صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

momy21
    Guest

پیش فرض پاسخ : بورس از انگليس

سلام خدمت دوستان
    يه خبر بد واسه اونايي كه دنبال اپلاي با فاند در دانشگاه Herriot Watt هستن . اين ايميل من به اونا بوده به همراه جوابش:

man:

Hello
    ...
    I want to apply for M.Sc. in petroleum Engineering in Heriot-Watt University.

I wonder if you prepare some fund recourses for people like me, from overseas, and I want to know whether you have some kinds of assistant ships (Teacher or research) for M.Sc. students to cover their fees and tuition.
    Would you please guide me?
    Thanks
    Best Regards

una:

Thank you for your email.
    I regret to advise that the Institute does not have any scholarships or funding for postgraduate taught masters’ students.
    Yours sincerely

كسي نظري، حرفي، ايرادي در مورد ايميل من داره؟

دوستان یه نفر که با شرایط بورس تو دانشگاه های انگلستان آشناست لطف میکنه یه توضیح جامعی بده مثل اینکه کمی با امریکا و کانادا متفاوته، چه طور بورس کامل میدن!من برونل و چک کردم برا scholarship، فقط 3000 پوند بود! با این که نمیشه حتی هزینه دانشگاهو داد!!!!!!!!!!!!شنیدم برا کشورها جهان سوم بورس ها خاصی دارن، درسته؟یا از طریق استادا باید اقدام کرد!توسایتش چیزه خاصی نگفته! اصن این انگلیسیا به چه جور آدمائی بورس میدن!خواهشا راهنمائی کنید.ا

Junior Member

یک سری بورس‌هایی‌ هست که دانشگاه میده و معمولاً کامل هستند یعنی‌ هم شهریه رو پوشش میده و هم هزینه زندگی‌ رو ولی‌ گرفتنش خیلی‌ سخته و معمولاً نظر استاد شما تاثیر در گرفتن این بورس نداره. یک سری هم هست که دانشکده‌ها میدان و گرفتنش راحت تره و نظر استاد هم خیلی‌ مهم هست ولی‌ بازم اصلا اسون نیست. برای هندیها من دیدم که بورس خاص دارند.
    در کلّ به نظر من اگه دنبال بورس هستید کشور دیگه آای رو انتخاب کنید.

Junior Member

1. you are interested in .... can help you to apply some studentship which cover your fees for three years
    Regards,
    .
    2. your student records and publicatoion recortds are excellent. Based on this you will have 99% chance to get the studentship to cover all of your PhD academic fee.
    3. living expenses and bench fee I mentioned are at per year base. Having said that I may help you to find some living expenses in the second year or so.
    In addtion, you can apply for a 2 year PhD because you have a MSc degree already.
    خوب بچه ها این سه جواب یک استاده انگلیسی است من چقدر شانس هست اون studentship را بدست بیارم! این بعنی باید bench fee+living fee را الان باید از جیب بدم؟ یا هنوزم امید هست بگیرم؟ و اصلا ارزش داره اینگونه برم؟ من تا بحال به اروپا و انگلیس فکر نکرده بودم و آنچه شنیدم می 'گن انگلیسیها فاند نمیدن آیا درسته؟ و من نمی تونم اون بخش هزینه ها که هزینه زندگی هست از اینا بگیرم؟

البته دانشگاهش رو می گفتی بهتر بود ولی این جوابا نشون میده که استاده خیلی به کار شما نیاز داره و می ره سفارش می کنه که یکی از اوون بورسهای محدود رو به شما بدن. در کل به نظر من شانس شما در گرفتن فاند کامل 60-70 % است چون سیاستشوون اینه که در نهایت به دانشجوهای غیر EU -UK فاند نصفه بدن مگر اینکه هیچ کس از EU-UK نتونه (مثل پژوهشهای خاورمیانه) یا نخواهد(مثل کار کردن با مواد خطرناک) اوون پروژه رو انجام بده.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

سلام به دوستان.
    من با خوندن این تاپیک کاملاً نا امید شدم. یعنی واقعاً انقدر سخته؟ حتی اگر شاگرد اولی و رتبه خیلی خوب کنکور و recom خوب داشته باشی هم نمیدن فاند. اینجوری که خیلی سخته. من یه master یک ساله میخوام در business school ها. راجع به فاند اونها هم اطلاعاتی دارین به من بدین. ممنون میشم کمکی کنین. من واقعاً به فاند نیاز دارم.
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض فوند در انگلستان

سلام خدمت همگي
    من شنيدم كه دانشگاههاي انگليس خيلي كم فوند ميدن و بيشتر جنبه كمكي داره تا تأمين تمام هزينه ها. ميخواستم ببينم آيا اين موضوع صحت داره؟ حدودا مقدار فوند در دانشگاههاي انگليس چقدر هست و ماكزيمم و مينييم هزينه‌ها چقدر ميتونه باشه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : فوند در انگلستان

فاند خیلی کم هست ولی اینکه کفاف زندگی و مخارج رو بکنه یا نه بستگی به نوع فاندش داره. مثلا در مورد شفیلد عرض می کنم. چند نوع کمک هزینه داره که بالاترینش سالی 15 هزار پوند میده به علاوه هزینه تحصیل که کاملا هزینه ها رو پوشش میده ولی بعضی کمک هزینه هاش هم فقط خرج تحصیل رو میده. رقابت هم بسیار شدیده

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : فوند در انگلستان

در مقطع مستر ( مثل Mphil) جایی هست که فاند بده و فاندش هزینه ها رو پوشش بده ؟

اگر جواب مثبته چه دانشگاه هایی ؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

سلام دوستان
    اینجوری هم که می گن نیست. من تا حالا دو تا پذیرش با فاند 13000 پوند برای مخارج زندگی + 12000 تا شهریه گرفتم. شما کافیه نشون بدین که میتونید کارشون رو انجام بدید. سعی کنید از طریق اساتیدتون(referee) با اساتید اونجا ارتبط برقرار کنید. نمره زبانم تافل 570 و 2 تا مقاله کنفرانسی دارم و استاد اونجا خیلی منو میخواد -البته مثل برادر- کارمون به هم خیلی نزدیکه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)