نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ايجاد و بهينه‌سازي يك انجمن جديد براي كساني كه در پي ارزيابي وضعيت خود هستند

Junior Member

پیش فرض ايجاد و بهينه‌سازي يك انجمن جديد براي كساني كه در پي ارزيابي وضعيت خود هستند

درود بر همه‌ي دوستان
    چندگاهي است برخي از دوستان (اغلب تازه وارد) در اولين يادداشت (و بدون آنكه حتا مطالب فروم‌هاي پيشين را مرور كنند) با ايجاد يك تاپیک جديد و نوشتن شرايط و وضعيت تحصيلي، نمره معدل، مقاله‌هاي در دست تهيه، آزمون زبان در حال آمادگي و رزومه‌ي خود، از ديگران درخواست مي‌كند تا او را راهنمايي كرده كه در ايران ارشد بخواند يا به خارج رفته و در آنجا ادامه تحصيل دهد. حتا برخي پا را از اين فراتر گذاشته و از ديگران مي‌خواهند كشور مورد نظر ايشان يا شانس فاند گرفتن يا نگرفتن و ... را مشخص سازند.

پيشنهاد مي‌كنم براي پرهيز از رشد روزافزون تاپیک های شخصي كه در آن وضعيت يك شخص (منحصر به فرد) معرفي و مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد، يك فروم خاص يا زير شاخه‌اي به اين منظور اختصاص يابد.

همچنين پيشنهاد مي‌كنم كه پيش از فرستادن موضوع‌هاي جديد عنوان موضوع جديد توسط مديران بررسي و در صورت نادرست بودن يا گمراه‌كننده بودن آن را بازنگري كنند، تا هر روز چند تاپیک با عنوان "فوري، درخواست راهنمايي، خيلي مهم، و ..." دريافت نكنيم.
    باور كنيد حكايت اين عنوان‌هاي انتخابي تداعي‌گر داستان چوپان دروغگو شده است. كسي كه مي‌خواهد براي پاييز 2009 درخواست بدهد، عنوان خيلي مهم يا فوري مي‌گذارد! در اين ميان اگر كسي براستي كاري ضروري داشته باشد، زيان خواهد ديد.

از مديران سايت مي‌خواهم در صورت امكان اين پيشنهادها را بيشتر بررسي نمايند.
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : ايجاد و بهينه‌سازي يك فروم جديد براي كساني كه در پي ارزيابي وضعيت خود هستند

سلام

من با اولین پیشنهاد fara موافقم. خیلی جالبه. هر کی بر اساس یک سری معیار میاد خودشو مطرح می کنه و بقیه (اونائی که مطلعند) راجع به وضعیتش و شرایط و کار درستی که باید انجام بده نظر بدن.

آما

من اکیدا و وسیعا با پیشنهاد دومشون مخالفت مبسوط دارم. البته ایشون از مدیران این نظر رو خواستن.
    پس با اجازه
    ببینید دوستان: بخدا، با برخورد جبری نمیشه با مسائل برخورد کرد. بگذارید یک مثال بزنم. بارها من خودم از این پیام ها اینجا دیدم. پیش خودم گفتم شاید این دوستان خیلی مطلع نیستن. بعد رفتم گشتم چنتا لینک مرتبط به سوالشون رو براشون گذاشتم و اونارو ارجاع دادم به اون لینکها. بعدشم گفتم که با جستجو تو فلان قسمت جوابتونو می گیرین. خیلی جالبه وقتی بعد یک مدت دو باره سر می زنم نه کس دیگه ای جواب داده نه خود این دوستان ادامه داده بحثشونو.

حالا شما بیاید این وضعیت رو مقایسه کنید با وقتی که بخواد برخورد جبری صورت بگره.
    "پست شما به دلیل عدم رعایت قوانین فرم مسدود می باشد"
    بابا اینطوری که گروپی می خوره تو ذوق اون بنده خدا.
    باور کنیم با صحبت دوستانه حتی اگه کسی به اصول اولیه بی توجهی (ناخواسته) کنه خیلی مسائل راحت حل میشه

به امید پیروزی و بهروزی همه دوستان عزیز

فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Junior Member

پیش فرض ايجاد و بهينه‌سازي يك انجمن جديد براي كساني كه در پي ارزيابي وضعيت خود هستند

من نگفتم كه اون موضوع مسدود بشه، منظورم اين بود كه "عنوان درست" برگزيده بشه و پس از آن براي ايميل هموندان گروه فرستاده شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)