صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 123

موضوع: Clemson University

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

پیش فرض Clemson University

ممکن هست درباره این دانشگاه توضیح دهید(محلش و ...)و این که آیا می توان برای رشته برق از این دانشگاه فاند گرفت؟ هر نوع اطلاعاتی در مورد این دانشگاه می دونین لطفا از گفتن اون دریغ نفرمایین.پیشاپیش ازتون ممنونم.

Banned

پیش فرض پاسخ : Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط MAnewzealand87 نمایش پست ها
    ممکن هست درباره این دانشگاه توضیح دهید(محلش و ...)و این که آیا می توان برای رشته برق از این دانشگاه فاند گرفت؟ هر نوع اطلاعاتی در مورد این دانشگاه می دونین لطفا از گفتن اون دریغ نفرمایین.پیشاپیش ازتون ممنونم.
    وربال مینیمم 500 ! دکتری از لیسانس نداره. اسم و رسم داره. وب سایتش تعطیل ترین وب سایت دانشگاههای جهان هستش !
    6 روز باید بگردی تا بتونی ددلاین دپارتمان خودت رو پیدا کنی !

برای فال 2011 ددلاینش تموم شده! ( لااقل برای رشته من)

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    وربال مینیمم 500 !
    دکتری از لیسانس نداره ( لااقل برای رشته من)
    این حرف درست نیست. از رشته های دیگه اطلاعی ندارم اما من خودم مستقیم از لیسانس برای PhD اپلای کردم. (اتفاقا هم رشته ای شما هم هستم)
    در بخش admission requirements به وضوح گفته شده که مدرک لیسانس برای پذیرش دکترا کفایت می کنه:
    در مورد سایر requirement ها هم این جمله bold شده که :
    There are no minimum score requirements
    فقط گفته شده که دانشجوهای پذیرفته شده معمولا نمره quant بالای 700 و تافل بالای 100 دارند. در مورد verbal هم چیزی نگفته (البته این ها فقط در مورد رشته صنایع هست)
    ویرایش توسط Seabird : February 2nd, 2011 در ساعت 11:02 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. کسی از این دانشگاه جواب گرفته؟ جوابها اومده برای fall 2011؟ من اپلای کردم و هنوز هم خبری نیست

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    سلام. کسی از این دانشگاه جواب گرفته؟ جوابها اومده برای fall 2011؟ من اپلای کردم و هنوز هم خبری نیست
    بله جواب من که خیلی وقته اومده (حدود یک ماه پیش)
    البته ددلاین برای رشته من 15 دسامبر بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون ددلاین رشته من 1 فوریه بود. شما پذیرفته شدید؟ وضع فاند چطوری بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها
    بله جواب من که خیلی وقته اومده (حدود یک ماه پیش)
    البته ددلاین برای رشته من 15 دسامبر بود.

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون ددلاین رشته من 1 فوریه بود. شما پذیرفته شدید؟ وضع فاند چطوری بود؟
    من برای PhD اپلای کرده بودم، ولی فقط پذیرش مستر بدون فاند دادند. فقط گفتند اگه بیای و وضعیتت خوب باشه ممکنه از ترم 2 یا 3 بهت فاند بدیم و به دانشجوهای مستر از همون اول فاند نمیدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ببخشید یعنی شما برای دکترا اپلای کردین و شما رو برای فوق پذیرش کردن؟ چه جالب! استاد داشتید؟
    پ
    من برای PhD اپلای کرده بودم، ولی فقط پذیرش مستر بدون فاند دادند. فقط گفتند اگه بیای و وضعیتت خوب باشه ممکنه از ترم 2 یا 3 بهت فاند بدیم و به دانشجوهای مستر از همون اول فاند نمیدیم.

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببخشید یعنی شما برای دکترا اپلای کردین و شما رو برای فوق پذیرش کردن؟ چه جالب! استاد داشتید؟
    پ
    نه جواب خیلی مطمئنی که یه جورایی فاند رو تضمین کنه از استاد نداشتم. فقط گفته بود اپلای کنم و تصمیمات مربوط به TA/RA بعد از Admit شدن گرفته میشه که خوب application من اصلا به اون مرحله نرسید که من بعدش بتونم با استاد راجع به فاند مذاکره کنم.
    در ضمن graduate coordinator هم بهم گفته بود که ما تمام دانشجوهای PhD سال اول رو یه جورایی ساپرت مالی می کنیم و اصلا نگران نباش و لازم نیست با هیچ faculty member ای چونه بزنی. فکر می کنم مثل خیلی از دانشگاهای دیگه ترجیحشون برای PhD روی دانشجوهای هست که مدرک فوق دارند.
    در مورد پذیرش master هم graduate coordinator گفت که چون application شما Strong بود ما تصمیم گرفتیم به شما پذیرش فوق بدیم ( به خیال خودشون خیلی لطف کرده بودند!)

ولی در کل برخوردشون فوق العاده خوب و محترمانه است. من راجع به application ام هر سوالی که از graduate office یا دانشکده می پرسیدم خیلی خوب و سریع جواب میدادن و کلا خیلی با آدم راه میان. همین طور profile ام سریع update میشد و مدارکی که رسیده بود تیک می خورد. جواب نهایی رو هم زود اعلام کردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

بله پروفایل رو خیلیزود آپدیت می کردند. اوایل خوب جواب می دادن به سوالات اما الن نه. به هر حال ممنونم

نه جواب خیلی مطمئنی که یه جورایی فاند رو تضمین کنه از استاد نداشتم. فقط گفته بود اپلای کنم و تصمیمات مربوط به TA/RA بعد از Admit شدن گرفته میشه که خوب application من اصلا به اون مرحله نرسید که من بعدش بتونم با استاد راجع به فاند مذاکره کنم.
    در ضمن graduate coordinator هم بهم گفته بود که ما تمام دانشجوهای PhD سال اول رو یه جورایی ساپرت مالی می کنیم و اصلا نگران نباش و لازم نیست با هیچ faculty member ای چونه بزنی. فکر می کنم مثل خیلی از دانشگاهای دیگه ترجیحشون برای PhD روی دانشجوهای هست که مدرک فوق دارند.
    در مورد پذیرش master هم graduate coordinator گفت که چون application شما Strong بود ما تصمیم گرفتیم به شما پذیرش فوق بدیم ( به خیال خودشون خیلی لطف کرده بودند!)

ولی در کل برخوردشون فوق العاده خوب و محترمانه است. من راجع به application ام هر سوالی که از graduate office یا دانشکده می پرسیدم خیلی خوب و سریع جواب میدادن و کلا خیلی با آدم راه میان. همین طور profile ام سریع update میشد و مدارکی که رسیده بود تیک می خورد. جواب نهایی رو هم زود اعلام کردند.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین