صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 122

موضوع: Rutgers, The State University of New Jersey

پیش فرض پاسخ : Rutgers, The State University of New Jersey

سلام خوبين؟ هنوز دانشگاه راتگرس هستين ؟ لطفا در صورتيكه اونجا هستين هنوز چند تا سوال داشتم ممنون مي شم جواب بدين

دوستان عزيز راتگرسي اين دانشگاه براي رشته هاي بيولوژي و امثالهم چطوره ؟ كسي ميدونه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

دوستان کسی اینجا بیزنس اسکول پذیرش گرفته یا کلن کسی هست؟ فال 2014 کسی نمیخواد بره؟ ممنون میشم کسی در راه راتگرزه پیام خصوصی بده.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

من میخوام برای فال 2015 اقدام کنم. از دوستانی که اونجا هستن دو تا سوال دارم.
    از نظر موقعیت مکانی جاش چطوره؟
    به همه دانشجوهای PhD فاند میده یا نه؟

Senior Member kran آواتار ها

دروود
    دوستان میخاستم راجب به food science اطلاعاتی بدونم.

فاند داره یا نه؟

دکتری پذیرش دارن یا نه؟

ممنون میشم کمکم کنید.

اولا تلفظ صحیح این دانشگاه راتگرز هست نه راتگرس.
    دوما درباره دوستانی که می‌پرسن دانشگاه فاند داره یا نه. سوال ها خیلی کلی هستش. هر دپارتمانی و در هر سالی موقعیت مالی خاص خودش رو داره. ممکنه این موقعیت تغییر کنه. قبلا دپارتمان هوافضا و مکانیک جزو پولدارترین هاا بودن و دانشجوهای دکترا رو فاند میکردن. الان همه بی پول شدن و بچه ها رو هوان. دلیلش هم اینه که آمریکا هر سال مقداری از بودجه ای که به دانشگاه های ایالتی اختصاص میده رو کم میکنه و به بخش نظامی اضافه میکنه. راتگرز هم یه دانشگاه ایالتی هستش و خصوصی نیست. الان اونطور که میدونم وضعیت صنایع و برق هم زیاد جالب نیست. اینجا اساتید خودشون دانشجوها رو فاند میکنن. به این ترتیب که شما اپلیکیشن میفرستین راتگرز و دانشگاه به شما ادمیشن میده یا نمیده. اگر داد باید با اساتید از طریق ایمیل ارتباط بگیرید و بهشون بگین که ادمشین دارین ولی دنبال فاند هستین. اگر اونا خواستن خودشون بقیه کارها رو انجام میدن. اینطور نیست که دانشگاه یک نفر رو ۵-۶ سال فاند کنه. یعنی شاید دانشگاه های دیگه اینطوری باشه ها، راتگرز به خاطر وضعیت مالیش اینطور نیست.
    حالا این اساتید پول از کجا میارن؟ از طریق نوشتن پروپوزال برای شرکت ها و موسسات تحقیقاتی مختلف. اگر بتونن توجه شرکت یا موسسه ای رو جلب کنن ازش اصطلاحا گرنت (همون بورس) میگیرن که با دانشجوهاشون روش کار کنن. بنابراین شما اگر دنبال فاند هستین باید به همه استاد ها ایمیل بزنین و تک تک بپرسین ولی گفتم که چون آمریکا بودجه ها رو کم کرده وضعیت موسسات تحقیقی هم زیاد جالب نیس که بخوان گرنت بدن. (البته بازم تاکیید میکنم رشته به رشته فرق داره. مثلا وضعیت کامپیوتر همیشه مطلوب بوده)
    درباره موقعیت مکانی اینجا نسبت به نیویوک مثل تهران کرج هستش. آب و هوا هم شبیه شماله. برای بعضی ها میتونه خوشایند باشه و برای بعضی ها نه
    راتگرز در رشته های انسانی خیلی خیلی دانشگاه خوب و معروفیه و معمولا جزو تاپ تن هاست. رشته های مهندسی ولی همیشه بین ۳۰-۴۰ شناوره.
    خلاصه مطلب اینه که اینجا بپرسین دانشگاه فاند داره یا نه فک نمیکنم زیاد مفید باشه.
    موفق باشید

سلام
    دوستان شهریه این دانشگاه برای مستر برق چقدره؟تو سایت گشتم چیزی پیدا نکردم.
    اگه یه برآورد کلی از هزینه ی ماهانه هم بدید ممنون میشم.مثلا کرایه یه واحد آپارتمان تک خوابه چقدره تو نیوجرسی.

نیوجرسی به دلیل مجاورت با نیویورک ایالت خیلی گرونی هستش بنابراین معمولا دانشجوها از خوابگاه دانشگاه استفاده می‌کنند (ماهی ۸۶۰ دلار برای یه آپارتمان دو خوابه داخل خوابگاه که شامل پول آب و برق و اینترنته) یا اینکه ۳-۴ نفر جمع می‌شن بیرون از محوطه کمپس خونه اجاره می‌کنند که اینطوری معمولا نفری ۵۰۰-۶۰۰ درمیاد به علاوه پول اینترنت و برق که البته در این صورت بهتره ماشین داشته باشین چون کمپس از شهر های اطراف دوره (یعنی دور نیست ولی بینش بزرگراهه) و اینجا هم حمل و نقل عمومی درست درمونی نداره و زمستون هاش هم وحشتناکه. اگر استودیوی تک نفره بخواین بگیرین نزدیک ترین استودیو به اینجا در شهر نیوبرانزویک هستش که ماهی ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ دلاره.
    درباره شهریه مستر توی سایت قسمت graduate school رو خوب نگاه کنید حتما پیدا میکنید ولی در نظر داشته باشید که یک سری قیمت برای آدم های مقیم نیوجرسی داره یک سری قیمت برای اینترنشنال ها (حدودا دو برابر افراد مقیم) فکر میکنم ترمی بین ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار دربیاد (مطمن نیستم). به هرحال ازونجایی که نیوجرسی خیلی بیخودی گرونه ، دانشگاهاش هم گرون هستن متاسفانه

Junior Member mehdi.sadeqi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication & Media Engineering, Hochshule Offenburg

پیش فرض پذیرش از دانشگاه Rutgers

من از دانشگاه Rutgers در نزدیکی نیویورک پیشنهادی برای کار یا PhD به عنوان Research Programmer دریافت کردم. اضافه کنم من در آلمان هستم و در اینجا مسترم رو دارم تموم می‌کنم و از جایی که لیسانس هم ایران در جهاد دانشگاهی نرم‌افزار خوندم اینجا هم مشغول کار روی مسائل High Performance Computing هستم. من احتمالا بسیار این پیشنهاد رو رد خواهم کرد اما گفتم پیش از ارسال پاسخ نهایی در این سایت هم یک بار سوال بپرسم تا نظرات افرادی که از من تجربه بیشتری دارند رو بدانم.

علت اینکه می‌خوام رد کنم اینه که من متاهل هستم و در آلمان همسرم و خودم مشغول تحصیل هستیم و می‌دونم که بعد از مدتی Blue Card دریافت می‌کنم و بعد از پنج سال می‌تونم برای اقامت دائم اقدام کنم. اما در صورت رفتن به آمریکا احتمالا این مزایا رو از دست می‌دم و نمی‌دونم سه تا شش سالی که باید در اون دانشگاه بگذرونم بعد چه اتفاقی برام خواهد افتاد.

مشتاقانه از هر نظری استقبال می‌کنم.
    اگر سوالی از من دارید در انجمن بپرسید و لینکش را برایم بفرستید در غیر اینصورت قول نمی‌دهم که بتوانم پاسخ بدهم.

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاه Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.sadeqi نمایش پست ها
    من از دانشگاه Rutgers در نزدیکی نیویورک پیشنهادی برای کار یا PhD به عنوان Research Programmer دریافت کردم. اضافه کنم من در آلمان هستم و در اینجا مسترم رو دارم تموم می‌کنم و از جایی که لیسانس هم ایران در جهاد دانشگاهی نرم‌افزار خوندم اینجا هم مشغول کار روی مسائل High Performance Computing هستم. من احتمالا بسیار این پیشنهاد رو رد خواهم کرد اما گفتم پیش از ارسال پاسخ نهایی در این سایت هم یک بار سوال بپرسم تا نظرات افرادی که از من تجربه بیشتری دارند رو بدانم.

علت اینکه می‌خوام رد کنم اینه که من متاهل هستم و در آلمان همسرم و خودم مشغول تحصیل هستیم و می‌دونم که بعد از مدتی Blue Card دریافت می‌کنم و بعد از پنج سال می‌تونم برای اقامت دائم اقدام کنم. اما در صورت رفتن به آمریکا احتمالا این مزایا رو از دست می‌دم و نمی‌دونم سه تا شش سالی که باید در اون دانشگاه بگذرونم بعد چه اتفاقی برام خواهد افتاد.

مشتاقانه از هر نظری استقبال می‌کنم.
    سلام

"تاهل" یکی از مسائلی هست که رویکرد فرد رو در قبال بلند پروازی دچار تغییر می کنه...
    با توجه به مواردی که فرمودید، و اینکه الان "خانوادگی" نسبتا در آلمان جا افتادید، به نظر من هم موندتون در آلمان تصمیم بهتری هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم