صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 126

موضوع: مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره دربارۀ مدارک مورد نیاز جهت اپلای کردن در کشورهای دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط nkh8182 نمایش پست ها
    سلام

آیا میتونم بدون خواندن زبان خارجی اپلای کنم ؟

اخه من میخوام فرانسه ، المان ، اتریش و نهایتا مالزی اپلای کنم . یعنی اگه از المان اوکی گرفتم برم المانی بخونم و اگر از مالزی برم انگلیسی و چون هنوز نمیدونم کارم با کدومشون میشه نمیتونم شروع کنم فعلا به خوندن .

ایا راهی برای من هست ؟

با تشکر
    فقط اتریش هست که بدون مدرک زبان پذیرش میده.که باید بری اتریش و اونجا زبان آلمانی بخونی.البته به شرطی که رشته انتخابیت به آلمانی تدریس بشه.چون اگه به english تدریس بشه واسه اپلای ازت مدرک زبان english میخوان.

Junior Member

سلام دوستان.
    اینجا خوندم که اگه بخوای واسه لیسانس بری اتریش واسه ادامه تحصیل ممنوع خروج هستی و نمیتونی وصیغه بزاری اما من خیلی پسرهارو دیدم که لیسانس اینجا تو کنکور قبول شدن ولی رفتن اون طرف خوندن...پس چجوری اینا رفتن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید به کدام کشور میتونم بدون مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع لیسانس اقدام کنم ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qasemy نمایش پست ها
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید من مدرک دیپلم ساختمان سازی دارم ولی متأسفانه مدرک پیش دانشگاهی ندارم میخواستم ببینم برای کدوم کشورها در اروپا یا امریکای شمالی میتونم اقدام کنم تورو خدا پاسخ بدید ؟ برای لیسانس یا برای دوره های کالج فرقی نمیکنه .
    دوست عزیز من آلمان رو میدونم که بدون مدرک پیش دانشگاهی و مدرک قبولی در کنکور سراسری, نمیتونید وارد دانشگاه بشید.(برای کارشناسی) ولی برای کالج فکر میکنم همون دیپلم کافی باشه . این جا رو ببینید:http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%84%D8%AC
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Wahrheit نمایش پست ها
    دوست عزیز من آلمان رو میدونم که بدون مدرک پیش دانشگاهی و مدرک قبولی در کنکور سراسری, نمیتونید وارد دانشگاه بشید.(برای کارشناسی) ولی برای کالج فکر میکنم همون دیپلم کافی باشه . این جا رو ببینید:http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%84%D8%AC
    موفق باشید
    نخیر به هیچ وجه همون دیپلم کافی نیست، این لینک هم نگفته کافیه، گفته شبیه است.
    باید تحصیلات مدرسه 12 سال باشه تا بشه وارد کالج های آلمان شد بعلاوه گواهی قبولی کنکور سراسری. کسانی که دیپلم دارند و میخوان برن آلمان بهترین کار اینه که پیش دانشگاهی رو بگذرونند و کنکور بدن و در این حین آلمانی هم بخونند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نخیر به هیچ وجه همون دیپلم کافی نیست، این لینک هم نگفته کافیه، گفته شبیه است.
    باید تحصیلات مدرسه 12 سال باشه تا بشه وارد کالج های آلمان شد بعلاوه گواهی قبولی کنکور سراسری. کسانی که دیپلم دارند و میخوان برن آلمان بهترین کار اینه که پیش دانشگاهی رو بگذرونند و کنکور بدن و در این حین آلمانی هم بخونند
    با سلام
    دوست عزیز اگر دقت کرده باشید من به هیچ وجه نگفتم که با دیپلم میشه وارد کالج شد و آدرس دادم که خودشون برن ببینن . اینجا دقیقا حرف شما رو تایید میکنه :http://www.uni-assist.de/several-cou...ml#information Iran
    البته با توجه با سوال ایشون که کل اروپا رو مد نظر داشتن , بنده اطلاع دارم که در انگلستان با دیپلم (=دیپلم بدون پیش دانشگاهی و بدون مدرک قبولی در کنکور) میشه وارد کالج و بعد هم وارد دانشگاه شد.دلیل حرفم هم مثال عینی هست. 2 تا از پسر عمه های من با دیپلم و بدون پیش دانشگاهی(به طبع بدون مدرک قبولی در کنکور) به کالج در انگلستان رفتند و الان هم در دانشگاه در حال تحصیل هستند.

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش در رشته داروسازی در کانادا چه شرایط و مدارکی باید داشته باشم؟ من امسال کنکور دارم و معدل کل دیپلمم 19/44 هست لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان عزیز یه سئوال دارم، توی قسمت application requierments سایت دانشگاه metu ترکیه در ارتباط با حداقل معدل عنوان شده که:
    A minimum average score of 17.5 out of 20 in the General Secondary Education Examination (Dabiristan-4 year secondary) OR a minimum average score of 17.5 out of 20 in the General Secondary Education Examination (Dabiristan-3 year secondary) and in the Pre-university Education (Pishdaneshgahi).
    اما سئوال من اینه که اینا صرفا معدل کل دیپلم (سال سوم) و پیش رو ملاک قرار میدن یا transcript هر 4 سال (دبیرستان + پیش) رو باید براشون submit کنم!
    من معدلم با توجه به اینکه مدرسه دولتی میرفتم خوب نیست (دیپلم 15 و پیش 13) و این موضوع نگرانم کرده که admission بهم ندن! :'ـ(

Junior Member

سلام دوستان.من ليسانس كامپوتر نرم افزار از دانشگاه ازاد دارم.ميخوام براي انگلستان اقدام كنم براي it ولي دوباره براي bachelor.چون سيلابس ها كلا فرق داره.سوالي كه دارم اينه كه چون نمره ديپلمم خوب نيست و شنيدم اونجا هم بايد ١ سال درس بخونم اگه با پيش دانشگاهي برم امكانش هست كه ليسانس كامپيوترم رو بفرستم كه معدلش بهتره(١٦.٨٤).شانس اينكه از يه دانشگاه خوب پزيرش بگيرم چقدره؟البته با هزينه شخصي

Junior Member

با سلام من مدرك ديپلم با معدل 18.50 دارم ولى مدرك پيش دانشگاهى ندارم و ميخواستم براى ادامه تحصيل به كانادا برم، حالا دو راه دارم يك اينكه پيش دانشگاهى رو بگيرم و براى دانشگاه اپلاى كنم كه راه كاملاً مشخصيه! دوم اينكه با مدركى كه دارم به كالج برم.
    حالا موندم كدوم راه رو انتخاب كنم… مزايا و معايب هر كدوم چيه؟
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)