صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 122

موضوع: Rutgers, The State University of New Jersey

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

پیش فرض پاسخ : Rutgers, The State University of New Jersey

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    يه سوالي دارم ازتون.راستش من تو سايت دانشگاه گشتم .رشته ي انرژي هاي تحديد پذير(renewable energy)رو انگار داره؟درسته؟
    1-GRE براي رشته هاي مهندسي لازمه؟
    2-اصلا درست فهميدم كه اين رشته رو داره؟
    3-direct phdهم داره؟ يه لطفي كني در مورد اين رشته يه اطلاعي بهم بدي ممنون ميشم.
    طبق گفته ي شما همه ي دانشجوهاي fraduateرو بورس ميكنن ديگه؟ به نظر شما با ايلتس 6.5 و معدل 17 برق ميشه اميد داشت از اين دانشگاه پذيرش گرفت؟ ارشد اگرم دكترا بشه كه عاليه.البته بگم كه معدل ليساسم انقدره .الانم دانشجوي ليسانس هستم
    سلام
    ۱) بله
    ۲) تا جایی که من اطلاع دارم رشته ای به این نام تو راتگرس نداریم... البته باید دقت کنید که در سطوح بالا اسم رشته خیلی تعیین کننده نیست و بیشتر اساتید و زمینه کاریشون مهمه. برای مثال در دانشکده ما (Marine and Coastal Sciences) یک استاد هست که همین امسال یه دانشجو برای Offshore wind energy گرفته چون یک پروژه بزرگ برای مطالعه این مساله گرفتن. در دانشکده برق و مکانیک هم میتونید دنبال استاد بگردید. در دانشکده مطالعات زیست محیطی هم ممکنه رو این مساله کار کنند.
    ۳) بله...(پست قبلی من رو در همین موضوع بخونید)... اگر لینکی از دپارتمان یا استاد مورد نظر میگذاشتید میشد بهتر بررسی کرد. در هر حال شما مسوول گشتن و پیدا کردن استاد هستید و نه کس دیگه... (هرچند من یک نفر را در دانشکده خودمون میشناختم که اطلاعاتش رو در اینجا پیدا کنید)
    ۴) عرض کردم در دانشکده ما همه بورس دارند... ممکن است مثلا در برق اینطور نباشد. از سایتی که گفتم میتوانید اطلاعات تا سال ۲۰۰۶ (قبل بحران اقتصادی!) را پیدا کنید. (PhDs.org)
    برای اظهار نظر در مورد شانس پذیرش اطلاعات بیشتری لازم است.. همانطور گه همیشه در انجمن پذیرش عرض کرده ام ارتباط با اساتید و تافل و جی.آر.ای از اهمیت بیشتری برخوردار است. موفق باشید
    لا حول و لا قوه الا بالله

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

سلام. فکر کنم سوالم به این تاپیک نامربوطه که در این صورت خواهش می کنم مدیران لطف کنن و به تاپیک مربوط ارسال بشه یا حذف بشه.

این جملتون " البته باید دقت کنید که در سطوح بالا اسم رشته خیلی تعیین کننده نیست و بیشتر اساتید و زمینه کاریشون مهمه" برام جالب بود چون به همچین مسائلی برخورد کردم اما نمی فهمم پس مدرک به چه اسمی داده می شه؟ مثلا مدرک همین دانشجو که رو offshore wind energy کار می کنه چی می شه؟ می شه دکترای marine science با گرایش offshore....؟
    یه سوال مهمتر اینکه موقع پیدا کردن کار چطور می شه؟ اگه نتونه تو همین زمینه offshore... که کار اصلیش تو دکترا بوده کار پیدا کنه (یا نخواد) می تونه تو زمینه های دیگه marine science براحتی کار پیدا کنه یا چون زمینه اصلی کار یا مقاله هاش نیست، نمی شه؟
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

سلام

امروز status من توی سایت راتگرس از No decision تغییر کرده به Admission will be offered once financial documentation has been received and approved. و وقتی روش کلیک میکنم نوشته که You are recommended for admission without financial aid. یعنی دیگه هیچ امیدی نباید داشته باشم؟! یا ابنکه این فقط تصمیم Graduate office هست و دپارتمان ممکنه از منابع فاند خودش بتونه تامین کنه؟ لطفا اگه کسی آشنایی داره راهنمایی کنه (من واسه مکانیک اپلای کرده بودم.)
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    سلام. فکر کنم سوالم به این تاپیک نامربوطه که در این صورت خواهش می کنم مدیران لطف کنن و به تاپیک مربوط ارسال بشه یا حذف بشه.

این جملتون " البته باید دقت کنید که در سطوح بالا اسم رشته خیلی تعیین کننده نیست و بیشتر اساتید و زمینه کاریشون مهمه" برام جالب بود چون به همچین مسائلی برخورد کردم اما نمی فهمم پس مدرک به چه اسمی داده می شه؟ مثلا مدرک همین دانشجو که رو offshore wind energy کار می کنه چی می شه؟ می شه دکترای marine science با گرایش offshore....؟
    یه سوال مهمتر اینکه موقع پیدا کردن کار چطور می شه؟ اگه نتونه تو همین زمینه offshore... که کار اصلیش تو دکترا بوده کار پیدا کنه (یا نخواد) می تونه تو زمینه های دیگه marine science براحتی کار پیدا کنه یا چون زمینه اصلی کار یا مقاله هاش نیست، نمی شه؟
    ببینید منظورم این نیست که مثلا یک نفر با لیسانس تاریخ بیاد مهندسی برق دکترا بخونه... ولی مثلا رشته های زیر میتونن تو سطوح بالا با هم جابه جا بشند و یا در زمینه های کاری هم وارد بشند.
    مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی محیط زیست (که خودش کلی زیر شاخه ممکنه داشته باشه)، فیزیک کاربردی، زیاضی کاربردی، مهندسی ساحل، و خیلی رشته های مشابه دیگه.. چون سوال دوستمون یک رشته بین رشته ای بود که شامل خیلی ابعاد مختلف میشه و هر کسی میتونه تا جایی که اطلاعات داره و زمینه کاریش هست توش وارد بشه.
    در مورد کار هم معمولا افراد اینقدر عمرشون طولانی نیست که روی چند موضوع کاملا بی ربط کار کنند. ولی روندی که الان در دانشگاه های آمریکا خیلی رایج هست وارد شدن به مسایل بین رشته ای است... مثلا من تا فوق لیسانس کلا کارهام همه مهندسی و مدلسازی عددی بود ولی الان با این دانش به تنهایی خیلی نمیتونم ایده های جدید که در دنیا تازه باشند رو دنبال کنم (و اینجا از شما این انتظار میره که وارد مسایلی بشید که خط مقدم علم در جهان هست) بنابراین من دارم روی مدلسازی اکولوژیک که شامل بیولوژی و شیمی هم هست میشم... هنوز پایه کارم فیزیک و ریاضی هست ولی مجبورم وارد بیولوژی و شیمی هم بشم وگرنه نمیتونم رقابت کنم... منظورم اینه. نه اینکه من بیولوژیست یا کمیست میشم ولی باید کار جدید ارایه داد که معمولا نیازهست وارد محدوده بین رشته ای شد.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    سلام
    امروز status من توی سایت راتگرس از No decision تغییر کرده به Admission will be offered once financial documentation has been received and approved. و وقتی روش کلیک میکنم نوشته که You are recommended for admission without financial aid. یعنی دیگه هیچ امیدی نباید داشته باشم؟! یا ابنکه این فقط تصمیم Graduate office هست و دپارتمان ممکنه از منابع فاند خودش بتونه تامین کنه؟ لطفا اگه کسی آشنایی داره راهنمایی کنه (من واسه مکانیک اپلای کرده بودم.)
    ممنون
    همانطور که در پ.خ. عرض کردم تماس بگیرید با coordinator دانشکده و باز هم بپرسید. مخصوصا اگر استدی رو باهاش در تماس بودید بهش زنگ (نه ایمیل) بزنید و پیگیری کنید. من خودم فاند داشتم از اول و دانشکده ما به این صورت بود که کلا ادمیشن با فاند تکلیفش با هم معلوم میشد. (من سه چهارروز پیش شاهد تشکیل جلسه admission committee دانشکدمون بودم و متاسفانه ۲ تا از دوستان ایرانی که اپلای کرده بودند رد شدند.) نکته دیگه اینه که ممکنه ابتدا این ادمیشن رو به شما داده باشند تا استاد ها با هم بحث کنند و یکیشون مسوولیت فاند شما رو بر عهده بگیره. این هم معمول هست و برای همین عرض کردم حتما زنگ بزنید.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

The number of Iranians in our university is very high! I personally know more than 50 people and I'm sure there are more than double this number that I don't know (based on facebook links!) but unfortunately very few people have enough time and/or motivation to share their experience with their fellow country people.

Junior Member

با سلام
    از دوستان روتگرزی یه سوال دارم، این دانشگاه همیشه اینجوریه و دیر جواب میده
    A decision has not been made on your application yet. Please continue to check your online status. When a decision is made it will be posted there. The decisions are not due until May 15.We are unable to tell you the decision on your application via phone or email.
    اگر شانس به ما رو کنه و پذیرش بگیرم ، باید defer کنم که ...

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

Dear Friend,
    The official time line for announcing decisions are May 15 as you mention, and I'd agree it's kind of late. But The department you applied to can give you a response much earlier. I received an email from the program (not the university) in March (almost norooz time) and then dealt with the formalities with convenience. I'd suggest you email the program directly...
    I hate to be Mr. negative-pants, but I think if you have not yet received ANY responses from your program, the odds are you probably was not admitted. I hope that's not the case. Good luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Rutgers University, HRM

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_x61 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستانی که الان در راتگرز هست اگر جواب من را بدهد بینهابت سپاسگذارم
    نخواستیم بابا !
    خودم اومدم. حالا اگه کسی کاری داشت بنده در خدمتم.
    راستی یه نکته. یه 4 ، 5 هزار دلار برا ماشین بذارین کنار. اینجا بدون ماشین نفس نمی تونین بکشین.
    ما که آسفالت شدیم تو این یه هفته

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستانی که میخوان واسه راتگرس اپلای کنن:
    آیا توصیه نامه های این دانشگاه صرفا آنلاین هست؟
    ممنون میشم جواب بدین