صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: ارزشیابی مدارک Course by Course Evaluation

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزشیابی مدارک Course By Course Evaluation

نقل قول نوشته اصلی توسط freydoon نمایش پست ها
    ای وای! مال من یکی از پاکتها آدرس روش نیست فقط مهر خورده
    توی ایمیلشون به من گفته بودن باید درب پاکت باز نشده باشه و آدرس دانشگاه روش باشه.
    شایدم ازتون ایراد نکیرن.

Junior Member

توی ایمیلشون به من گفته بودن باید درب پاکت باز نشده باشه و آدرس دانشگاه روش باشه.
    شایدم ازتون ایراد نکیرن.
    آدرس دانشگاه شما به شکل مهر بوده یا دستی نوشتن؟ آدرس انگلیسی تایپی بوده؟
    برای من تو اون فرم records request... که داخل پاکت گذاشتن آدرس دانشگاه رو نوشتن و مهر کردن ولی رو پاکت رو فقط مهر دانشگاه زدن.

Junior Member

برای اطلاع دوستانی که این بحث رو پی گیری میکنن باید بگم که خوشبختانه مدارک من رو WES ارزیابی کرد و الان هم فرستاده واسه دانشگاهی که می خواستم.

Junior Member

ی مشکل نادر:
    من مدرک و ریز نمراتمو ترجمه کردم بامهر خارجه و دادگستری بردم دانشگاه ک با چنتا ریکام بزارن داخل پاکت و مهر کنن تا پست کنم اما وقتی اینو ازشون خاستم انگار چه مسئله مهمی پیش اومده همه شونه خالی میکردن و فرستادنم حراست و اونجا رئیسشون گفت همه مدارکتو بده خودمون پست کنیم اما چون من دانشگاهم ی شهر دیگه بوده(ازاد فسا= خراب بشه که هیچ کاریو انجام نمیدن) همه مدارک همرام نبود از طرفیم من عجله داشتم ک زود پست بشه اوناهم..... بعد زنگ زد به معاون اموزشی و .... خلاصه چند ساعت دوندگی کردم اخرم رفتم پیش رئیس اونم گفت در صورتی ک فقط مدارک فارسی باشه میتونن بزارن تو پاکت و مهر کنن و ترجمه شدها رو نمیتونن و هزارتا بهانه دیگه و از من اصرار و از اون انکار که این ی کار غیرقانونیه... خلاصه بگذریم کار من انجام نشد و ممکنه وقتی مدارکمو به این شکل پست کنم ایرارد بگیرن. دوستان چه پیشنهادی دارن ک قطعی باشه یا تجربه کردن؟ با توجه ک زیاد وقت ندارم که از شیراز تا تهران و سازمان مرکزی برم...من میخام بعد از عید هم برای چنتا دانشگاه دیگه بفرستم باید همین پروسه رو انجام بدم و هر دفعه برم تهران؟راه دیگه ای نداره؟ من میخام یه سری مدارک دیگه مثل سابقه کار و .......هم اضافه کنم.فقط باید از طریق دانشگاه پست بشه یا پاکت رو میدن خودمون پست کنیم؟

Junior Member

برای اطلاع، من مدارک و ریز نمرات ترجمه شده و مهر و موم شده هر دوره تحصیلیم رو جداگانه تحویل دادم به دفتر WES در تورنتو. فرمی که دانشگاه باید تایید کنه رو نداشتم چون برام ممکن نبود پی گیریش کنم. WES پاکت های مهر و موم شده مدارکم رو قبول کرد. فقط دقیقا چک کردن که مهر برجسته دانشگاه روی پاکت خورده باشه و موم شده باشه. در آخر هم بعد از 7 روز کاری گزارش تایییه مدارکم حاضر بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

Hi my dear friends:
    I have a bachelor degree from azad university.want to evaluate my transcripts through Wes.I want to know what documents should be sent to them?should I send the originals or just copies.should I send them my self or they should be sent through university?
    Thank you in advance

Junior Member

دوستان سلام
    من حدود دو هفته پیش ترجمه مدارک لیسانسم رو از طریق امور بین الملل دانشگاه و همچنین ترجمه مدارک دبیرستان ( مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و همچنین ریز نمرات هردو) رو از طریق امور بین الملل وزارت آموزش پرورش فرستادم برای wes بعد از 5 روز کاری کار ارزیابی مدارکم کامل شد و تو Account خودم نوشتند که با پست روز 7 فوریه ارسال شدن. سوالم اینه که این مدارک با چه پستی ارسال شدن و کی به دستم می رسند؟ با تشکر

دوستان كسي ازفرم ١٢ اطلاعاتي داره.من بايد تا قبل از عيد مداركم را wes بفرستم.دانشگاهم ميگه بايد فرم ١٢ را وزارت علوم بديم ،پركنند بعداونها ازطريق اين فرم اجازه دارند مدارك را خارج ازكشور بفرستند

دوستان لطفا كسي جواب من را بده من احتياج به راهنمايي شما دارم.پاكت حاوي ريزنمرات بايد توسط مهروموم بخش لاتين دانشگاه باشه؟اين بخش هم ميگه ماقبلش بايد ازطريق باوزارت بهداشت مكاتبه كنيم با اين اوصاف دبيرخانه دانشكده مهروموم كنه (مهرفارسي )قابل قبول هست؟
    ویرایش توسط sabzdarsabz : March 14th, 2014 در ساعت 11:55 PM

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

سلام دوستان. من مستر مکانیک تو یه دانشگاه تو آمریکا اپلای کردم و هنوز مدرک کارشناسیم کامل نیست. به همین خاطر فقط پاکت مهر و موم شده دانشگاه که حاوی آنافیشال ترنسکریپت هست رو فقط دارم.
    از طرفی این دانشگاه گفته واسه اینکه مدارکت رو بررسی کنیم باید یکی از 3 موسسه World Education Services (WES) (http://www.wes.org), Educational Credentials Evaluators (ECE) (http://ece.org), or Josef Silny (http://www.jsilny.com) ترانسکریپ ها رو evaluate کنه. حالا 2 تا سوال:
    1. کدوم یک از این موسسات با شرایط من جور در میاد (آنافیشال ترانسکریپت و اینکه خودم باید بفرستم) و ترجیحا ارزونتر ؟
    2. هزینش چقدری در میاد؟ من باید بدم یا خود دانشگاه میده؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    همیشه نگات به اون بالا باشه تا دلت ازین پایینیا نگیره . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من سر اين قضيه ارزشيابي مدارك خيلي مشكل داشتم ولي به راحتي رفع شد براي همين گفتم اينجا هم بنويسم تا اگر كسي مشكل منو داشت خيالش راحت شه. دانشگاه من WES رو قبول نداشت و مجبور بودم به ECE بفرستم و مثل همه نگران گم شدن مداركم بودم. آخر سر كه از خود ECE كمك خواستم گفت مي توني بري كپي مدركت رو بگيري و بدي دانشگاه روي اون مهر كنه و بعد توي پاكت بذاره و مهر و موم كنه و به ما بده. دانشگاه تهران خودش قسمت كپي برابر اصل داره (همون ساختمون كه سر 16 آذره دم سينما) و با پرداخت حدود 5000 تومان اين كار رو انجام مي ده. بعد از كپي برابر اصل كردن همون روز رفتم از زيرزمين اونجا (فكر كنم اسمش واحد ارسال بود درست يادم نيست) و خودشون برگه رو گرفتن گذاشتن توي پاكت و مهر كردن و دادن دستم! همون رو فرستادم براي ECE و rush hour رو هم انتخاب كردم و كمتر از 3 روز مداركم آماده شد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)