صفحه 2 از 55 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بورس از انگليس

من يکي از استادام که انگليس درس خونده و تازه امده اين سايت رو بهم معرفي کرد و مي گفت خيلي خوبه.
    من خودم چک نکردم. www.jobs.ac.uk
    ميگفت ميشه خيلي راحت ديد که چه بورسهايي وجود داره و ....
    اتفاقا چند روز پيش هم که يک سفري داشته، يکي از همکاراش بهش گفته که به يک دانشجوي international و يک دانشجوي انگليسي (phd) تا اول jan احتياج داره و هنوز پيدا نکرده. (اين حرفهاي استادمه و به نظر اميدوار کنندست. باز به رشته ام بستگي داره، بايد خودتون بگردين.)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_motaghed
    Dear Friend,
    Take a look at the link:
    http://www.britishcouncil.org/iran-s...ng_details.htm

Good Luck.
    جالبه که این سایت الان دیدم block شده. خب ظاهرا قسمت نیست که انگلیس برم :'(
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

poooya
    Guest

1. بورس گرفتن واسه Phd تو UK خيلي سخت تره ولي اصلا غير عملي نيست.
    2. اون كسي كه از شفيلد بود واسه اين اين حرف و زده كه شفيلد دانشگاهي نيست كه واضع مالي خوبي داشته باشه.
    3. اين شركت‌ها واقعا مزخرفن. هيچي سواد ندارن. من پارسال دو تا رو رفتم يه كم گپ زدم. واقعا خنده دار. البته به همه بي احترامي نشه! شايد اين دو تا كه من رفتم خنده دار بودن.
    4. بهترين جا واسه گرفتن بورس تو UK همون jobs.ac.uk هست. اكثر بورس‌ها رو ميشه اينجا پيدا كرد.
    5. سايت دانشگاه‌ها رو هم بگردين. اونجاها هم چيزاي خوب پيدا مي‌شه.

Junior Member

پیش فرض چرا سیستم دانشگاههای انگلستان اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

سلام دوستان
    من از 2 جا تو امریکا و 1 جا تو کانادا با فاند کامل دارم ولی تمایل دارم در انگلستان ادامه تحصیل بدم. بخاطر همین یه چند جا در انگلستان هم اپلای کردم. همه بهم پذیرش دادند ولی هیچکدوم فاند ندادند حتی partial fund!!!!! میخوام بدونم سیستم چیه و چرا در انگلستان اوضاع اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟ :'(

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : چرا سیستم دانشگاههای انگلستان اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

ببین اونا چند نوع بورس دارن. یکسری رو دانشگاه میده. بعضیهارو خود دانشکده ها میدن. یک بورس دولتی هم دارن به اسم ORS. این آخری بهترین نوعشونه که شما برای درخواست ویزا هم اگه اونو داشته باشین نه لازمه هزینه بدین و هم اینکه کارتون در اولویت بررسی میشه.
    آماما
    ناکسا نم پس نمیدن. من خیلی شنیدم خیلی وقتها سهمیه بورساشونو همینطوری خالی بر می گردونن ولی حاضر نمیشن به غیر انگلیسی بدنشون
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    این تا حدی به رشته هم مربوطه. ولی در کل اوضاع انگلیس زیاد برای بورس خوب نیست.
    مثلا برای رشته نفت اوضاع یه خورده بهتره. البته بخش زیادی مربوط به بودجه های تحقیقاتی هست که شرکت ها به دانشگاه ها و اساتید میدن. در دانشگاه ما تو بخش الکترونیک و کامپیوتر هم من چن تا دوست دارم که اتفاقا یکیشون ایرانی هست و فول فاند و روی یه پروژه برای موتورلا کار میکنن.
    بورس بستگی به ارتباط دانشگاه با صنعت هم داره. بعضی از دانشگاه ها ارتباط خیلی خوبی با صنعت دارن. ( مثل دانشگاه ما که بیشتر پروژه ها توسط گرنت های شرکت های نفتی حمایت میشه )
    ولی اینکه به کسی بورس ندن، اینطوری هم نیست. من خودم هم ORS دارم و هم این که یه بورس از طرف استاد.
    ضمنا یه نکته اینکه ORS بورس کامل نیست و فقط تفاوت هزینه دانشجویی بین المللی با انگلیسی رو میده. بقیه رو یا باید خودتون بدین یا اینکه استاد. بعضی از دانشگاه ها هم ( این جا هم مثل مال ما ) اگه به کسی ORS بدن، اتومات بهشون یه بورس دیگه هم میدن که بقیه هزینه ها و هزینه زندگی رو پوشش میده.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام
    این تا حدی به رشته هم مربوطه. ولی در کل اوضاع انگلیس زیاد برای بورس خوب نیست.
    مثلا برای رشته نفت اوضاع یه خورده بهتره. البته بخش زیادی مربوط به بودجه های تحقیقاتی هست که شرکت ها به دانشگاه ها و اساتید میدن. در دانشگاه ما تو بخش الکترونیک و کامپیوتر هم من چن تا دوست دارم که اتفاقا یکیشون ایرانی هست و فول فاند و روی یه پروژه برای موتورلا کار میکنن.
    بورس بستگی به ارتباط دانشگاه با صنعت هم داره. بعضی از دانشگاه ها ارتباط خیلی خوبی با صنعت دارن. ( مثل دانشگاه ما که بیشتر پروژه ها توسط گرنت های شرکت های نفتی حمایت میشه )
    ولی اینکه به کسی بورس ندن، اینطوری هم نیست. من خودم هم ORS دارم و هم این که یه بورس از طرف استاد.
    ضمنا یه نکته اینکه ORS بورس کامل نیست و فقط تفاوت هزینه دانشجویی بین المللی با انگلیسی رو میده. بقیه رو یا باید خودتون بدین یا اینکه استاد. بعضی از دانشگاه ها هم ( این جا هم مثل مال ما ) اگه به کسی ORS بدن، اتومات بهشون یه بورس دیگه هم میدن که بقیه هزینه ها و هزینه زندگی رو پوشش میده.
    ولی همون ORS هم کم نیست. مثلا برای Master شهریه برای انگلیسی ها و اروپایی ها حدود 3000 پوند سالانه س . در حالی که برای غیر اروپایی ها حدود 12000 تا...
    ولی خداییش جناب یاسین خان قبول داری خیلی سخت بورس میدن نسبت به مثلا آمریکا؟ مگر به آدمای کاردرستی مثل شما!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    آره بابا سخت بورس میدن. این اوستای ما هم فکر کنم اون روزی که پذیرش داد یه چیزی خورده بود تو مخش. قاطی کرده بود. والا کار درست کیلویی چنده بابا
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

سلام
    دانشجوی ارشد شیمی آلی دانشگاه شیراز
    معدل فوق با پایان نامه:16.90
    دومقاله ISI در دست چاپ
    آیلتس: 6.5
    به نظرتون چفدر شانس پذیرش و بورس از انگلیس دارم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط oftomate
    سلام
    دانشجوی ارشد شیمی آلی دانشگاه شیراز
    معدل فوق با پایان نامه:16.90
    دومقاله ISI در دست چاپ
    آیلتس: 6.5
    به نظرتون چفدر شانس پذیرش و بورس از انگلیس دارم؟

لطفا هر سوال رو تنها یکبار مطرح کنید. این ارسال به زودی حذف خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)