صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: GRE subject for biology and biochemistry

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : GRE subject for biology and biochemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام... بین بیوشیمی لنینجر 2008 و Voet سال 2011 رای بیوشیمی کدوم کتاب میتونه مفید تر باشه؟؟؟
    سلام
    اگر وقتتون برای ازمون محدود باشه هیچ کدوم رو نمیتونین تموم کنین. پس بهتره جزوه خوب پیدا کنین بخونین.
    اگر وقتتون زیاده برای امتحان، لنینجر بهتره.
    من چند تا کتاب دیگه هم سراغ دارم برای بیوشیمی که بعدا اسماشونو میذارم اینجا شاید به درد ایندگان خورد.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام دوستان، من ارشد بیوشیمی دارم میخوام اپلای کنم گفتن بهتره جی آر ای مربوط به این رشته رو داشته باشید. کلا از کجا باید ثبت نام کرد، امتحانش شامل چه مواردیه؟ قیمتش چنده؟ چه قدر زمان نیازه تا بشه خوند البته این سوال خیلی به سطح سواد شخص برای موارد امتحان بستگی داره ولی حدودی اگر بخوایم بگیم. جواب امتحان چه قدر طول میکشه بیاد. و منابع خود آزمون یا کلاسی موسسه ای چیزی هست براش یا خیر. یه اطلاعات کلی در مورد این آزمون خاص اگر میدونید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام به www.ets.org مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط lisa90 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ارشد بیوشیمی دارم میخوام اپلای کنم گفتن بهتره جی آر ای مربوط به این رشته رو داشته باشید. کلا از کجا باید ثبت نام کرد، امتحانش شامل چه مواردیه؟ قیمتش چنده؟ چه قدر زمان نیازه تا بشه خوند البته این سوال خیلی به سطح سواد شخص برای موارد امتحان بستگی داره ولی حدودی اگر بخوایم بگیم. جواب امتحان چه قدر طول میکشه بیاد. و منابع خود آزمون یا کلاسی موسسه ای چیزی هست براش یا خیر. یه اطلاعات کلی در مورد این آزمون خاص اگر میدونید و راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام به
    www.ets.org
    مراجعه کنید

سوال من اینجاست که چرا همه برای GRE Subject فقظ دنبال منبع خوب برای زیست سلولی مولکولی و بیوشیمی هستند!؟!، در صورتی که سرفصل های امتحانی خیلی گسترده تر از این حرفاس.
    ینی هیچکس برای بخش ایمونولوژی - میکروبیولوژی - فیزیولوژی و آناتومی جانوری - فیزیولوژی و آناتومی گیاهی - تنوع زیستی - ژنتیک - تاریخچه و... که هرکدومشون باز شاخه شاخه میشن نمیخواد مطالعه ای داشته باشه ؟؟؟
    ینی میشه فقط با لنینجر و لودیش از این آزمون نمره خوب گرفت !!!؟؟؟!!!

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)