

من همین مشکل رو دارم.تمام دروان تحصیل تا قبل از دانشگاه رو 18-19-20 بودم و معدل کتبی دبیرستانم 18.96 هست
    ولی به دلیل این که کنکور رو خراب کردم تمام سال اول دانشگاه رو افسرده بودم و الان که ترم 4 رشته ی نرم افزار هستم معدلم 13.3 هست و توی دانشگاه و شرایط دانشگاهم با اساتید خیلی اذیت شدم و انگیزم رو از دست دادم.الان میخوام بدونم میشه واسه اروپا با بورسیه اپلای کرد؟ آلمان یا اتریش یا ایتالیا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)