صفحه 7 از 55 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

معدلم 16.67 ؛ ارشد مو علوم تحقيقات گرفتم و 7 تا مقاله داشتم .

Junior Member imi71 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به نظرم امتحان کنید شانستون رو واقعا نمیشه گفت و چون خرجی هم نداره حتما این کار رو بکنید. البته برای فوق دانشگاه های خیلی کمی بورس میدند و معمولا بورس ها در حد 2-3 هزار پونده. البته الان هم که خیلی دیر شده و شما باید برای سال بعد تلاش کنید. دانشگاه برمینگام میدونم بورس ده هزار پوندی برای فوق داره. در ضمن میتونید بورس شونینگ رو هم که سفارت میده امتحان کنید ولی باید بعدش برگردید ایران.
    سلام دوست عزیز... اگه میشه در مورد این بورس شونینگ که گفتید اطلاعات بیشتری بدید؟؟؟.....
    ممنون....
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

اره هومن جان.اگه ميشه يه توضيحي بده.
    شايط خاصي داره؟ معدل؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    اره هومن جان.اگه ميشه يه توضيحي بده.
    شايط خاصي داره؟ معدل؟
    این بورس از طرف دولت انگلیس و سفارت در تهران اعطا میشه. هر سال طرف های سپتامبر و اکتبر فرمهاش از طریق سایت سفارت ارایه میشه. فکر کنم معدل بالای 15 و سه سال سابقه کار میخواد. امتحان زبان و مصاحبه هم داره. واقعیتش به نظر من پارتی بازی زیادی توش وجود داره و برای همین اصلا روش زیاد حساب نکنید. سالی به 11-12 نفر میدند و کل هزینه زندگی، شهریه و رفت و برگشت رو برای یک سال میدند برای همین برای مسترهای یک ساله خوبه. بعد از تموم شدنش باید از انگلیس خارج شید. هدفش اینه که از کشورهای جهان سوم بیاند انگلیس و دانش به دست بیارند و برگردند کشورشون. برای همین باید تو نامه ای که براشون مینویسید خیلی بر این مساله تاکید کنید که کاربرد رشته مورد نظرتون در ایران چیه و چه سودی برای ایران داره تحصیل شما در انگلیس.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

حالا نمي شه اين سه سال كار نباشه؟
    ویرایش توسط halandoon : August 11th, 2010 در ساعت 12:06 PM دلیل: لطفاً از کلام مناسب استفاده کنید.

ApplyAbroad Guru

مطلب من رو درست نخوندید؟ اصلا این بورس برای چنین کسایی نیست. برای کسایی هست که مدتی کار کردند و وضعیت کشور خودشون رو میدونند و نواقص رو پیدا کردند حالا میخواند بیاند انگلیس دانش یاد بگیرند و از اون در کارشون استفاده کنند. این بورس به دنبال بچه درس خون صرف نیست به دنبال کسیه که میخواد از درسی که میخونه استفاده کنه. تا اونجا که من میدونم خیلی هم به رشته های مهندسی این بورس رو تو ایران نمیدند چون به نظرشون این رشته ها کاربرد چندانی تو ایران نداره و بیشتر رشته های مدیریتی و علوم انسانی تو ایران برنده شدند.
    ویرایش توسط houman1979 : August 11th, 2010 در ساعت 12:46 PM

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تازه شرط سني 25تا 35 هم داره

پیش فرض پاسخ : بورس از انگليس

سلام خدمت دوستان عزیز .
    من از کمبریج برا ی PhD پذیرش دارم ولی‌ متاسفانه نتونستم بورسیه بگیرم یعنی‌ برا ۲۰۱۰ زمان گذشته.می‌خواستم از دوستان بپرسم اگر من هزینه ساله اول رو داشته باشم می‌تونم وقتی‌ رفتم اونجا برای ساله آینده بورسیه بگیرم.شانسم چقدر هست؟

Junior Member

لطفآ راهنماییم کنید. مدتهاست گیجم و کاری از پیش نبردم.
    1. واسه ترم بهار دانشگاههای Sheffield و Southampton اگه الآن Apply کنم، چقدر امید پذیزش با بورس هست؟
    2. آیا Email دادن به اساتیدی که کارههای تحقیقاتیم دقیقاً همراستاست، کاملاً بی نتیجه ست؟{همه نظرات رو خوندم و میدونم احتمالش کمه} یا باید فقط تو فرم online بگم fund میخام.
    3. بنظرتون بفکر کشور دیگه ای باشم الآن؟
    * لیسانس کامپیوترم-برای phd - پنج تا مقاله دارم- GRE ندادم- معدل 14.9 - iBT=87

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    لطفآ راهنماییم کنید. مدتهاست گیجم و کاری از پیش نبردم.
    1. واسه ترم بهار دانشگاههای Sheffield و Southampton اگه الآن Apply کنم، چقدر امید پذیزش با بورس هست؟
    2. آیا Email دادن به اساتیدی که کارههای تحقیقاتیم دقیقاً همراستاست، کاملاً بی نتیجه ست؟{همه نظرات رو خوندم و میدونم احتمالش کمه} یا باید فقط تو فرم online بگم fund میخام.
    3. بنظرتون بفکر کشور دیگه ای باشم الآن؟
    * لیسانس کامپیوترم-برای phd - پنج تا مقاله دارم- GRE ندادم- معدل 14.9 - iBT=87
    شانستون اصلا زیاد نیست با این شرایط. ایمیل زدن به استادها مفیده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)