صفحه 48 از 55 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

دوستان کسی جایی میشناسه که بورس بده به دانشجو های بین المللی برای تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان (بجز خود دانشگاه)؟

Junior Member

سلام . من با یه استادی ارتباط برقرار کردم رزومم رو براش فرستادم . گفت بر اساس رزومه کاندید قوی میای و اپلای کن و اسم منو به عنوان سوپروایزر بنویس منبع فاندش هم مشخص کرده. می خوام بدونم این فاند می تونه هزینه دانشگاه و زندگی رو پوشش بده . از استاده چه جوری بپرسم.؟ این جور هم گه فهمیدم برای سالای قبل فاندش 14/057 یورو بوده . یه سوال دیگه هم اینه که این جواب استاد نشون دهنده انتخابش هست یا به خیلی ها این جواب رو می دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام . من با یه استادی ارتباط برقرار کردم رزومم رو براش فرستادم . گفت بر اساس رزومه کاندید قوی میای و اپلای کن و اسم منو به عنوان سوپروایزر بنویس منبع فاندش هم مشخص کرده. می خوام بدونم این فاند می تونه هزینه دانشگاه و زندگی رو پوشش بده . از استاده چه جوری بپرسم.؟ این جور هم گه فهمیدم برای سالای قبل فاندش 14/057 یورو بوده . یه سوال دیگه هم اینه که این جواب استاد نشون دهنده انتخابش هست یا به خیلی ها این جواب رو می دن؟

سلام.
    سوال اولتون که نمیشه جواب داد و بستگی به شهر دانشگاه داره و لایف-استایل خودتون. (منظور 14075 پوند دیگه؟ یورو نوشتین آخه)
    سوال دوم هم سخته و کمی کلی. اما من تجربه خودمو میگم. شما نظر بقیه دوستان هم بگیرید.
    - به استادی در دانشگاه دورهام برای یک پروژه ای که مشترک با کمپانی ای بود، ایمیل فرستادم و او خیلی تعریف کرد از رزومه ام و تز ارشدم و منو قویا تشویق به اپلای کرد. منم اپلای کردم و رفرنس هامو سوزوندم به تعبیری! اما هفته بعدش از طرف ادمیشن دانشگاه ایمیل ریجکت دریافت کردم! مات و مبهوت موندم که چرا واقعا؟
    -الان هم استادی از شفیلد همینجوری تشویق به اپلای کرده اما فکر میکنم به جواب های دلگرم کننده استادها نمیشه دل بست چرا که انتخاب نهایی برای پوزیشن ها به عوامل خارج از حدس ما مثل بقیه اپلیکنت ها، شانس و .. بستگی داره. (حس میکنم با اینکه مینویسن اینترنشنال ها هم میتونند اپلای کنند اما در تصمیم اونها تردید ایجاد میکنه درشرایط مساوی با یه اروپایی یا انگلیسی)
    در کل توصیه میکنم همیشه همه گزینه ها رو همزمان باهم پیش ببرید و جواب های دلگرم کننده یا حتا دلسردکننده رو محور کارتون قرار ندید. اگر مشکل رفرنس ندارید تا میتونید اپلای کنید!
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی به منبع فاند داره. معمولا اگه فاند از خارج از دانشگاه باشه در offer letter شما ذکر نمیشه و نامه متفاوتی بهتون میدن. از استادتون بپرسید پروسه چگونه است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    They usually give you two letters, one offer letter including the details of the program and tuition fee and another one a letter including your funds detail. )
    ممنونم دوستان
    اتفاقا منم اول میخاستم آفر رو اکسپت کنم تا شاید بعدش نامه فاند هم بیاد. اما وقتی دیدم در آفرلتر رقم شهریه رو دقیق نوشته خوب دیدم اگر من اکسپت کنم، commitment بیخودی برای خودم ایجاد کردم.
    البته امروز با پرس و جوهای بسیار، گفتن که فاندم کنسل شده ! و توضیح هم این هست که تصمیمات مالی پروزه عوض شده و قراره صرف پست-داک ها و facilities بشه :| به هیچی نمیشه اعتماد کرد متاسفانه. سوپروایزر میگه خودت بگرد اسپانسر پیدا کن. کسی از شما دوستان تجربه external sponsor داشتید که منم راهنمایی کنید؟

سلام دوستان
    شرایط بورس تو انگلستان الان چطور هست؟دکترا زبان و ادبیات انگلیسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان.

من رشته ام حسابداری هست و برای دکتری قصد دارم که اقدام کنم. با شرایط زیر شانس من رو چقدر میبینید؟ برای پذیرش و فاند

لیسانس حسابداری، دانشگاه شیراز، معدل 17.25

ارشد حسابداری، دانشگاه تهران، معدل 17

رتبه 2 کنکور ارشد

رتبه 2 کنکور دکتری

مقالات علمی پژوهشی داخلی حدود 5 تا (خارجی ندارم)

حدود 4 سال سابقه کار در شعب موسسات بین المللی حسابرسی (EY, KPMG)

زبان هم 95 تافل دارم و GRE هم ثبت نام کردم و آزمونش دو هفته دیگه هست.

ممنون میشم دانشگاه هایی که شانس دارم رو هم بهم بگید.
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

خب بالاخره علی رغم حمایت جالب توجه استاد، درخواست فول فاند من هم رد شد بوسیله دانشگاه.... دلیل هم محدودیت بورس و بهتر بودن سابقه ریسرچ بقیه اپلیکنتها عنوان شده.

الان یه سوال واقعا مهم دارم از دوستان حاضر در دانشگاههای انگلیس؛ استاد در ایمیلش بعد از دادن خبر بد ریجکتی ازم خواسته که چند مقاله پابلیش کنم و بعد دوباره درخواست بدم برای بورس سال بعد، نمیدونم اینو چقدر میشه حساب کرد روش چون احساس میکنم اساتید انگلیسی دارن کلا برخوردی میکنن که "جذب حداکثری" داشته باشن ...

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    خب بالاخره علی رغم حمایت جالب توجه استاد، درخواست فول فاند من هم رد شد بوسیله دانشگاه.... دلیل هم محدودیت بورس و بهتر بودن سابقه ریسرچ بقیه اپلیکنتها عنوان شده.

الان یه سوال واقعا مهم دارم از دوستان حاضر در دانشگاههای انگلیس؛ استاد در ایمیلش بعد از دادن خبر بد ریجکتی ازم خواسته که چند مقاله پابلیش کنم و بعد دوباره درخواست بدم برای بورس سال بعد، نمیدونم اینو چقدر میشه حساب کرد روش چون احساس میکنم اساتید انگلیسی دارن کلا برخوردی میکنن که "جذب حداکثری" داشته باشن ...

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    خیلی حساب نکنید. البته چاپ مقاله خوب است ولی بقیه دانشگاه ها رو هم در نظر داشته باشید و روی این یکی خیلی حساب باز نکنید.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    روز یکشنبه استادی که حدود دو ماهه باهم در ارتباطیم بهم ایمیل داد که اپلیکیشنم برای اسکولارشیپ رد شده. در ادامه گفت که متاسفانه فاندهای نشنال ساینس کانسیل برای دانشجوهای یو.کی هست و شما ایلیجبل نیستی ولی گفت که با همکارش به دنبال فاندهای جایگزین برام هستن ولی تا اون موقع بهمراه شما را بهمراه تعدادی از اپلیکنت های انگلیسی برای پوزیشن دکترا در نظر میگیریم.

به نظر شما، چقدر میشه به این فاندهای آلتارناتیو که استاد اشاره کرده، امید داشت؟

با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    خیلی حساب نکنید. البته چاپ مقاله خوب است ولی بقیه دانشگاه ها رو هم در نظر داشته باشید و روی این یکی خیلی حساب باز نکنید.
    نظر شما برای من کاملا قابل قبوله. به نظر خودم خیلی روی ایمیلهای اساتید کشور انگلیس و خروجی و نتیجه کار رابطه ای وجود نداره و جواب اساتید همشه خیلی اغوا کنندست... (اینو از برایند ایمیل به 10-12 دانشگاه میگم... خیلی زیبا جواب میدن اساتیدش انصافا) ولی از فاند هیچ خبری نیست

مقاله هم که جزیی از پروسه پذیرشه و چه این استاد انگلیسی میگفت و چه نمیگفت بهرحال حتی برای دانشگاههای خوب کانادا هم نیاز دارم و از قبل در مسیرش قرار گرفتم (ریاضی محض کمی سخته جلب همکاری و پابلیش یه پیپر ساده)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)