صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای لیسانس

سلام دوستان اساتید

من 45 سالمه لیسانس بازرگانی 27 سال پیش گرفتم. میخواستم ببینم اگه بخوام الان دوباره برای رشته کارشناسی برق برای یکی از دانشگاههای آلمان اقدام کنم
    و از صفر شروع کنم دانشگاه پذیرش میده؟ منظورم اون دانشگاههایی است که هزینه تحصیل ندارند. بعد اگه پذیرش بگیرم ویزا می دند یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان م استید محترم اگه ممکنه کمکم کنید که هنگ کردم
    من متولد 77 ام و تا آخر خردذاد 95 حق خروج از کشور دارم م میخوام برم. درسم خوبه چندین مدرک کامپیوتری بین المللی دارم و کار با خیلی برنامه ها رو بلدم زبان انگلیسیم خوبه و فکر کنم راحت آیلتس 6 6.5 میگیرم. وضعیت مالیم هم معمولیه ولی مشکلی برای کار کردن ندارم و دوست دارم که بیشتر رو پایه خودم باشم اونور.
    سال دیگه سومم تموم میشه و میخوام که پیش نرم که بخوام برم مجبور به رفتن سربازی میشم (فکر کنم اگه میتونم کاریش کنم بگید) و با دیپلم رشته ی ریاضیم از ایران برم برای تحصیل و دیگه هم برنگردم.
    تا وقتی تو ایرانم مشکلی برای یادگیری زبان دیگه ای هم ندارم به شرطی که قطعی بشه و هوشمم بد نیست فکر کنم بتونم تو 1 سال در حد معمولی یاد بگیرم.
    تصمیمم رو گرفتم و میخوام از ایران برم بیشتر نظرم اسکاندیناوی هست به خصوص فنلاند چون رایگانه و شنگن داره از اونجا که میخوام برم و دیگه برنگردم که مجبورم سربازی برم میخوام برم و شنگن باشه میتونم کشور های دیگه ای هم برم البته چند ساله اول که میخوام لیسانس بگیرم رو تو 1 کشور میمونم حتما و برای فوق اگه بورس و شرایط بهتر بود میرم اگه بشه.
    میخوام رشته ی IT بخونم و اگه بورس باشه و نباشه زیاد مهم نیست. ولی هزینه های زندگی اونقدر هم گرون نباشه.
    لطفا راهنماییم کنید فنلاند خوبه ؟ کنار فنلاند برای کجا اقدام کنم ؟ چه مدارکی میخواد ؟ اصلا میتونم برم ؟ چه کشوری با شرایط من خوبه (ترجیجا اروپا)؟کجا راحت تر میشه رفت ؟ و چیزایی که خودتون میدونید.
    لطفا کمک کنید که دیگه دارم دیوونه میشم

Junior Member

سلام
    مکانیک شریف با معدل 15.5 ترم چهارم
    امکان اپلای هست؟
    فاند یادتون نره که خیلی مهمه برام!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم دانشگاهی هست توی آمریکا که برای خوندن لیسانس اپلای کنیم
    دیپلم بنده ریاضی فیزیک بوده و مدرک کاردانی نفت هم میتونم بگیرم
    ولی علاقه بیشتر به مدیریت و اقتصاد دارم واسه خوندن اونور

Junior Member

سلام.من تازه دبیرستان را تموم کردم.دیپلم رشته ی علوم تجربی را دارم. برای پذیرش گرفتن برای لیسانس - کارشناسی در هر رشته ای : پزشکی - هنر - بازرگانی و ... چطور بایذ اقدام کنم ؟
    همچنین نیاز به کمک های مالی یا فاند توسط دانشگاه هم دارم ؟ ممنون میشم به سوالم جواب بدهید.

پیش فرض پاسخ : مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

سلام
    برای تبدیل نمرات باید این کار رو خودمون انجام بدیم یا اینکه یه سایتی هست انجام می ده واسه مقاطع دیگه یادم هست که یک سایت رسمی بود در امریکا که این کار رو انجام می داد.
    http://www.wes.org/
    سئوالم فقط در مورد امریکا و مقطع لیسانس هست.. ممنونم.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    سلام
    برای تبدیل نمرات باید این کار رو خودمون انجام بدیم یا اینکه یه سایتی هست انجام می ده واسه مقاطع دیگه یادم هست که یک سایت رسمی بود در امریکا که این کار رو انجام می داد.
    نیازی به تبدیل نیست. اصل کارنامه رو ترجمه ی رسمی کنید و بفرستید (مقیاس از 20)

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    لطفا اگر دانشگاه مشخصه بررسی کنید ببینید که دانشگاه ازتون ارزیابی WES می خواهد یا خیر. اگر نخواست همانطور که دوستم گفتند نیازی نیست اما اگر دانشگاه اصرار به این مورد داشت هزینه بالایی داره و اگر شانسی دارید اقادام میکنید به نظرم گزینه ی خودتون رو تغییر بدید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام به همه دوستان. راستش من میخوام برای مقطع لیسانس تو رشته مهندسی نرم افزار در کشور المان اقدام کنم میخواستم بدونم که شرایطش چطوره و هزینه این رشته در هر ترم چقدره؟

Junior Member

سلام

این سایت باید یک بخشی رو بزاره به اسم راهنمایی برای مبتدیان که دائم میان و میگن میخوایم از صفر شروع کنیم و بلد نیستیم .
    یکیش خود من .
    لطفا نگید سوا تکراریه که بخدا کلی گشتم و جواب ندیدم . گزینه سرچ هم بخدا کار نمیکنه !!!

سوالم اینه :
    من اگر بخوام بار ی دانشگاه های آلمان اپلای کنم

1 - میتونم اسکن مدارک رو ایمیل کنم ؟
    اگر خیر
    آیا ترجمه رسمی مدارک رو پست کنم کافیه ؟
    اگر خیر
    آیا ترجمه های رسمی مدارک رو باید ببرم سفارت آلمان تایید کنه و بعد پست کنم ؟ ایا بابت همشون ازم پول میگیره ؟

ممنون ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)