صفحه 5 از 55 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش دکترا شرط اصلی نوشتن طرح تحقیقاتی یا پروپوزاله. منظور استاد هم همینه. باید با توجه به علایق تحقیقاتی خودتون و استاد یک طرح تحقیقاتی بنویسید.
    فرمت کلی به چه صورت باید باشه؟ حدودا چند صفحه؟ چون اونا که الان انتظار ندارن همه چیو بدونیم و شرح بدیم!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط zada نمایش پست ها
    فرمت کلی به چه صورت باید باشه؟ حدودا چند صفحه؟ چون اونا که الان انتظار ندارن همه چیو بدونیم و شرح بدیم!
    با یه جستجو در اینترنت میتونید فرمت های زیادی رو در مورد طرح تحقیقاتی پیدا کنید. تعداد صفحات بستگی به طرح شما داره ولی معمولا از 6-7 صفحه کمتر نیست و باید دقیق و کامل با تمام بخش های لازم باشه. متاسفانه از شما انتظار میره که تقریبا همه چیز رو بدونید و شرح بدید. برای همین طرح تحقیقاتی مهمترین پارامتر در پذیرش دکترای انگلستان و حتی گرفتن فاند به شمار میاد. چون کسی که میتونه با این دقت در مورد پروژه آتی خودش شرح بده احتمالا خیلی کارش درسته!!!

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

ممنون از دوستان،
    دیروز به یکی از اساتید دانشگاه منچستر ایمیل فرستادم، این استاد گفت به دانشجو با فیلد تو برای ژانویه نیاز دارم ولی فاند ندارم. باید از دانشگاه پذیرش بگیری.
    چرا دانشگاه های انگلیس اینجورین؟ من تا الان با اساتید سه دانشگاه های مختلف انگلیس که صحبت کردم همشون گفتند که به دانشجوهای اینترنشلال فاند نمیدن. پس دانشجو چیکار کنه؟ یعنی ما باید قید انگلیس بزنیم یا راه های دیگه برای گرفتن فاند هست؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    ممنون از دوستان،
    دیروز به یکی از اساتید دانشگاه منچستر ایمیل فرستادم، این استاد گفت به دانشجو با فیلد تو برای ژانویه نیاز دارم ولی فاند ندارم. باید از دانشگاه پذیرش بگیری.
    چرا دانشگاه های انگلیس اینجورین؟ من تا الان با اساتید سه دانشگاه های مختلف انگلیس که صحبت کردم همشون گفتند که به دانشجوهای اینترنشلال فاند نمیدن. پس دانشجو چیکار کنه؟ یعنی ما باید قید انگلیس بزنیم یا راه های دیگه برای گرفتن فاند هست؟
    تمام دانشگاه های UK ( نه فقط انگلیس) اینطور هستند ..... احتمال فول فاند در این دانشگاه ها برای دانشجوی اینترنشنال کم است ( صفر نیست اما ضعیف است ) من یک استاد در کمبریج بهم پیشنهاد فاند داد ولی بعد از پذیرش گفت متاسفانه منابع فاند برای دانشجوی اینترنشنال بسیار کم است و ما حداکثر می توانیم که شهریه را برای شما کاهش دهیم یا اگر بخواهیم همت مضاعف و کار مضاعف به خرج دهیم و به شما حال مضاعف دهیم ......آن را لغو کنیم

پیشنهاد من این است که برای بورس های خود دانشگاه اقدام کنید تا مثل من یک پذیرش دکتری مستقیم از کمبریج روی دستتان باد نکند!

موفق باشید

مدیران محترم لطف کنند این دو پست را به تاپیک مربوطه انتقال دهند
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ممنون از دوستان،
    راستش با چندتا ایمیل که نمیشه بورس گرفت. مگه اینکه cv خوبی داشته باشی. با cv متوسط مثل من باید خیلی ایمیل زد تا بلکه دو سه تاش بگیره. بیشتر بورس های انگلیس واسه خودشون و اتحادیه اروپاست. از کشورهای دیگه هم اگه برن با پول دولتشون میرن. مثل حدودا بیست سال قبل ایران.

ApplyAbroad Guru

ممنون از دوستان،
    سیستم انگلستان اینطوریه و دانشگاه ها خیلی کم فاند میدند. میتونید برای کشورهای دیگه اقدام کنید و یا بیشتر تلاش کنید.

سلام من هم چنین مشکلی داشتم، البته توی UK
    استاد بهم گفت :
    Thank you for your interest in a project on ---. I am planning to offer a PhD in this area starting in January 2011. The project is likely to focus on --- and include a significant modelling activity. Your qualifications mean you would be a strong candidate for such as project. However, as I am sure you are aware, it is very difficult for us to fund overseas students. The university does offer some scholarships to outstanding candidates (details on the university website) but these are very competitive. Apart from this, I do not have funds to support overseas students. Clearly, if you have your own funding, then the chance of being able to offer a project is much greater.

به نظر شما میشه اونور (انگلیس) یک دانشجوی بدون فاند، در آمد داشته باشه؟ و این درامد تا حدی بتونه نیاز های زندگی رو برطرف کنه؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام من هم چنین مشکلی داشتم، البته توی UK...
    ....به نظر شما میشه اونور (انگلیس) یک دانشجوی بدون فاند، در آمد داشته باشه؟ و این درامد تا حدی بتونه نیاز های زندگی رو برطرف کنه؟
    سلام دوست عزیز، چند وقت پیش مطلبی خوانده بودم در این رابطه که یکی از مسئولین سازمان مهاجرتی انگلیس اعلام کرده بود برای منصرف کردن دانشجویان خارجی از گرفتن اقامت دائم در انگلیس ساعات کار دانشجویی مجاز در هفته را کاهش داده اند و صحبتهایی در مورد اعمال سختگیری بیشتر برای اعطای کمک هزینه به دانشجویان خارجی کرده بود. و در نهایت اعلام کرده بود هدف از این کار وادار ساختن دانشجویان خارجی به آوردن هزینه های تحصیل و زندگی همراه خودشان هست. قطعاً بحران اقتصادی جهانی و موج بیکاری در اروپا در این تصمیمات بی تاثیر نیست. ضمن این که انگلیس یکی از گرانترین جاهایی است که در اروپا می توان در آنجا درس خواند.
    پیشنهاد می کنم در پاسخ ایمیل این استاد از وی تشکر و خداحافظی کنید. به قول شاعر " خداحافظ همین حالا..." و سراغ گزینه های دیگر بروید.
    پی نوشت: لینکهای مرتبط در این رابطه به شرح زیر هستند:
    http://www.workpermit.com/news/2010-...es-details.htm
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/st...adult-students
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

به نظر شما میشه اونور (انگلیس) یک دانشجوی بدون فاند، در آمد داشته باشه؟ و این درامد تا حدی بتونه نیاز های زندگی رو برطرف کنه؟
    حمید جان بنظر این حقیر

انگلیس جای گرونی هست و پروژه هاشون مختص دانشجویان بومی و اروپایی هست. بنظر من اگه رزومه خوبی داری برای scholarship های خود دانشگاه ها اقدام کن. اگه دادن و یا حتی بخشی رو هم کاور کرد برو ولی کلا بدون فاند بری باید حساب هزینه هاشم بکنی.

موفق باشی

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

سلام من هم چنین مشکلی داشتم، البته توی UK
    استاد بهم گفت :
    Thank you for your interest in a project on ---. I am planning to offer a PhD in this area starting in January 2011. The project is likely to focus on --- and include a significant modelling activity. Your qualifications mean you would be a strong candidate for such as project. However, as I am sure you are aware, it is very difficult for us to fund overseas students. The university does offer some scholarships to outstanding candidates (details on the university website) but these are very competitive. Apart from this, I do not have funds to support overseas students. Clearly, if you have your own funding, then the chance of being able to offer a project is much greater.

تا جایی که میدونم شما توی هفته به اندازه ی محدود ( 20 ساعت در هفته ) اجازه کار دارید . از طرفی هزینه ها واقعا بالاست . به نظر من که ارزش ریسک رو نداره چون توی این شرایط که مشکل بیکاری بیداد می کنه و همچنین از طرفی شما می خواین برید توی یک دانشگاه سطح بالا PhD بخونید ممکنه اصلا وقت ِ کار کردن بیرون رو نداشته باشید یا اگر هم داشته باشید کار پیدا نکنید . اگر انتخاب با من باشه در صورتی دانشگاه های انگلیس (و کلا UK) رو انتخاب می کنم که فول فاند باشند یا خودم پولدار باشم !

موفق باشید

مدیران محترم لطف کنند این پست و پست های مرتبط رو به قسمت مربوطه منتقل کنند
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)