صفحه 6 از 55 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

سلام
    من یکی از اشناهام تو لندن می خواد برام پذیرش بگیره...
    من سوالم اینه که اون چه جوری باید شانس من رو برای بورس و فاند امتحان کنه ؟
    اگه اون کالج میره باید کار خاصی بکنه ؟
    در ضمن من مجموعه کار خوبی تو رشته ی تخصصی ام دارم .
    من برای زبان و لیسانس میرم ! می خوام خلاصه یه امتحانی بکنم !
    ممنون
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member imi71 آواتار ها

سلام دوستان..
    من می خواستم بدونم که اگه یکی از افراد درجه یک ( مثل برادر) کسی که میخواد apply کنه مقیم انگلیس باشه واسه پذیرش و مخصوصا گرفتن فاند تاثیری داره؟؟
    ممنون...
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imi71 نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    من می خواستم بدونم که اگه یکی از افراد درجه یک ( مثل برادر) کسی که میخواد apply کنه مقیم انگلیس باشه واسه پذیرش و مخصوصا گرفتن فاند تاثیری داره؟؟
    ممنون...
    در حد صفر.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در حد صفر.
    تا جایی که ما برای انگلیس اپلای کردیم نه موقع بورس و نه موقع پذیرش از ما سوالی در مورد اقوام و اینکه مقیم انگلیس هستن سوالی نشد. فقط و فقط ملاک براساس تونایی درسی و علمی بود.
    ویرایش توسط pegahtk : July 22nd, 2010 در ساعت 10:59 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    من از imperial college london براي دكتراي كامپيوتر بورس گرفتم 10هزار پوند در سال. كه البته هنوز يه شهريه ي 17 هزارپوندي رو بايد مي دادم. اين فاند رو هم در شرايطي گرفتم كه تافلم 109 بود و معدلم بالاي 18 بود و شاگرد اولي و مقاله و آشنايي به چند زبان ديگه، و recommendation هاي خيلي خوب و .... تازه همين رو هم خودشون رو كشتن تا بدن. درنتيجه توصيه مي كنم واقعا ريسك نكنيد براي انگليس چون واقعا هم تعداد فاند ها كمه هم مقدارشون كمه! هم اينكه تازه اگه بگيرين بازم كفاف نمي ده.
    اینطوری هم نیست ؛ من سالی 14 هزار پوند گرفتم + هزینه کامل دانشگاه برای 2010 ؛ تافلم 89 ، به نظر من آدم باید شانسشو امتحان کنه ؛ من که جواب گرفتم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda.A نمایش پست ها
    اینطوری هم نیست ؛ من سالی 14 هزار پوند گرفتم + هزینه کامل دانشگاه برای 2010 ؛ تافلم 89 ، به نظر من آدم باید شانسشو امتحان کنه ؛ من که جواب گرفتم.
    البته خوب شما خیلی شانس آوردید و واقعا یک مورد استثنا هستید وگرنه به طور کلی دانشگاه های انگلیس خیلی خیلی سخت بورس می کنند و حداکثر بخشی از شهریه رو میدند. شما برای چه مقطعی و چه رشته ای این بورس رو گرفتید؟

Junior Member

برا PhD و Biomedical Engineering

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. به نظر شما اگه يكي معدل ليسانسش 18به بالا باشه و ايلتس 7 (الكترونيك) براي ارشد شانسي براي گرفتن بوري داره؟حداقل معاف از شهريه شدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام. به نظر شما اگه يكي معدل ليسانسش 18به بالا باشه و ايلتس 7 (الكترونيك) براي ارشد شانسي براي گرفتن بوري داره؟حداقل معاف از شهريه شدن؟
    به نظرم امتحان کنید شانستون رو واقعا نمیشه گفت و چون خرجی هم نداره حتما این کار رو بکنید. البته برای فوق دانشگاه های خیلی کمی بورس میدند و معمولا بورس ها در حد 2-3 هزار پونده. البته الان هم که خیلی دیر شده و شما باید برای سال بعد تلاش کنید. دانشگاه برمینگام میدونم بورس ده هزار پوندی برای فوق داره. در ضمن میتونید بورس شونینگ رو هم که سفارت میده امتحان کنید ولی باید بعدش برگردید ایران.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda.A نمایش پست ها
    برا PhD و Biomedical Engineering
    چه جالب چون رشته من هم مهندسی پزشکیه. میتونم بپرسم معدلتون چند بوده؟ کدوم دانشگاه بودید و مقاله و کار تحقیقاتی داشته اید یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)